סיכום שבועי...

../images/Emo183.gifסיכום שבועי...

שיר השבוע:
שיר השבוע של הבויז:
קליפ/הופעת השבוע:
תמונת השבוע:
ציטוט השבוע:
איך עבר השבוע?
תוכניות לשבוע הבא: ... שיהיה לכם סופ"ש נהדר
...

Eti No Name

New member
להלהלה אני. ../images/Emo136.gif

שיר השבוע: Beth Midler - Wind Benith My Wings
Christina Aguilera - Walk Away Elliot Yamin - Wait For You שיר השבוע של הבויז: There'e Us, STIAK.. קליפ/הופעת השבוע: הוו המ, ההופעה של אלישיה קיז בAMA!
תמונת השבוע: מטורפת על התמונה הזו
ציטוט השבוע: כל השיר STIAK, בעיקר "we almost made it but we never did" ו- "איך הוא לא מבין שהיית שלו, מאוהבת, איך הוא לא מבין?" איך עבר השבוע? ואי, הזוי.. התחלתי עבודה חדשה, הופתעתי לגלות משו הזוי:|, נפגשתי עם אנשים מעבר, ובכללי היה נחמד. תוכניות לשבוע הבא: יומולדת לחברה, עבודה, ובעיקר לשכוח.

אני../images/Emo13.gif

שיר השבוע: או שאין כלום או שיש הרבה
Snow Patrol - Somewhere A Clock Is Ticking Switchfoot - Sooner or Later Patrick Watson - Luscious Life Patrick Watson - The Storm Umbrellas - The City Lights Keane -the_night_sky Keane -Sunshine Incubus - drive Damien Rice - 09. Accidental Babies Damien Rice - 9 - 03 - Elephant Silverbird- Cover Me Silverbird- Glass Houses שיר השבוע של הבויז: USA קליפ/הופעת השבוע: בטח היה משהו
תמונת השבוע: התמונה של ניק אונס את אלכס, שהדר שמה השבוע
ציטוט השבוע: we are adults. when it that happen, and how we make it stop? בטוח יש לי שגיאה דקדוקית.. לא יודעת.. ראיתי ש"ח היום של האנטומיה ומרדית' אמרה את זה
איך עבר השבוע? חמדמד. היה יומולדת לאמא
תוכניות לשבוע הבא: בצפר?

Blank Smile

New member
סכמ"ש

זה רק המחשב שלי, או שהקווים [|] סגולים?
שיר השבוע:
אוי, שאלה קשה.. יש לי יותר מידי שירים חדשים ודיסקים חדשים
טוב, בכל זאת: Brian McFadden - Mud In Your Eyes Chris Brown Feat. T-Pain - Kiss Kiss (Acapella) Daughtry - Home Emmy Rossum - Been Too Long Girls Aloud- Sexy No No No Jennifer Lopez - Que Hiciste KT Tunstall - Saving My Face Maroon 5 - Secret Mika - Happy Ending Paramore - CrushCrushCrush הדיסק אוסף של הספייס גירלז הדיסק החדש של ווסטלייף
שיר השבוע של הבויז:
Not For Me I Still Siberia Song For The Unloved Incomplete [היה לי חשק לנבר גון
] You Can Let Go Everything But Mine
קליפ/הופעת השבוע:
ההופעה של כריס בראון בAMA'S בקסטריט באלן, אפילו שזה לא היה הכי מוצלח..
תמונת השבוע:
ציטוט השבוע:
"אנשים שמאליים זה מוזר!" - שירן.
והציטוט בחתימה
איך עבר השבוע?
לא זוכרת, לא זוכרת אותו, המוח שלי מעוך כבר..
תוכניות לשבוע הבא:
אה.... אין תוכניות

sivanick

New member
אני

שיר השבוע: Aly And AJ - Potential Breakup Song Leona Lewis - Bleeding Love Rihana - If It's Lovin' That You Want Justin Timberlake - Until the end of time שורטי - חצי רגל בפנים, חצי רגל בחוץ שיר השבוע של הבויז: במקום להתחיל לרשום...כמעט כל הדיסק
קליפ/הופעת השבוע: הקליפ של אלי ואייג'יי
תמונת השבוע: - ציטוט השבוע: - איך עבר השבוע? היה כיף. חופשששששששששששש.
ישנתי מלא!! וקניתי בגדים..ויצאתי וזה....
תוכניות לשבוע הבא: למצוא עבודה?

Shiri from the block

Active member
האא לא חשוב../images/Emo122.gif../images/Emo113.gif../images/Emo139.gif אני חשבתי אייג'י שלנו../images/Emo6.gif עד שנזכרתי שיש עוד אחת בשם הזה.. זה בילבל אותי../images/Emo122.gif

ירדנעע1

New member
אניאני../images/Emo15.gif

שיר השבוע:וואיק מי אפ וון ספטמבר אנדס שיר השבוע של הבויז:שואו מי דה מינינג אוף ביינג לונלי קליפ/הופעת השבוע:אבריבודי של הבויז תמונת השבוע:אין^^ ציטוט השבוע:דווקא השבוע לא היו ציטוטים מצחיקים
איך עבר השבוע?בכללי,סבבה תוכניות לשבוע הבא:לחרוש על שירים של הבויז

../images/Emo3.gif

שיר השבוע: איש יקר- עברי שיר השבוע של הבויז: Back to Your Heart תמונת השבוע:
איך עבר השבוע? בסדר:) היה חורף השבוע!
וזה תמיד כיפי! תוכניות לשבוע הבא: האמת שאין ממש. בעיקר ללמוד. שיהיה סופ"ש רגוע ונעים לכולנו:)

CapitanSparrow

New member
אניאניאני! ../images/Emo198.gif

שיר השבוע: Leona Lewis - Take A Bow
Leona Lewis - Whatever It Takes Christina Aguilera - Welcome Christina Aguilera - Oh Mother Christina Aguilera - Soar Jennifer Lopez - Breave Madonna - Like A Prayer Alicia Keys - No One שיר השבוע של הבויז: שמעתי אותם המון השבוע, כל אלבום כמה פעמים. אלו השירים שחרשתי עליהם הכי. Get Another Boyfriend Everyone I Want It That Way Larger Than Life It's Gotta Be You
The Perfect Fan Siberia Incomplete
There's Us One In A Million קליפ/הופעת השבוע:|הסדגש| הבויז באלן? וגם ההופעה של אלישיה בAMA. חרשתי!
תמונת השבוע:
ציטוט השבוע: אין ממש, כמה ירידות מצחיקות על אבא שלי חח.
איך עבר השבוע? בכללי? סבבי! תוכניות לשבוע הבא: שום דבר מיוחד. סופ"ש קסום.

למעלה