הדבר הטוב של היום 24/11.

בנתיים? יש לי מורה ב-7 למתמטיקה.

הייתי אמורה להתקשר אליו אתמול לקבוע. הוא אמר לי שאם אני לא אתקשר אליו אתמול,הוא לא יהיה פנוי אליי. והיום התקשרתי והוא דווקא כן היה אבל מה? בשעה 7. שזו שעה ממש רעה כי היא בסוף היום. היה לי שיעור איתו ביום חמישי. למדתי איתו בעיקר נושא חדש למבחן. ועכשיו ראיתי שאני בכלל לא יודעת לגשת לנושאים היותר ישנים. וביום שישי לא היה לי זמן ללמוד כי הייתי ביום מרוכז בלשון,חזרתי בצהריים עייפה ושעתיים אחרי זה כבר הלכנו לסבתא שלי לארוחת ערב. אז אני יודעת שזו הייתה אחריות שלי להתקשר אליו אבל שחכתי מזה. ועכשיו אני מרגישה אבודה.ניסיתי מ-8 לפתור תרגילים ולא הצלחתי שום תרגיל. אבא שלי ניסה לעזור לי ושעה לקח לנו לנסות לפתור תרגיל אחד שבכלל לא הבנתי אותו בסוף. ואני מיואשת ולא נראה לי שאני אגש למבחן מחר בכלל. אני שונאת מתמטיקה ואין כבר כוח נפשי להתמודד עם זה. אני אפילו לא יודעת איך להתחיל את התרגיל,איך אני יכולה לשבת ולתרגל? כל תרגיל אני לא יודעת. ממש ככה. אני לא מגזימה. ואני אחת שכן מקשיבה ועושה את המטלות בשיעורים. אני לא רוצה לגשת מחר.

dcohn

New member
סבא תכף בא...

ונאכל כולנו יחד חמין שאמא הכינה

ענתר

New member
לפני שבוע פתחתי עם בעלי בלוג

(אשמח אם תבקרו) והיום הצלחנו לשבת ביחד ולכתוב 3 רשומות. אז מי שמכן נשואה, ולנו גם 4 בנות, יודעת כמה קשה לשבת עם הבן זוג, בוודאי מעריכה זאת

sweet148

New member
לא הייתי במחשב היום יותר מ3 /שעות:]

בד"כ אני כל היוום במחשב ממש,כללללל היום. אבל היום הייתי אצל חברה שלי:]

אז היה אצלי מורה שעזר לי לפתור את כל התרגילים

שהתקשתי בהם ועכשיו אני מרגישה יותר בטוחה בחומר אחרי שתרגלתי עוד תרגילים מאותו הנושא.

ady18

Well-known member
אצלי

הודיעו לי שהזמר שאני אוהבת מגיע לעיר שלי להופיע ממש נשמע חלום שהתגשם... ואני מקווה שזה נכון מחר אברר הכול... ואקווה שזה באמת נכון.

למעלה