שרשור דברים טובים של יום ה'

השבוע שלי :

היה פורה ומעייף.. הרבה מחוץ לבית ים של סידורים ים של עבודה במשרד - אך היה מעניין ופורה והכרתי את המעסיקים שלי מחו"ל והיה עוד יותר נחמד .. וקצת מרגש מחר יש לי יום אזכרה לאמי .. עברו כבר 23 שנה( בבקשה אל תשרשו בנושא זה - אני יודעת שאתם משתתפים ומבינים את הכאב שבי- אני מעדיפה שתישאר אוירה חיובית וחייכנית בפורום- תודה מראש!!!) היום בבוקר הבנות שלי שוחחו בינהם במקלחת חשבו שאני לא שומעת והן העלו שאלות תמימות שכאלה בינהן ולשמוע איך אחת עונה לשניה- ממש התמוגגתי באיזו צורה הן מתמודדות ועונות לעצמן רק כדי לא להכאיב לי ולשאול אותי . אז כך שאת השבוע אני מסיימת עם כאב בלב אבל תודה לאל אנו בריאים יש לי 2 בנות מדהימות וזה המון נשיקות לכולכם - סעו בזהירות ואל תשכחו לחייך!!!!! אוהבת קוקי

סיוי 24

New member
אצלי שבוע ראשון כמובטלת חחח... כיף !!

היה לי שבוע מלא מפגשי חברות וחברים, וביום ד' עשינו ערב פיצות היה טעים!

התארסתי ../images/Emo13.gif

בס"ד השבוע התארסתי.. בעצם זה הי'ה שבוע שעבר.... אבל השבוע סגרנו אולם ותאריך
אממממ ובת דדה שלי ילדה יום רביעי תאומים!!! שמעתי שהם מדבימים אני מתה כבר לראות אותם!!! אז בסה"כ אני אמורה להיות מרוצה נקווה להיות יותר מרוצה! יום טוב שינשן

Bavmorda

New member
בשעה טובה והרבה אושר שלניכם... וכמובן

גם מזל טוב לבת דודתך - הרבה בריאות לך ולתינוקות החדשים. שמחה ואושר ! B.

Bavmorda

New member
../images/Emo3.gif רכשתי שלושה אבות ב-300 ש"ח ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

החלותי שאני סוחטת את המבצע של מודן עד הסוף (צומת ספרים). אתול הלכתי עם הילדים (חוויה חובה לילדים בחנות ספרים) שקראו בחנות כל מיני וגם להם רכשתי ספרים. רציתי עוד (אחרי שחזרתי עם 6 ספרים מאילת !!!) וגם לנצל את המבצע כי כשספרים בבית יש אופי לבית ורצון לקרוא, גירוי. אסור שילדים יגדלו בבית שאין בו ספרים, גם ובמיוחד להורים - שיראו את עולם הקריאה ויבינו שיש הרבה יותר מניידים, נגנים, ויזיות, מחשב וטמגוצ'י. אז.... חזרתי עם עוד 7 ספרים בשבילי (מתח ולא מתח) והייתר לילדים - 5 ספרים: ספר בנות לבת (שסיימה כבר אתמול
) ספר על החלל שהבן ביקש ספר מסדרת מנהרת הזמן - משהו שיגרום לילדה לקרוא משלי אזופוס (חשוב) והעץ הנדיב (ספר חובה
שהייתי בטוחה שיש לי וגיליתי שלא) איך אמר פיטר פאלק בנסיכה הקסומה ? - "כשאני הייתי בגילך [לנכד שלו] טלויזיה נקראה ספרים" רצ"ב תמונת כותרים אחת.... סופש מקסים לכולם, B.

Bavmorda

New member
../images/Emo13.gif הוא קצת פילוסופי הבנתי... אני אחכה איתו

קצת אחרי שאקרא אחרים , לפי החשק. תודה

בעיקר ההתחלה אולי,

שהיא די פילוסופית ורבים מבני ביתי לא הצליחו לעבור אותה ונטשו את הספר. אבל בהמשך יש המון חוכמת חיים פשוטה כזאת, אמיתית, ואי אפשר לעזוב אותו לדעתי עד שמסיימים (או עד הפעם השניה וכן הלאה, במקרה שלי
). ומה שהכי מופלא זה שאפשר להאמין בלי ספק שהמספר חווה כל משפט ומשפט, גם אם מתרחשים דברים מאד נדירים.

מ צ ד ה

New member
תתחדשי!../images/Emo77.gif איזה כייף! שחיה בעירום שנון וחמוד

, הכלב היהודי מדהים-מדהים-מדהים! חיי פאי חביב וזאבים מחכה לי גם כן (הוא ועוד איזה 20 ספרים
)

יעלעל

New member
אוי

הכלב היהודי מקסים. מיוחד מאוד. אבל - בתו של שומר הזכרון - איזה ספר. קראתי באנגלית אז לקח לי יותר זמן - מקסים. התחבר לי לכל מני מקומות. כיף לך. גם לי יש מלא ספרים לקרוא. ואני מתפתה ללכת לקנות עוד. תתחדשי. יעל

Bavmorda

New member
תתפתי חופשי יעל ! ממש ממש כדאי ! ../images/Emo91.gif

כותרים שאפילו כמשומשים (יעני "ספר עם אופי") לא יעלו 25 שקלים !
באמת שחבל לא לנצל, אפילו אוםי ספרי בישול כמתנה (אין מבחר רציני) או ספרי ילדים. כדאי, כדאי, כדאי.... ולא שיש לי אופציות במודן או משהו
זה פשוט הזדמנות פז עם המבחר של סה"כ מעל 600 כותרים
. תחשבי על זה - עד סוף דצמבר או עד גמר המלאי. לילה טוב (קרליייייי - הולכת למפזר חוםםםםםם !) BAV.

יצורה

New member
בית כלבבי ../images/Emo13.gif

אמנם קנינו רק ארבעה ספרים במבצע הנוכחי, אבל נשארו כמה שעדיין לא הספקתי לקרוא מהמבצע הקודם (זה של פלאפון)

למעלה