שרשור היכרות

pishkashit

New member
../images/Emo187.gifשרשור היכרות../images/Emo187.gif

שם:
שיר אהוב של מטרופולין:
איך הכרת את מטרופולין:

mekl

New member
אני!!!

שם:נוגה- למי שעוד לא יודע... גיל: 13 מקום מגורים: קרית חיים שיר אהוב של מטרופולין: קרח- למי שלא יודע... איך הכרת את מטרופולין: מי זוכר?!

OutOfUse

New member
~../images/Emo79.gifעונה.../images/Emo79.gif~

שם:
אמבר (או ענבר. לא קריטי, כעיקרון, מהשאתםמעדיפים.
)
מקום מגורים:
חיפה.
שיר אהוב של מטרופולין:
וואו, קשה לי נורא לבחור. הדיסק הראשון כולו ממש טוב לדעתי. אני חושבת ש''יפן''.
איך הכרת את מטרופולין:
חברה שלי סיפרה בבלוג שהיא נסעה להופעה, אז החלטתי להאזין, והתאהבתי מיד, גם במטרופולין וגם באפרת גוש.
~שה-לה-לה.~

A m 0 s

New member
עונה../images/Emo70.gif

שם: עמוס. גיל: 14 מקום מגורים: הו"ה שיר אהוב של מטרופולין: לישון בלי לחלום. איך הכרת את מטרופולין: בזכות דנה ברגר המלכה
.

מאיה911

New member
../images/Emo9.gif

שם:מאיה גיל: 15 מקום מגורים: חור במרכז
שיר אהוב של מטרופולין: אני לא ממש זוכרת שמות של שירים
אבל לישון בלי לחלום ועוד המון! איך הכרת את מטרופולין: אמא קנתה את הדיסק אהבתי - גנבתי לה אותו

../images/Emo9.gif

שם:טל גיל:14 מקום מגורים:בת-ים שיר אהוב של מטרופולין:חוזר אליי איך הכרת את מטרופולין:בהופעה של עברי לידר המלך!! שבוע טוב..

sbsp66

New member
אני../images/Emo132.gif

שם: נועה גיל: עוד מעט 17 מקום מגורים:מרכז שיר אהוב של מטרופולין:1,2,3,אין לי מקום,היא לא אומרת כלום ועוד כמה מהדיסק ה-1 וה-2 שלהם ,שני הדיסקים מאוד מוצלחים איך הכרתי את מטרופולין:דרך הקליפים בערוץ מוזיקה 24 ודרך הרדיו וההשמעות החוזרות של השירים שלהם בכל מקום אני חושבת שהשיר הראשון שהיה שלהם וששמעתי היה מלאכים .

בת 1986

New member
אני ../images/Emo9.gif

שם: חיה
מקום מגורים: צפון
שיר אהוב של מטרופולין: מלא.. כמעט כולם!!
איך הכרת את מטרופולין: אממ.. לא הכי זוכרת.. רק שאחי קנה ת'דיסק הראשון והתאהבתי

bAruLi

New member
הפורום חזר ../images/Emo99.gif

שם: בר גיל: 17 ומשו (בפברואר 18!! D: ) מקום מגורים: גן יבנה. שיר אהוב של מטרופולין: משתנה. כרגע- יפן
איך הכרת את מטרופולין: ידיד טוב שלי.. גלגל"צ.. השילוב בין השניים גרם לי להתאהב :]

../images/Emo3.gif

שם:טל :> גיל:עוד חודש 16
מקום מגורים:מושבה במרכז הארץ. שיר אהוב של מטרופולין:רק אחד? אממ..האמת העירומה,נפילות קטנות,לא אומרת כלום. איך הכרת את מטרופולין:ראיתי את הקליפ של "לא אומרת כלום" בערוץ המוזיקה.

אצלך בעולם.

שם: נופר גיל: 18 מקום מגורים: אריאל שיר אהוב של מטרופולין: קרח, חזירים איך הכרת את מטרופולין: בעיקרון הכרתי אותם הכרות שטחית שנתיים +- אבל רק בפסטיבל הבירה [בחיפה] התאהבתי לגמריי. זה כל הסיפור. נעימאוד.

למעלה