סיכום כנס

זה היה הכנס הראשון שלי!

חחח ונהניתי מכל רגע ! באתי עם חבר והיינו שם 5 שעות שזה נראה עבורי ועבורו, הרבה !! קניתי 3 פוסטרים של אינויאשה, מדהימים!! הם כ"כ יפים, אחד מהם הוא מהמאנגה, נראה לי ע"י רומיקו טאקאהאשי ! שיחקנו בפלייסטיישן 2 בבליץ' בלייד באטלרז 2 וכיסחנו את כולם !! חחח שיחקנו גם במשחק של הנארוטו החדש, יש שם אותו עם 4 זנבות! איזה כיף היה ! פגשתי חברים שלי, ראינו חלק מהקוספליי (ראיתי אחת שהתחפשה לקוגה ואחת לבאנקוטסו, והחרב שלו, באנריו, הייתה כ"כ גדולה!!) אחת מהאנשים שפגשתי, ידידה של ידידה שלי, אמרה שהיא פעם התחפשה לשאנגו XD ראינו חלק מהמחזמר, שיחקנו בגו, אכלנו, וראיתי בובות כאלה של אינויאשה, אחת של מירוקו ואחת של שאנגו, כל אחת עולה 125 שקל! חחח איזה מגניבבב היה! לפי דעתי היה מצוין!!!!

Mana Sama

New member
לדעתי דווקא היה ממש מעולה

חוץ מזה שלא הרגשתי טוב בצהריים ורציתי להקיא כל שניה..אחר כך זה עבר ונהנתי בטירוף ^^

Lust chan

New member
היה מדהים../images/Emo135.gif

קאסטוהו FTW, היה ממש כיף להסתובב עם הקוספליי ולהצטלם. הבעיה היא שאני מחפשת תמונות בפורומים ואין אפילו איזכור אחד לקאסט שלנו. אפילו לא במילים. ועוד אחרי שזכינו מקום ראשון. פסיכי לגמרי.

MomijiSan

New member
היה אחלה סבבי[:../images/Emo215.gif

ישנתי יום לפני אצל נימו כמו תמיד33> ופגשתי חברס שלא ראיתי עשורים XD והתחפושת יצאה לי אחלה P:התרחקתי קצת מהחברים שלי מהאנימה ככה שהיו קטעי בדד >< אבל תכלס היה ממש מצחיק בקוספליי שכל מי שהשתתף עמד מאחורה P: ממש לא הכנס האחרון[:

NoAmItA ChAn

New member
היה כל כך כל כל כך כיף! *O*

פגשתי מלאמלאמלא אנשים! והקוספלייז השנה היו מדהימים *___________* וסג, מדליי לשלטון! דיי, בא לי להיות שם שוב ולשיר שוב את המדליי >; ובכלל לראות את כולם שוב D:

שאלמור

New member
../images/Emo28.gifאויי באיחור...

היה לי ממש כיפ בבוקר היה לי מבחן של ארבע שעות כך שהגעתי לכנס באיזה ארבע וזה היה ניקוי ראש ממש טוב בהתחלה לא הבנתי איך מגיעים כי הלכתי המון XD ניסיתי לעקוב אחרי שני אנששים בתקווה שהם הולכים לכנס ואחרי שהלכתי מלא זמן תהיתי אם אני הולכת בכלל בכיוון הנכון עד שהתקשרתי לאנאי והיא הסבירה לי שבאמת צריך ללכת המון ישר XDDD ואיך הגעתי קניתי כרטיס וקיבלתי שתי סיכות נורא מתוקות ^^ שאחת מהן אחר כך הבאתי למישהי כי היא לא קיבלה סיכה. ואז פגשתי את בת דודה שלי ואת אנאי אחרי מלא זמן שלא ראיתי אותן ועוד כמה ידידם שלהם וישבתי לראות את התחרות של הקוספליי (שהיו חברה ממש מגניבים!!!) והלכתי לקנות אוכל ופתאום אני פוגשת את שקדע ופאקו הכוסיות!!! ם.0!!!!! והיה ממש כיף איתם, XDD שקד הייתה בלונדינית XDDD וקניתי שני פוסטרים כאלה של שחור לבן אחד ממש חמוד שממש אהבתי של פיינל פאנטאזי 7 והשני אני עדיין לא סגורה על עצמי של מהו >< וזהו היה כיפ.

mikokikyo

New member
XDDDDDDDDD

טוב, לפחות את עושה מה שאת רוצהXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 3333>~!111

mikokikyo

New member
היה טוב ^.^

נתחיל מההתחלה: (אבל נקצר קצת) ישנתי אצל דרור (3>), קירא צ'אן, ונסענו בבוקר. ראיתי בבוקר פרק ראשון של Black cat, אנימה נהדרת *-* הגענו לכנס, ושם החלטתי שאוותר על חמשת השקלים של ההזמנה מראש כדי לעמוד בצל ולסיים מהר יותר את התורXD בפנים היה ממש נחמד ונעים ^.^ פגשתי מלאמלא אנשים ^____________________^ היו מלא תחפושות יפות ומושקעות *-* עינב תפרה לעצמה שמלה מדהימה *___________* והסתובבנו וצילמתי כמה תמונות ^-^ גל צ'אן ונעם זכו מקום ראשון עם הקוספליי של טוהו, וכ"כ הגיע להן3333333333333> סיוו סיוו הימה סאמה הייתה מדהימה *______________________* ועוד מלאמלא ^.^ אני לא אתחיל לכתוב שמות של כולם, כי אז אני בטוח אשכח איזה שם ואז... יהיה חבלXD נוראנורא התגעגעתי לכולם והיה נהדר לפגוש אתכם333333333333333333333333333333> חבל רק שמית צ'אן לא באה בסוף>; ואמ... מה עוד היה? הייתה הדגמת נינג'יטסו מגניבה, ואני וליסה לא הפסקנו לצחוק (ולרייר על הקירח, במיוחד ליסה 3>) XD צילמתי מלא קטעים משם ואז מחקתי חצי כי הם תפסו את כל הזיכרוןXD היה מחזמר ממש יפה ומושקע, ומי ששיחקה את אד ממש חמודה ושרה חמודX3 אמ... היה אחלה סלטXD והיה נהדר לפגוש שוב את כולם333> ושקד צ'אן ונעם (פאקו) - הייתן כל כך חמודות ונורא התגעגעתי אליכן ונהנתי איתכן33333333333333> ותפרת תחפושת ממש חמודהX3 בקיצור- הייתי בקוספליי (פעם ראשונה ^-^ הייתי מאיו מאלפן לייד ^-^) והשתתפתי ביחד עם שקד צ'אן, נאקוזאווה סאמה ועוד כמה בנות (ובנים שנדחפו>>) בטקס הקרבת הבתולות של נקוזאווה סאמה לאיזה חתול שחור ומדהיםXD הוקרבתי, לא סתםXD אבל הייתי צריכה ללכת בדיוק אחר כך>; היה ממש נהדר, פגשתי אנשים מקסימים שהתגעגעתי אליהם מאוד, הסתובבתי קצת עם כולם והיה הכי טוב שבעולם ^______________________________^

mikokikyo

New member
כ"כ כנ"ל33333333333333333333>

כ"כ נהנתי להיות איתך ^___________________________^ 333333333333333333333333333333333333333>!!!!!!!!1111

PakoLina

New member
ואע. 33>!../images/Emo118.gif

היה ממש כיף איתך D: התגעגעתי
...תגידי, את זוכרת אולי, במקרה, איך קוראים להוא שהנחה את ההדגמה של הנינג'יטסו? ._.

היה כ"כ כיף!

יואו איך הייתי רוצה לבוא עם מלא חברים כמוכן XD... איזה כיף לכן!

למעלה