העדכון השבועי

../images/Emo184.gif../images/Emo187.gifהעדכון השבועי../images/Emo70.gif../images/Emo186.gif

אז כמו שאתם רואים, יתחילו להיות פה עדכונים שבועיים [שיהיו הרבה יותר משעשעים כשהסדרה תחזור]. שבוע ראשון לפורום כפורום פעיל [מאז כניסתי כמנהלת], ולדעתי הולך די טוב. נוצרה כאן קהילה קטנה, וברגע שאני אפרסם את הפורום, היא תלך ותגדל.
פינת הסקר
14 אנשים הצביעו בסקר, ונוצר מין שוויון בין ג'יי ג'יי למג, אותם בחרתם כדמות האהובה עליכם. טוב נו, אתם יודעים מה אומרים, היופי נשאר במשפחה
תוצאות הסקר מצורפות לעדכון. והסקר החדש- האם לדעתם כדאי ורצוי להכין את העדכונים השבועיים ו/או הפינה על השחקנים והדמויות?
הצביעו והשפיעו
הצעת השבוע
לכל מי שפספס או לא ראה, אחרי שצפרדעונית פרסמה את הקטע על השחקנית רייצ'ל בוסטון [בת'], חשבתי שיהיה נחמד, אם נעשה פינה על כל השחקנים, ושכל שבוע מישהו אחרי יתנדב לכתוב על שחקן אחר. זה יכול להיות מאוד נחמד, וזה רק יוסיף לפורום שלנו
הרגע שכולם ציפו לו
מערוץ שלוש נמסר, שהסדרה תחזור באפריל עם עונה חדשה, וזה אומר עוד חמישה חודשים. המון זמן, אבל מובטח שיש למה לחכות
זהו לעדכון הראשון של הפורום.. אני מקווה שבנתיים אתם נהנים פה, ותזכרו שאם יש לכם הצעות/בקשות/הערות/הארות, אני תמיד כאן, או במסנג'ר [email protected] ולסכום, אחרי שקראתם את העדכון, אתם מתבקשים להגיב לו, ולסמן
או
, כדי שאני אראה שקראתם [בכל זאת, אם לא קוראים אין טעם לעדכון], ואם אתם רואים שהעדכון ירד, תקפיצו אותו
שבוע טוב לכולם
יפעת

ברווזונת../images/Emo113.gif

כרגיל אני ראשונה להגיב לכל דבר שלך פה..
[מה לא עושים בשביל משפחה
] הצבעתי לסקר,ובקשר אליו את יכולה לסמוך עליי... ואכן קראתי את העידכון
יאללה שבוע טוב לכולם

וממשיכה את דברי יפעת..

שימו לב לאן אתם מעלים כל תמונה, אל תעשו ליפעת סתם עבודה מיותרת. [
]

°AmandA°

New member
../images/Emo45.gif

הצבעתי בסקר... ואני גם אשמח להכין פינה על אחד מהשחקנים...

למעלה