mominman

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo32.gif../images/Emo187.gif

שרשור אוף, כל המ שלא קשור לפורום- לכאן

../images/Emo39.gif סופשבוע בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

מחר, יום שבת, בשעה 19:00, חברת הכנסת אתי לבני תגיע לפורום מפלגת שינוי ותענה על שאלות הגולשים. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו
ד"ר אילנה פרבשטיין, מומחית לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר ומנהלת היחידה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבית חולים "זיו" בצפת, תייעץ בפינת הייעוץ הרפואית השבועית של פורום הפרעות קשב ADHD‏ במוצ"ש בשעה 21:00 ותענה על שאלות הנוגעות לאבחון וטיפול בהפרעות קשב או בהפרעות פסיכיאטריות אחרות בילדים ומתבגרים.

M u u

New member
אנשים אני צריכה עזרה ממש!

לא הייתי בבית מיום שלישי בבוקר עד שישי בבוקר הייתי בטיול שנתי, ולא ראיתי שום פרק ואמא שלי שכחה להקליט לי): ספרו לי בבקשה כלללל מה שהיה בפירוט!

chiquitito15

New member
הנה../images/Emo26.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

דפנה מארגנת שהיא תסעד עם גיא בערב וקארין תבוא ותראה אותם יחד, וכך תסיק שהם נאהבים. קרה הדבר, וקארין זועמת על גיא, זורקת את הטבעת ומבטלת את האירוסים. דפנה מרוצה. קארין עוזבת את החברה ובמקומה מגיעה בחורה חדשה ויפה המתחברת לעידית. מייק ועידית מגיעים לפשרה עם עוה"ד שייחיו פרודים במשך 3 חודשים, שזה יהיה הזמן שהם יחשבו יותר לעומק מה הם רוצים לעשות בנישואים שלהם. בינתיים, עידית נכנסת לחברה ומתחילה לעבוד במחקלת יחסי הציבור בעוד שמייק דועך ודועך- הוא ממשיך להמר ו"לחיות את החיים הטובים" מה שנקרא- שבעצם ממש לא(!)- הוא נפגש עם אנשים מפוקפקים אשר הוא חייב להם כסף. במהלך ביקורו של מייק באופל, הוא מכה את גיא ומגלה שדפנה היא זו שהלשינה עליו. מעצב חדש בשם לאון (יונתן קוניאק
) נכנס לאופל ונדלק על דין, שמתקבל להוביל את הקמפיין יחד עם שרון. דפנה זועמת על החלטתו של יוני, המנכ"ל החדש, לצרף את לאון לצוות כי לטענתה, היא המעצבת היחידה של החברה. יוני לא מקשיב לה. עידית ויוני יוצאים לארוחת ערב ופוגשים במסעדה את טלי ואת מייק. בין מייק ליוני מתחוללת קטטה. טלי מפרידה. עידית נהנית. טלי מספרת למייק שהיא נכנסה להיריון. היא מספרת זאת גם לבני שאומר לה שזה לא יכול להיות- הוא עקר. טלי מחברת את הדברים ומבינה כי התינוק שלה הוא כתוצאה מהאונס שעברה ע"י גיא. היא ובני מחליטים לשמור על הדבר בסוד- אך בני לא יכול יותר ומתפרץ עליה. הוא מתקוטט עם גיא, אבל לא בדרך אלימה. היחסים בין דניאל לשרון פורחים, הוא עוזר לה ותומך בה. עידית מגלה את ההפלה של שרון וגם תומכת בה. דניאל שומר עליה מכל משמר. במהלך צילומי סרט הפרסומות, שרון פוגשת בבחור הנדלק עליה. היא יוצאת איתו למסיבה בלי ידיעתו של דניאל. עידית מגלה את הדבר לדניאל והוא מגיע לביתה של שרון. שרון והבחור מגיעים לבית שלה והוא מנסה לכפות את עצמו עליה- דניאל מפריד ביניהם ושרון מבועתת. זה בערך מה שקרה בפרקים האחרונים... יש מצב שהחסרתי כמה פרקים אבל לא נראה לי
שיהיה שבת שלום וצפייה מהנה

mominman

New member
איך היה? ../images/Emo118.gif

ושוב, החתימה שלך מצחיקה אותי
אני שלישי-רביעי-חמישי בטיול גם

M u u

New member
היה כל כך כל כך כל כך כיף!!!

הכי כיף בעולם.. וואלה לאן אתה נוסע? חחחחח אני ממש לא מבינה מה מצחיק בה..

mominman

New member
מדבר יהודה ../images/Emo10.gif../images/Emo118.gif

שונא מדבר
(אנחנו ניהיה במצדה, נחל בוקק, ים המלח וכ'ו..) שמח שנהנת
איפה את היית? אהמממ ה-"ניר שלמון
" מצחיק אותה, לא יודע

M u u

New member
אנחנו היינו בניצנה.

וואלה גם אני שונאת מדבר! כל כך חם שם ואף פעם אין קליטה): אבל באמת שבכל חור שיתקעו אותכם בטיול שנתי הכי כיף זה סתם להיות עם השכבה וכאלה:) אתם ישנים באכסנייה או באוהלים? חחחח וואלה אם זה מה שמצחיק אותך לבריאות לך.

chiquitito15

New member
טוב שהגיע יום שבת../images/Emo42.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

הא?!
אמיגוס, שיהיה לכולם סופ"ש נעים

mominman

New member
שבת שלום ../images/Emo2.gif../images/Emo48.gif../images/Emo118.gif

סוף שבוע נעים לכולם..

למעלה