מי אמר שגראס לא ממכר?

Amos Balagan

New member
../images/Emo187.gifמי אמר שגראס לא ממכר?

בולשיט אולי אתה לא תלוי על פיזית כמו שאתה תלוי עם אתה משתמש הרואין אבל גם לגראס יש התמכרות אבל הפעם זה לא המוח מתמכר אלא השרירים הרגשת הסטלה שלפי דעתי היא בין הטובות שיש (כן אני מעשן אבל לא מעודד לעשות את זה) קיצר הרגשת הסוטול זה הגוף רפוי וכיף לו מתי שאתה מפסיק לעשן השרירים שלך בוכים שוב להרגשת רוגע הזאת שקשה להשיג עוברים עליך הרבה ימים של אי שקט אבל זה אפשרי לעבור את זה אבל אי אפשר להיות בטוח שזה הפעם האחרונה שתגע בזה תמיד תמיד יהיה לך את הרצון לעשן את הרצון להחזיק את הבאנג ביד ולהוריד את הראש הזה אל תתחילו עם זה אפילו הצעה ממני

Heavy Thought

New member
בנאדם

ההתמכרות שאתה מתאר כאן זו התמכרות פסיכולוגית בלבד, ואף אחד לא אמר שאין דבר כזה. וזה שזה קרה לך, לא אומר שזה יקרה לכולם. בגלל זה צריכים להיות מודעים לדברים כאלה לפני שמעשנים, לא להתחיל לעשן סתם...

אממממ

מזתומרת לא להתחיל לעשן סתם...??? נגיד את אומרת לעצמך אני מודעת לזה שזה ממכר! אז עכשיו אני יכולה לעשן אני לא מעשנת סתם אני מודעת למה שאני עושה....

Heavy Thought

New member
לא לא...

אני מתכוונת, אני מכירה המון אנשים שהתחילו לעשן סתם, ולא ידעו בכלל למה הם נכנסים... עכשיו הם לא מסוגלים לעבור יום אחד בלי לעשן... אנשים שיודעים שהם לא יכולים להחזיק את עצמם, אנשים שיודעים שהם מתמכרים בקלות (ואני לא מתכוונת להתמכרות פיזית, כמובן) לא צריכים להתחיל לעשן, זה הכל.

dopey_wizard

New member
אמממ

צודק בקשר להתמכרות אבל לדעתי זה לא אומר שלא כדי להתחיל... אני מעדיף להיות סטלן וקצת מכור מאשר סחי שביכלל לא מעשן ולא מכור....

polekiko

New member
בקשר לאנשים בעלי נטיה להתמכרות

אני בנאדם שנתמכר לדברים במהירות כמו קסיסת ציפורניים, סיגריות(6 שנים)ועוד כל מיני דברים. אני מתמכר לכל דבר בשניות, וחברה, אני ההוכחה שלכם שגראס לא ממכר, כי אני פעם עישנתי הרבה, אחרי זה עישנתי קצת, ואחרי זה 3 חודשים לא עישנתי, ועכשיו אני מעשן ממש לפעמים כשיש או כשיוצא,( אני נגד לעשן כל יום כל היום, במיוחד למי שלומד בבית ספר או אוניברסיטה) לדוגמא באמסטרדם, ואני יודע בוודאות שאני לא מכור לזה... אני חולה על ההרגשה של הגראס, ואני תמיד יאהב אותה... אבל מכור?? ממש לא.. אין דבר כזה מכור לקנאביס!!

reuven4u

New member
לא קשור!

יש 2 סוגי התמכרויות: 1. התמכרויות מבחינה ביולוגית 2. התמכרויות מבחינה פסיכולוגית התמכרויות מבחינה ביולוגית: כשהגוף זקוק לחומר מסויים. (אין דבר כזה בשימוש מאריחואנה) התמכרויות מבחינה פסיכולוגית: כשאדם לא ממש מצליח להתאפק עקב געגוע להרגשה מסויימת כאן הגוף לא זקוק לחומר. (יש דבר כזה בשימוש מאריחואנה)

למעלה