חלומות 22/1/05

גריני

New member
כבשים בחלום

כבשים יכולות לסמל תמימות (אומרים על מישהו שהוא "תמים כמו כבשה"). מכיוון שבחלומך המון המון כבשים, אולי זה רומז לך על יותר מידי תמימות
מתחבר לך?

A a n g e l

New member
האמת לא ממש...

אבל אם ככה אז מה הסיפור עם בדודה שלי והפלסטר על האף ועם הרחוב בכלל שנכנס בחלום איכשהו..?

תותים23

New member
תעזרו לי לפתור את החלום..

חלמתי שאני והחבר'ה שלי מהבסיס יוצאים מהבסיס שנמצא ביער וזה גם היום האחרון שלי בצבא אנחנו הולכים ומגיעים לבית נטוש שיש ששמה כל מיני חיות מנסות להפחיד ואולי גם להרוג אותי... תמיד אני הייתי ראשונה בהתחלה הייתה נמייה אחכ עכביש שחור ובסוף נחש ירוק קטן שכל הזמן ניסה להכיש אותי ככשכבתי לנוח תפסתי אותו ביד אבל הוא ניסה להכיש אותי... עוד משהו כל הזמן ניסו לקחת לי את הכומתה אם תעזרו לי להבין מה אומר החלום הזה אני יודה לכם....

sitraa

New member
מגלשות מים והרפתקאות אחרות../images/Emo41.gif

היי יולייה לדעתי מגלשות המים מסמלות הרפתקאות ריגשיות... עצם ההתלבטות שלך בין השניים מדברת על סוג של הרפתקאה. החלום נשמע לי נחמד... יתכן שמדובר על שני צדדים בך שמעוניינים בדברים מנוגדים אך באופן ברור המים מדברים על רגשות והרי בסופה של כל מגלשת מים יש בריכה של מים(=רגשות) כאשר יתכן שמשהו יתחיל כהרפתקה יגיעה בסופו של דבר להצפה ריגשית.. המעילים שאתם לובשים הם סוג של הגנה ריגשית... מה דעתך? סיטררההה

yulia123

New member
תודהה...

ורציתי לשאול על עוד חלום שהיה לי מזמן על חבר שלי... אני חלמתי שאנחנו בערב הלכנו לאיזה מקום כמו מקום עם בריכה כזאת...ואני הלכתי לרגע ופיתאום אני חוזרת ורואה אותו מתנשק עם מישהי אז אני אומרת לו מה זה אז הוא אומר לי ...זה זה סתם... ואז שוב אני הולכת וחוזרת ורואה אותו עם השנייה ואז אני אומרת לו מה זה ...אז הוא עושה לי זה זה סתם ואז בפעם אחרונה אני שוב חוזרת ואומרת לו נו מה אתה דפוק מה אתה עושה אז הוא עושה אמרתי לך זה סתם .. ואם את אוהבת אותו את צריכה להאמין לי... חלום מוזר ביותר...מה הוא אומר?

sitraa

New member
חוסר החלטיות../images/Emo9.gif ליולייה 123

יתכן שמדובר בחלק בך שיש בו ספק ריגשי הבריכה מסמלת תחום ריגשי ויתכן שמדובר בספקות שיש בך החבר מייצג צדדים בך הנשיקה עם 3 אנשים שונים הם צורות שונות של אהבה/קירבה אינך בטוחה לגביהם. בתוך תחום הרגש המסגרת הרישית עומדת באיזשהו מבחן בימים אלה?? סיטררהה

yulia123

New member
זה היו שתי בנות שאיתם הוא התנשק 3

פעמים.... כן באמת יש לי טיפה ספקות לגבי המערכת יחסים איתו...כלומר בטוח אני רוצה להיות איתו אבל יש ספקות לגבי כל מיני דברים בקשר..

sitraa

New member
השתחררות ממסגרות...../images/Emo15.gif

היי תותים נראה כאילו מדובר בפחד ממעבר לשלב הבא בחיים... יש לך את התמיכה הריגשית בחייך כרגע (חברים) היער והבית וגם החיות הם הלא נודע בחלומך (יער גם משול לחברים באופן פסיכולוגי - טוענים שיער צפוף זה קשר הדוק עם חברים) הצבא הוא סוג של מסגרת..מגוננת (לפחות על המדינה) החיות שמנסות להפחיד אותך הם הפחדים שלך (פחד משינוי. התקדמות ולא נודע) עצם העובדה שאת מובילה...וגם מרשה לעצמך לשכב לנוח היא שהפחדים האלה לא יפריעו את ההתקדמות שלך לשלב הבא או השינוי שאת רוצה להוביל בחייך. סדר החיות הוא מהפחות מאיים למאיים ביותר עד מוות (נחש) אגב לנחש פירושים רבים בהקשר הזה זה נראה לי שייך. מקווה שיש בדברי קשר למציאות שלך סיטררהה

yulia123

New member
פירוש חלום.........

חלמתיי חלום מוזר..על שני ידידים שלי שהם חברים ביניהם ובמציאות הם שניהם רצו שיהיה לי משהו כל אחד מהם רצה אותי...קיצר חלמתי...שאני וחברה שלי באיזה פארק מים כזה עם מגלשות..ופיתאום הם גם איכשהו היו שם..וזה כאילו היה קיץ..ואחד מהם קרא לי לדבר איתו קצת וכזה סתם הלכנו להסתובב בפארק וחברה שלי כאילו אמרה לי יאללה לכי איתו ..וכזה הלכתי ואז היא צעקה לנו למה אתם לא מחזיקים ידיים והכל.הלכנו טיפה דיברנו..קיצר התחיל פיתאום לרדת גשם שתבינו באמצע הקיץ...ואיכשהו היינו עם מעילים והתיישבנו איפושהו רק אני והוא...ופיתאום בחלום אני כזה יושבת איתו..ואיכשהו אני רואה שפיתאום אני עם הידיד השני שלי..כאילו הם התחלפו בלי שאני ישים לב... איזה מתוסבך החלום חח.. יש מצב שהחלום הזה אומר משהו??.. תודההה :)ד"א אני בת 16 וחצי

yulia123

New member
ד"א כשהייתי אני וחברה שלי איתם

במציאות ...היינו באילת...ביחד..עם החברים שלנו והחברים שלהם ושם הכרנו במלון..והיינו שם הרבה בבריכה ביחד והסתובבנו ביחד..אולי זה קשור איכשוה לפארק מים..בגללזה חלמתי על זה דווקא בפארק מים חח...

רונקי

New member
../images/Emo41.gifניגוד ../images/Emo35.gif |../images/Emo187.gif../images/Emo188.gif

יש מישהו שפגשתי לפני כמה חודשים ומאז קצת חשבתי עליו.לא נפגשנו שוב מאז.{זה לא היה דייט] חלמתי עליו אתמול שהוא חוזר ,זוכר את שמי,אבל אחותי אומרת לי אח"כ שהוא מסר לה שהוא חושב שאני נחמדה אבל ממש לא בקטע שלו והוא לא רוצה איתי קשר רומנטי. השאלה שלי היא- האם זה יכול לומר לי משהו,או שזה סתם פחד מצידי? מה דעתכם? [אני בת 17 אם זה משנה משהו,הוא בערך בן 18]

רשף כשף

New member
לדעתי

התחושה הפנימית שלך באה ליידי ביטוי בחלום- את לא בקטע שלו ולכן אולי כדאי לרדת מזה.

רונקי

New member
אני דווקא כן בקטע

התחושה שלי היא שהוא לא, למרות שלא נפגשנו שוב,ולמעשה אין לי ביסוס

nitzile

New member
אף אחד לא הגיב...

אז אני ייכתוב את זה שוב, בבקשה תגיבו... זה ממש מטריד אותי היי קוראים לי ניצן אני בת 14 וחצי... אני לא יודעת כמה יחס אני יקבל על החלום כי זה שירשור די גדול אבל בכל זאת, אולי כדי לפרוק... באיזה יום אחד אמא שלי ואני מצאנו ספר עם שירי ילדים, ספר ממש ישן... וסתם שרנו חלק מהשירים (זמן איכות עם אמא! ) והיה שם את השיר "טוליק"... שזה שיר ממש יפה ועצוב לפי דעתי, ואז אמא שלי אמרה לי שזה שיר על חייל שנהרג.. לא חשבתי על השיר הזה יותר מאז. יום אחרי זה חלמתי שאני עם חברות שלי בספריית בצפר (במציאות אנחנו היינו שם הרבה בגלל איזה פרוייקט בספרות) ואז פתאום בלי שום קשר אמא שלי באה ומספרת לי שהשיר "טוליק" הוא שיר על חייל שנהרג... עכשיו אני מניחה שאני יודעת למה חלמתי את החלום הזה... אבל זה ממש מטריד אותי אז אולי יש למישהו פירוש אפשרי?

למעלה