סופ"ש

A t z a

New member
../images/Emo188.gifסופ"ש../images/Emo183.gif../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

ordoron

New member
סופ"ש שלי

שיר השבוע של חמי- כלא החופש שיר השבוע לא של חמי- השמש-מאור כהן משהו שעשה את השבוע-ביצעתי עם הלהקה שלי בחזרה את לבן בחלום שחור ויצא ענקי משהו שהרס את השבוע-בזבזתי מאה שקל על מצרכים לארוחת גורמה כי חשבתי שאני איזה שף מיומן אבל הכול נדפק וכל האוכל נזרק לפח... בילוי השבוע-להסתכל על הגשם מהחלון,אין יותר כיף מזה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-דמי מפתח של יהלי סובול,השבוע סיימתי אותו מה קניתם השבוע?-תיק טיולים לטיול חנוכה עם חוגי הסיירות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- הטיול לנגב של חוגי הסיירות תמונה שבא לשים-לא הבנתי... שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- איזה עונה גרועה (יחסית) של סאות'פארק משודרת עכשיו בביפ... תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- וואלה לא מצאתי..

לחיים מגיעה תקווה.

שיר השבוע של חמי- לזרום עם הרוח
,יהיה אשר יהיה
שיר השבוע לא של חמי- איגי וקסמן-אדום,פנסים-שרון חזיז משהו שעשה את השבוע-
משהו שהרס את השבוע-
בילוי השבוע- קניון רחובות,התנחלות בחולון,אצלי ואצל רוני סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- בהפרעה
מה קניתם השבוע?- חולצה מפול אנד בר,סיגריות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- בית ריק ל3 ימים
,ירושלים
תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- כל מי שרוצה

../images/Emo28.gif

שיר השבוע של חמי- כימעט שיר אהבה. שיר השבוע לא של חמי- Modern Love- Geve Alon. משהו שעשה את השבוע-ממ לא יודעת, אני עדיין המומה ובוכה מהסוף של שומרת אחותי. משהו שהרס את השבוע-מממ בילוי השבוע-נמנמ מחר הופעה של שלומי שבן. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-בהחלט- שומרת אחותי. מדהים!
מה קניתם השבוע?-ממ אוכל כמו תמיד? משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-מחר הופעה. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מי שרוצה בכיף.

Lady In Blues

New member
למה אני תמיד עונה על שאלוני הסופשבוע

במוצ"ש?
שיר השבוע של חמי- פגישה לאין קץ. שיר השבוע לא של חמי- Can See Clearly Now בביצוע של בוב מארלי המלך
משהו שעשה את השבוע- הגדנ"ע האלטרנטיבית שהלכה ממש מעולה
משהו שהרס את השבוע- כל העבודות לחופש. בילוי השבוע- הוו, היו הרבה... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- המ, ראיתי את ביוולף ומכושפת
מה קניתם השבוע?- הרבה בגדים, הרבה אוכל. כרגיל. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- מישהו מיוחד חוזר. תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- נורביט הוא אחד הסרטים הכי מטומטמים שראיתי אי פעם
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-
nuke yourself out...

אנשים נגמרים ברגע אחד

שיר השבוע של חמי-אימפריות נופלות לאט, מיוטוב. לא יוצא לי מהראש! שיר השבוע לא של חמי-קאמפטרבלי נאם, של פינק פלויד. משהו שעשה את השבוע-שלושה ימים עם אבא שלי בצפון משהו שהרס את השבוע-אשה בילוי השבוע-לשבת במלון עם אבא שלי ולהמציא מיתולוגיות על ישו והר האושר
(נשמע פתטי, אני יודע, אבל זה מצחיק) תכנית השבוע שלי-רק בישראל מה קניתי השבוע-כלום משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-כלום תמונה שבא לשים-אין הארות-שווארמה ב2 בלילה זה אחלה דבר פרח-לכל ההיפים :)

Oyster Girl

New member
באיחור, אבל עדיין..

שיר השבוע של חמי- בואי נפרד שיר השבוע לא של חמי- hope that i don't fall in love with you - של טום וייטס המאמם משהו שעשה את השבוע- סרט עם מאי וסרט עם ניר משהו שהרס את השבוע- הייתי חולה בילוי השבוע- סינמה סיטי פעמיים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- 3:10 ליומה, סרט ענק! מה קניתם השבוע?- כרטיסים לסרט, סרט ואוכל משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- כנראה שלושה סרטים בקולנוע
תמונה שבא לשים- לא בא שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- וואף תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לחן

Chen Shesek

New member
נהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנה

שיר השבוע של חמי: מלנכוליה
שיר השבוע לא של חמי: מודרן לאב, בביצוע המקורי של דייויד בואי. משהו שעשה את השבוע: ראיתי את טל פרידמן בשמורת החולה
וטיול משפחתי. משהו שהרס את השבוע: אכלתי ב-3 מסעדות, 3 יתר מדי
בילוי השבוע: לשמוע מוזיקה סתם ככה, בדיסקמן (אני מרשה לכולם לשנות פרצוף ל-
) ולבלות עם המשפוחה
סרט/תוכנית/סדרה/ספר/עיתון השבוע שלכם: אין מה קניתם השבוע? אוכל. אני לא מצליחה להיזכר בכל מה שהיה לפני יום רביעי
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: המשך החג. תמונה שבא לשים: התרגלתי לתגובה מהירה, מה עושים? שאלות/טענות/בקשות/הערות/הארות:
תנו פרח למישהו שבא לכם לתת לו: מיכל שבוע טוב

../images/Emo29.gifאני והזה שלי לא אוהבים את אריק.../images/Emo42.gif

שיר השבוע של חמי- סוד הדברים הפשוטים.
שיר השבוע לא של חמי- אריק-שלומי שבן.
משהו שעשה את השבוע- ההופעה של שלומי שבן בצוללת אתמול.
משהו שהרס את השבוע- הממ.
בילוי השבוע- ההופעה!
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- שנות ה70!!
מה קניתם השבוע?- דיסק.
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- כלום.
תמונה שבא לשים- שלומי(קרדיט ל-ivis מפורום רוק ישראלי.).
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- שלומי שבן, על הופעה מעולה!

Lady In Blues

New member
שיר ענק ../images/Emo47.gif

" "האריק הזה" היא המשיכה "יש עליו" אם יש עליו, חשבתי מדוע את עלי? ואם כבר עלי מדוע הוא עלינו? מדוע הוא עולנו? מה, מה עשינו רע? "

למעלה