שרשור יומי - 1.11

Taam YutvatA

New member
יום בעע../images/Emo19.gif../images/Emo104.gif

מתחיל במבחן במחשבים, שעתיים ספרות, שעה ספורט שאני מבריזה, עוד שעה ספרות, שעת חינוך ושעה היסטוריה... חוזרים הביתה וצריך ללמוד לבוחן בביולוגיה
וגם לבוחן בתנך, אבל אני אבקש שהיא תבטל לי אותו.

original jess

New member
יום שלישיייי../images/Emo47.gif

כבר אמרתי שאני אוהבת את יום שלישי
למרות שהוא נאחס כמו כל שאר הימים...
נביא+תורה- בטח נלמד לאישות... אישות-מבחן שעתיים תושב"ע- נשלים חומר... שעתיים אזרחות- בטח נבריז למרכז. אם לא מחשיבים את אתמול, כבר כמעט שבוע שלא קניתי בגדים... חוצמזה, נקווה להספיק ללכת לשוק ולקנות עפרון שחור שעומד להיגמר לי ואלוקים יודע איך אני אצא מהבית בלעדיו (כן, אני מכורה
) , לעשות סופסוף גבות
בתקווה שחברה שלי לא שכחה לקבוע לי תור... וזהו, יומטוב לככככווווולם

../images/Emo60.gifהיום בלילה פולין!

ועד אז התארגנויות וכאלה.. אתם יודעים.. שבוע טוב לכולם
מקווה שיהיה לי מסע מוצלח.. חח

טיסה נעימה../images/Emo160.gif../images/Emo182.gif

תהני תתרגשי ואל תשכחי שאני מתגעגעגעגעת!!! תצלמי הרבה ולעשות הרבה פיפי!חחח
כבר מתגעגעת!!

../images/Emo13.gif יופי אני שמחה!!../images/Emo182.gif

איזה כייפ עושים בשבילי פיפי!!!!!!!!1
חחחח מתה עליך אויש אני מתגעגעת גם לא שוגי עכשיו גם אלה טוב העיקר שתהנו ותחזרו עם תמונות!!

E u t e r p e

New member
סיסטר../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

תתמודדי עם זה שאני קוראת לך ככה
תהני בפולין אני כ''כ מקנאה
אמ. ותשכילי ותפנימי ותצלמי ותזכרי ותבכי ותצחקי ושיהיה מסע טוב:]

יפה שלייי... :]

אני מקווה (ויודעת!) שיהיה לך מסע מדהים, אחרי שקשקשתי על זה כל כך הרבה סוף סוף את נוסעת בעצמך ואני יודעת כמה חיכית לזה... אז אני מקווה שיהיה מסע מוצלח, ואני אחכה כדי לשמוע את כל החוויות... לאב יו

בוקר טוב!../images/Emo42.gif

עכשיו קמתי,לא הלכתי לבית הספר כי אני ממש עייפה אז אני אנצל את היום ללמוד ספרות. אחר הצהריים יש לי שיעור מגדר. ובערב אני אלך לקנות נעלי ספורט בתקווה שהיום אני אמצא.

../images/Emo95.gif התבטלו לנו 5 שעות!

אני לא מאמינה! היינו אמורים לסיים ללמוד ב-3 וחצי. אבל המורה לתושב"ע לא הגיע- כך שהתבטלו שעתיים. לכן, הסגנית אמרה שחבל שנישאר בביה"ס שעתיים. לכן- היא ביטלה לנו 3 שעות תנ"ך!
אני בבית ^_^ אה! והיה לנו היום מבחן במתמטיקה, אני חושבת שהלך לי טוב. נקווה ל- 100?

Eowyn of Rohan

New member
הוו..

ישנתי מה זה טוב בלילה אז היום יש לי מרץ ואני אכין את כל השיעורים שלא עשיתי עדיין.. היה לי גם בוחן בקיאות היום על המאהב וקיבלתי 100

יום נחמד עד עכשיו..../images/Emo182.gif

הכאבים נחלשו...מצבי משתפר... טוב אז ליום שלי היה לי שעתיים מתמטיקה שעתיים אישות שעה ספרות שעה חיבור (התבטל עבו"מ) אני בבית יש לי להכין: ש"ב בפסיכו מתמטיקה אישות ביוטופ שיעור נהיגה ספרות (כן חזרתי ל5 יח"ל) ויש עוד כמה דברים בטח ששכחתי... טוב לא משנה המש יום נעים!!!

E u t e r p e

New member
היום../images/Emo42.gif

קמתי בשמונה
לישון שבע שעות בלילה זה כיף
. אמ והגעתי לשיעור תולדות,שלא כ''כ למדנו(זה קשור בגורת חתולים, במקר סנהרס ובמבחן באזרחות שהיה אח''כ) אח''כ שעתיים מבחן באזרחות,אני מקווה שהלך פסדר אח''כ סתם חינוך..ממש לא לפי המערכת אבל דברנו על הטיולשנתי, והולך להיות כה מגניב
ואז במקום ללמד אותנו, היא פשוט..שחררה אותנו הביתה
, וזה מוזר כי המחנכת שלי היא הרכזת, והיא אפעם לא עושה דברים כאלה אבל זה לא שהתלוננו
אה, ועכשיו אני בבית, מתלבטת אם לישון או לא אח''כ אני אלמד קצת למתמטיקה..לא שזה יעזור לי
ואח''כ כושר קרבי
ובערב התוכנית החדשה של גורי
יומטוב לכם

תות15

New member
אני..../images/Emo13.gif

פעולההה שאני מעביר (אני מדריך ט' בצופים) ואזז פעולת שכבה (שאני עובר עם השמיניסטים בשכבה של בשבט) וזהו

צליל88

New member
../images/Emo188.gifפייי, איזה יום..

אז הגעתי לביצפר כהרגלי ב-8, ונסעתי לאיזה מפעל לצנוניות[!] לעבוד שם.. עד 2 ורבע, מה שאני רואה מולי בעיניים זה רק צנון!! האמת שמרחוק זה נראה תותים.. אבל מקרוב נראה צנון, ומריח מגעיל! עוד רצו להביא לנו צנון לבית, חחחח לא לקחתי.. עד עכשיו אני עוצמת עיניים ורואה צנוניות מולי
הכי מצחיק שהרגשתי כמו במדרגות נעות. עם כל המכונות שיש שם הצנוניות נעות ולי היה נדמה שאני נוסעת איתן
ו..למה אין אייקון של צנון?
חסרים פה ממש הרבה אייקונים.. אתמול חיפשתי אייקון של עכבר!

למעלה