חורף חם בפורום ציטוטים

שלושה משפטים חמים

"אני איש של חורף בין אלפי אנשי ים" (כהרגלי אתן זאת כחידה לנחש את מקור הציטוט) ופתגם יפני חמוד מאד שמצאתי "מילה אחת טובה מחממת שלושה חודשי קור". נזכרתי בעוד פתגם, שאמרה לי פעם אנגליה אחת: "cold hands, warm heart".

lidor203

New member
בדקתי באינטרנט...

זה מה שמצאתי "אני איש של חורף בין אלפי אנשי ים" (וההמשך) "אך בחורף הזה כבר לא אהיה קיים" מתוך "הקיץ האחרון" - מקס גת מור נכון?

efratarfe13

New member
../images/Emo15.gifועוד אחד:

" איזה חום, חם לי אש - עד מתי מרץ 05' ! " נכתב ע"י אחותי (משרתת את צה"ל כבר שנתיים וחצי ב'קרקל' ומתחילה לראות את הסוף... - אם משפט זה יזכה- היא תקבל את הפרס
- ~
~ ושיהיה חמים~~)

gun the LOVE

New member
"לא בוכים על מאוורר שהפסיק להסתובב"

כמו המשפט "לא בוכים על חלב שנשפך"

הנה שלי...

1) "אל תסתכל על הסוודר,תלבש אותו" 2) "החום....בקיץ הוא לא נגמר ובחורף הוא לא מיותר" 3) "סכנה! בעלי מזג קר אינם מורשים להכנס"

lidor203

New member
אהבתי את 3

"סכנה! בעלי מזג קר אינם מורשים להכנס- גם ככה קר פה!"

יש לי משפט המתאים לחורף קר במיוחד

"כשאתה חוזר הביתה לאהובתך נוטף מיים וקופא מקור, איך שהיא מגישה לך קערת מרק חם- אתה מייד הופך להיות לה לגיבור. אבל במידה ואת המרק לא סיימת, ראה הוזהרת, אזהרה חמורה! היא תשלח אותך החוצה לגשם בחזרה!" ועוד אחד אחרון: "כל אחד אוהב את החורף ואת הגשם, זה הרי ידוע. אבל רק כשהוא בבית מתחת לשמיכות במשך שבוע... תנו לו להיות בחוץ, כשגשם זלעפות יורד בחוזקה, והוא לא יאהב את החורף אפילו לא דקה..." דאנטה

tweeg

New member
מזכיר את

לא אומר לכם לא לבכות,כי לא כל הדמעות רעות הן"

השלשה שלי

מילה טובה אחת יכולה לחמם חודשים של חורף. חורף בחוץ עכשיו, אך האביב בלב פנימה תמיד. אם לא היה חורף, האביב לא היה כה נפלא.

liat94

New member
עכשיו תורי ../images/Emo13.gif

סבלנות - העץ ששורשיו מרים ופירותיו מתוקים געגועים - שפת הדממה בין שני לבבות רחוקים אהבה - השמיים שמתחתיה צומח הכלללללללללללללללללללללללללללללל אז ככה, בחורף האדמה משקה את שורשי העץ, בקיץ אנחנו קוטפים אותם ונהנים מכל ביס וביס (סבלנות) הגעגועים לחורף או לקיץ , כל אדם ואדם שונה, אחד אוהב את הקיץ והשני אוהב את החורף ואהבה הזו היא השמיים שמתחתיה צומח הכל - ברקים רעמים, גשמים, שלגים, ועם זאת גם שמש שזורחת ומחייכת אלינו....
פורום מדהים פעם ראשונה שאני נתקלת בו.... ליאתי

../images/Emo9.gifרגע לפני חצות גמ'אני רוצה ...

כשבחוץ קפוא מקור והשמיים צבועים באפור
-אני בתוך הפוך מכורבלת, אחרי ששותה לי שוקו חם עם מקופלת ...

למעלה