שאלון

Robin Sparkles

New member
../images/Emo182.gifשאלון../images/Emo182.gif

שם: גיל: מקום לידה: עיר מגורים: כיתה: מסנג'ר: ICQ [אפילו שזה זבל^^]: גובה: צבע שיער: צבע עיניים: בית ספר :p שם ביהס: שם מחנך\\ת: כמה שעות בשבוע? מקצוע אהוב: מקצוע שנוא: ציון הכי גבוהה בינתיים השנה: ציון הכי נמוך בינתיים השנה: איזה מגמות? כמה יחל מת'? כמה יחל אנגלית? מורה שנוא [יענו למה:p]: מאמין\\ה ב... אלוהים? הצבא של היום? רוחות? דברים על טבעיים? גן עדן וגיהנום? אתם אוספים משהו? מעשנים? עישנתם פעם? יש חבר\\ה? יש אוטו? אתם פותחים את הארנק, מה יש שם? הדבר הכי מגעיל שראיתם: הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: הדבר הכי מגעיל ששמעתם: הפתגם שלכם: יש אחים\\אחיות? סמיילי של תפוז שהכי טוב: סמיילי של תפוז שהכי חרא: הפורום הכי טוב בתפוז? מי האליל שלכם? כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם? הייתם בחו"ל? מה בא לכם לעשות ברגע זה? מה בא לכם לאכול ברגע זה? מה בא לכם לשתות ברגע זה? מנגנים על משהו? גיטרה קלאסית או חשמלית? יש חיות מחמד? כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד? כמה ילדים יהיו לך? איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? באיזה קומה תגור? במה תעבוד? איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? יהיה לך טלויזיה בבית? זה או זה: נחש או סוס? פרה או כבשב? עכביש או ג'וק? הגליל או הנגב? אילת או החרמון? עמיר פרץ או ביבי? בתרופה- סירופ או כדורים? לישון עם כריית או בלי? ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? חופשה בארץ או בחו"ל? פסח או סוכות? חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? לקרוא ספר או לראות סרט? מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? התקשרת למישהו? אכלת דני? היית בחתונה? היית בבר/בת מצווה? היית בבית כנסת? היית בים? אכלת בחוץ? ישנת יותר מ-12 שעות? העיפו אותך מהבית ספר? קיבלת פחות מ-50 במבחן? יצאת לגשם עם מטריה? קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) עשית מסלול? בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: מסירת שטחים בלי הסכם: מסירת שטחים עם הסכם: מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: פסיפלורה: לעשות כוכב נולד 4: שילדים קטנים רואים טלנובלות: הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): האיסור לנישואים אזרחיים:

shesek17

New member
בכיף../images/Emo13.gif

יש ממש הרבה שאלונים בזמן האחרון. איטס נייס שם: ניצן גיל: 18 מקום לידה: ישראל עיר מגורים: מרכז כיתה: יב' מסנג'ר: אולי בעתיד ICQ [אפילו שזה זבל^^]: גובה: 1.52 צבע שיער: חום צבע עיניים: חום בית ספר :p שם ביהס:
שם מחנך\\ת: יעל כמה שעות בשבוע? הרבה מקצוע אהוב: תקש' מקצוע שנוא: מתמטיקה (שמזל שנגמר עוד שבועיים) ציון הכי גבוהה בינתיים השנה: 98 ציון הכי נמוך בינתיים השנה: שכחתי איזה מגמות? תקש' ומדעי החברה. 5 ו-5 כמה יחל מת'? 3 שליטה כמה יחל אנגלית? 5 מורה שנוא [יענו למה:p]: איציק וקהילה שלימדו אותי שנה שעברה. מעצבנים מאמין\\ה ב... אלוהים? אולי הצבא של היום? כן למה לא רוחות? בעיקרון לא אבל יש פעמים שהפחד משתלט עלי דברים על טבעיים? בעיקרון אני לא מאמינה שקיימים כאלה דברים אבל אני לא יכולה שלא להרהר בזה גן עדן וגיהנום? לא אתם אוספים משהו? נופ מעשנים? עישנתם פעם? לא מעשנת. פעם ניסיתי. איכס יש חבר\\ה? נופ יש אוטו? נופ אתם פותחים את הארנק, מה יש שם?
הדבר הכי מגעיל שראיתם: נמלים מעוכות הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: הדבר הכי מגעיל ששמעתם: הפתגם שלכם: יש אחים\\אחיות? יאפ סמיילי של תפוז שהכי טוב: כולם סבבה סמיילי של תפוז שהכי חרא: לא משנה לי הפורום הכי טוב בתפוז? תיכוניסטים דע וגם מתגייסים שאני נעזרת בהם הרבה מי האליל שלכם? אנשים שעושים משהו עם עצמם כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם? נכון לעכשיו אחד בלבד הייתם בחו"ל? יאפ מה בא לכם לעשות ברגע זה? לראות את העתיד. ולטוס לחו"ל מה בא לכם לאכול ברגע זה? פיצה. באיטליה מה בא לכם לשתות ברגע זה? קולה מנגנים על משהו? נכון לעכשיו לא. ניגנתי בעבר גיטרה קלאסית או חשמלית? חשמלית יש חיות מחמד? חתול כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד? אני בונה על זה כמה ילדים יהיו לך? 3 גג איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? אני אגור בלונדון ויהיה לי מקרר לבן יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? לא משנה לי באיזה קומה תגור? קומת גג במה תעבוד? משהו מעניין איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? יטבתה יהיה לך טלויזיה בבית? ברור זה או זה: נחש או סוס? סוס פרה או כבשב? כבשה עכביש או ג'וק? שניהם מגעילים אבל אם כבר אז עכביש הגליל או הנגב? גליל אילת או החרמון? אילת עמיר פרץ או ביבי? בתרופה- סירופ או כדורים? כדורים לישון עם כריית או בלי? עם ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? אוטובוס. טרמפים זה מפחיד חופשה בארץ או בחו"ל? בחו"ל פסח או סוכות? לא משנה חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? קיץ. מה כבר אפשר לעשות בחורף? להסתכל בגשם דרך החלון? לקרוא ספר או לראות סרט? סרט מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? הייתי מצוננת דווקא לא מזמן אבל לא זוכרת מתי קשות התקשרת למישהו? לפני כמה דקות אכלת דני? לפני שנים היית בחתונה? מזמן היית בבר/בת מצווה? בכיתה יא' מתישהו היית בבית כנסת? האמת שבפולין בנובמבר היית בים? מזמן אכלת בחוץ? היום אכלתי אצל ידיד. זה נחשב? ישנת יותר מ-12 שעות? יום שבת העיפו אותך מהבית ספר? אף פעם קיבלת פחות מ-50 במבחן? לא מזמן יצאת לגשם עם מטריה? לא מזמן קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) חחח היום קרתה לי פדיחה קטנה עשית מסלול? מה? בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: אין לי בעיה עם זה. כל עוד הנכונות לתרום נמצאת אז זה סבבה מסירת שטחים בלי הסכם: ממש לא מסירת שטחים עם הסכם: תלוי על מה וכמה מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: פסיפלורה: אין לי בעיה עם זה כל עוד זה לא מגיע לפה שלי לעשות כוכב נולד 4: כבר היו הרבה יותר מכוכב נולד 4 שילדים קטנים רואים טלנובלות: זה קצת מטריד אבל פסדר הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): סבבה האיסור לנישואים אזרחיים: נגד

Robin Sparkles

New member
עונה

שם:כרמית גיל:17 ו-7 חודשים מקום לידה:כפר סבא עיר מגורים:חור
כיתה:י"ב מסנג'ר:בעולם שלי ICQ [אפילו שזה זבל^^]:
גובה:1.66 צבע שיער:חום כהה צבע עיניים:חום בית ספר :p שם ביהס: שם מחנך\\ת:יוסי כמה שעות בשבוע?לא כ"כ הרבה מקצוע אהוב:אנגלית מקצוע שנוא:תנ"ך ציון הכי גבוהה בינתיים השנה:ממ...98 בבגרות בע"פ באנגלית
ציון הכי נמוך בינתיים השנה:20
איזה מגמות?פסיכו-סוציו כמה יחל מת'?3 כמה יחל אנגלית?בפברואר אני מסיימת 4 ובקיץ משלימה ל-5 מורה שנוא [יענו למה:p]:המורה להיסטוריה משנה שעברה. המילים שאני אכתוב בפירוט לא ראויות חחחח... מאמין\\ה ב... אלוהים?לא הצבא של היום?כן רוחות?לא דברים על טבעיים?לא גן עדן וגיהנום?לא אתם אוספים משהו?לא מעשנים? עישנתם פעם?לא יש חבר\\ה?לא יש אוטו?כן אתם פותחים את הארנק, מה יש שם?70 אגורות,כרטיס אשראי וכטיס חבר של היינס. פשוט מפוצץ הדבר הכי מגעיל שראיתם: הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: הדבר הכי מגעיל ששמעתם: הפתגם שלכם: יש אחים\\אחיות?כן סמיילי של תפוז שהכי טוב: סמיילי של תפוז שהכי חרא: הפורום הכי טוב בתפוז? מי האליל שלכם? כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם?1.היה עוד אחד אבל החלפתי הייתם בחו"ל?כן מה בא לכם לעשות ברגע זה?כלום מה בא לכם לאכול ברגע זה?כלום מה בא לכם לשתות ברגע זה?אני שותה כבר..מיץ אוכמניות ד"א..
מנגנים על משהו?הפסקתי גיטרה קלאסית או חשמלית?קלאסית יש חיות מחמד?כן.כל אחד יותר דפוק מהשני..אנחנו מנסים לדעת למה הם כאלה ואין לנו מושג למה.. כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד?כן כמה ילדים יהיו לך?2 איפה תגור? רחוק מאיפה שאני עכשיו זה בטוח. באיזה צבע יהיה המקרר שלך?שחור חדש יפה כזה
יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים?משולשים באיזה קומה תגור?חח..יהיה לי בית פרטי במה תעבוד? איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה?תנובה יהיה לך טלויזיה בבית?כן זה או זה: נחש או סוס?סוס
פרה או כבשב?פרה עכביש או ג'וק?איכ הגליל או הנגב?גליל אילת או החרמון?אילת עמיר פרץ או ביבי? בתרופה- סירופ או כדורים? סירופ לישון עם כריית או בלי?עם ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס?אוטובוס חופשה בארץ או בחו"ל?חו"ל פסח או סוכות?פסח חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף?חורף לקרוא ספר או לראות סרט?לראות סרט מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות?לפני חודשיים בערך התקשרת למישהו?היום אכלת דני?לא אוהבת היית בחתונה?סוף נובמבר היית בבר/בת מצווה?לפני שנתיים בערך היית בבית כנסת?חח אין לי מושג היית בים?בחופש הגדול אכלת בחוץ?יום שבת ישנת יותר מ-12 שעות?חנוכה העיפו אותך מהבית ספר?אף פעם קיבלת פחות מ-50 במבחן?לפני שבוע.קיבלתי 20
יצאת לגשם עם מטריה?לא זוכרת.בקושי יורד גשם קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) לא זוכרת עשית מסלול? בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא:אין לי דעה מסירת שטחים בלי הסכם: מסירת שטחים עם הסכם: מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: פסיפלורה: לעשות כוכב נולד 4:וואי זה ישן...אבל אני נגד.שיפסיקו עם זה כבר שילדים קטנים רואים טלנובלות:תלוי כמה קטנים הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס):נגד האיסור לנישואים אזרחיים:נגד!!!

o p c

New member
נכנסתי לפה סתם כדי להסתכל (אני בי"א) ויש לך פ

שוט כינוי אדיר
סדרה אדירה

yoval92

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם:יובל גיל:16 ו10 חודשים מקום לידה:ישראל עיר מגורים:ארסוף כיתה:יא מסנג'ר:לא נירא לי ICQ [אפילו שזה זבל^^]: גובה:1.62 צבע שיער:בלונדיני-שטני צבע עיניים:כחול בית ספר :| שם ביהס:
שם מחנך\\ת:עדי כמה שעות בשבוע?39 מקצוע אהוב:תאטרון כלכלה ומתמטיקה מקצוע שנוא:ספרות ציון הכי גבוהה בינתיים השנה:100 בכלכלה ובמתמטיקה ציון הכי נמוך בינתיים השנה:10 בבוחן בתאטרון
איזה מגמות?כלכלה ומנהל עסקים,פיזיקה ותאטרון כמה יחל מת'?5 כמה יחל אנגלית?5 מורה שנוא [יענו למה:p]:נירא לי המורה לספרות מאמין\\ה ב... אלוהים?לא ממש הצבא של היום?לא יודעת רוחות?לא נירא לי דברים על טבעיים?לא גן עדן וגיהנום?לא אתם אוספים משהו?לא מעשנים? עישנתם פעם?לא יש חבר\\ה?כן
יש אוטו?אין רשיון אבל אני עובדת על זה אתם פותחים את הארנק, מה יש שם?כסף תמונה שלי ושל החבר ותעודת זהות הדבר הכי מגעיל שראיתם:לא יודעת הדבר הכי מגעיל שקרה לכם:לא יודעת הדבר הכי מגעיל ששמעתם:לא יודעת הפתגם שלכם:"אם תרצה אין זאת אגדה" יש אחים\\אחיות?2 אחים ו2 אחיות סמיילי של תפוז שהכי טוב:
סמיילי של תפוז שהכי חרא:לא יודעת הפורום הכי טוב בתפוז?יש הרבה מי האליל שלכם?יש כמה אבל אני אשמור את זה לעצמי כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם?אחד הייתם בחו"ל?כן גרתי באיטליה מה בא לכם לעשות ברגע זה?הרבה דברים מה בא לכם לאכול ברגע זה?כלום מה בא לכם לשתות ברגע זה?שוקו מנגנים על משהו?גיטרה ופסנתר גיטרה קלאסית או חשמלית?חשמלית יש חיות מחמד?כלבלב כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד?בטוח כמה ילדים יהיו לך?נירא לי 4 איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך?מקווה שבחול ונירא לי כסוף או שחור יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים?משלושים חח בעצם עד אז יהיו כבר עוד צורות באיזה קומה תגור?תלוי איפה במה תעבוד?משהו נחמד איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה?אם אני אגור בחול אני לא אקנה שום חלב אבל אם בארץ אז תנובה יהיה לך טלויזיה בבית?כןן זה או זה: נחש או סוס?סוס פרה או כבשב?לא יודעת עכביש או ג'וק?שום דבר הגליל או הנגב?גליל אילת או החרמון?אילת עמיר פרץ או ביבי?ביבי בתרופה- סירופ או כדורים?כדורים לישון עם כריית או בלי?עם כרית ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס?במכונית
חופשה בארץ או בחו"ל?חולל פסח או סוכות?פסח חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף?קיץ לקרוא ספר או לראות סרט?תלוי מתי מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות?לפני חודש התקשרת למישהו?לפני דקה אכלת דני?אף פעם היית בחתונה?לפני שלושה שבועות היית בבר/בת מצווה?לפני שבוע היית בבית כנסת?לא זוכרת היית בים?אתמול אכלת בחוץ?היום ישנת יותר מ-12 שעות? אף פעם אולי ברחם של אימא העיפו אותך מהבית ספר?אף פעם קיבלת פחות מ-50 במבחן?לא זוכרת אבל לא השנה יצאת לגשם עם מטריה?ביום שישי נירא לי קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..)אני אל זוכרת בדיוק מתי אבל לאח שלי היה משהו בצבא ונסענו לשם ואז החלקתי מול מללאא חילים עשית מסלול?חח לא יודעת נירא לי אף פעם בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא:לא משנה מסירת שטחים בלי הסכם:נגד מסירת שטחים עם הסכם:בעד מה שקרה בעמונה מצד השוטרים:לא יודעת מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים:לא ידועת פסיפלורה:לא אוהבת לעשות כוכב נולד 4:היה כבר שילדים קטנים רואים טלנובלות:תלוי איזה טלנובלות הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס):נגד, ילדים צריכים חברה האיסור לנישואים אזרחיים:נגד חח מישהו באמת קרא את כל זה?

אור 173

New member
למרות שאני לא אוהב שאלונים...

שם:אור גיל:17.10 מקום לידה:רמלה עיר מגורים:רמלה כיתה:יב מסנג'ר:eek:[email protected] ICQ [אפילו שזה זבל^^]:359998387 גובה:מזמן לא בדקתי בית ספר :p שם ביהס:אמ.. שם מחנך\\ת:אממ כמה שעות בשבוע?42 בערך כרגע מקצוע אהוב:חלון מקצוע שנוא:מדע המדינה ציון הכי גבוהה בינתיים השנה:73 ציון הכי נמוך בינתיים השנה:24\נכשל איזה מגמות?מדעי החברה כמה יחל מת'?3 כמה יחל אנגלית?3 מורה שנוא [יענו למה:p]:חסוי,שטן מאמין\\ה ב... אלוהים?בהחלט הצבא של היום?בהחלט רוחות?בהחלט דברים על טבעיים?בהחלט גן עדן וגיהנום?בהחלט אתם אוספים משהו?כסף? מעשנים? עישנתם פעם?לא יש חבר\\ה?לא כרגע יש אוטו?בקרוב אתם פותחים את הארנק, מה יש שם?אין ארנק,הת.זהות משמשת כארנק הדבר הכי מגעיל שראיתם:ראיתי שחצנות הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: הדבר הכי מגעיל ששמעתם:דברי שחצנות הפתגם שלכם:אהבה לא שוכחים,עם הזמן לומדים לא להזקק לו יש אחים\\אחיות?כן סמיילי של תפוז שהכי טוב:
סמיילי של תפוז שהכי חרא:
הפורום הכי טוב בתפוז?תיכוניסטים? מי האליל שלכם?הא? כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם?הרבה הייתם בחו"ל?כן,איטליה ופולין מה בא לכם לעשות ברגע זה?לאכול עוד מה בא לכם לאכול ברגע זה?אני אוכל כרגע פיצה מה בא לכם לשתות ברגע זה?נס מנגנים על משהו?על העצבים של ההורים נחשב? גיטרה קלאסית או חשמלית?קלאסית יש חיות מחמד?לא כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד?אולי כלב כמה ילדים יהיו לך?עד 4 איפה תגור? וילה באיזה צבע יהיה המקרר שלך?אפור יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים?פסים באיזה קומה תגור?וילה במה תעבוד?נראה לי בעל עסק איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה?הרשימה של אשתי תגיד לי יהיה לך טלויזיה בבית?כן זה או זה: נחש או סוס?סוס פרה או כבשב?פרה עכביש או ג'וק?כלום הגליל או הנגב?גליל אילת או החרמון?אילת עמיר פרץ או ביבי?ביבי בתרופה- סירופ או כדורים? כדורים לישון עם כריית או בלי?עם ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס?יש אוטו,לא? חופשה בארץ או בחו"ל?ארץ פסח או סוכות?סוכות חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף?אם יורד שלג בעירי-בחורף,אם לא אז קיץ לקרוא ספר או לראות סרט?תלוי מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות?לא זוכר התקשרת למישהו?היום אכלת דני?לפני חודש בערך היית בחתונה?מזמן... היית בבר/בת מצווה?כמה שנים,יום חמישי אהיה היית בבית כנסת?ממזמן,יום חמישי אהיה היית בים?בקיץ אכלת בחוץ?לפני שבועיים ישנת יותר מ-12 שעות?ברצף לא יודע העיפו אותך מהבית ספר?עף פעם קיבלת פחות מ-50 במבחן?אוווווו,אי אפשר כבר לספור,אבל לפני שבועיים יצאת לגשם עם מטריה?לא יודע קרתה לך פדיחה רצינית? (אפשר לפרט מה הפדיחה..)אממ... עשית מסלול?לפני חנוכה בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא:בעד מסירת שטחים בלי הסכם:נגד מסירת שטחים עם הסכם:נגד מה שקרה בעמונה מצד השוטרים:מה קרה בעמונה? עם שוטרים? מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים:מה קרה בעמונה עם המתנחלים? פסיפלורה:בעד לעשות כוכב נולד 4: דווקא 4 ? שילדים קטנים רואים טלנובלות:נגד הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס):איייזה כייף להם גם אני רוצצה! האיסור לנישואים אזרחיים:נגד

halloo

New member
יאי שאלון!

הדבר הכי חשוב בסדר העדיפויות שלי!
שם: עדי גיל: 16 ו6 חודשים ו25 ימים מקום לידה: ירושלים עיר מגורים: רחובות כיתה: יא מסנג'ר: דפוק ICQ [אפילו שזה זבל^^]: מוחרם גובה: 1.71 צבע שיער: חום צבע עיניים: ירוק בית ספר :p שם ביהס: אתם מנסים לחטוף אותי?!
עוד מעט תרצו גם כתובת!
שם מחנך\\\\ת: יהודית כמה שעות בשבוע? שנייה..אני מחשבת (אמרתי שמתמטיקה זה לא הצד החזק שלי)
...39 שעות אקדמיות!
מקצוע אהוב: הממ...קשה..טוב אין. מקצוע שנוא: תנך ציון הכי גבוה בינתיים השנה: 100 ציון הכי נמוך בינתיים השנה: 38
איזה מגמות? ביולוגיה, כלכלה ומנהל עסקים כמה יחל מת'? 5 כמה יחל אנגלית? 5 מורה שנוא [יענו למה:p]: כי היא זונה חסרת טקט- לטקט שלה אין טקט! מאמין\\\\ה ב... אלוהים? לא הצבא של היום? את מתכוונת לצה"ל? רוחות? לא דברים על טבעיים? לא גן עדן וגיהנום? לא אתם אוספים משהו? חוץ מג'אנק? מעשנים? עישנתם פעם? לא יש חבר\\\\ה? לא יש אוטו? לא אתם פותחים את הארנק, מה יש שם? אוו כסף, טלכרט, מסטיקים, אופטלגין, פלסטר (אני מצויידת!), כרטיס שעות של הרופא, כרטיס מד"א שאני יודעת לעשות החייאה (אני לא באמת יודעת) והסבר איך עושים החייאה
הדבר הכי מגעיל שראיתם: את אחותי מקיאה פסטה ברוטב עגבניות לפני יומיים
הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: לא יודעת. הדבר הכי מגעיל ששמעתם: איש שאכל עיניים של משהו. הפתגם שלכם: אין לי אחד. כמה עצוב
יש אחים\\\\אחיות? כן- אח ואחות. סמיילי של תפוז שהכי טוב:
סמיילי של תפוז שהכי חרא:
(מה בוקס? זה נראה כמו שוקולד שיוצא לו מהפה!) הפורום הכי טוב בתפוז? אה גם אם זה לא היה זה, הייתי אומרת זה
מי האליל שלכם? אין לי אליל כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם? יש לי אחד- halloo הייתם בחו"ל? כן מה בא לכם לעשות ברגע זה? לטטס למקום כלשהו ולא לחשוב על כלום/ להיכנס לחדר ושהארון יהיה מלא בבגדים שיתאימו לי בלי למדוד אותם
מה בא לכם לאכול ברגע זה? שוקולד מה בא לכם לשתות ברגע זה? מיים מנגנים על משהו? לא כרגע, אבל אני יודעת לנגן על פסנתר. גיטרה קלאסית או חשמלית? חשמלית יש חיות מחמד? לא כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד? לא כמה ילדים יהיו לך? לא יודעת אם יהיו איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? בתקווה שבחול. מקרר אדום
יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? פסים באיזה קומה תגור? לא יודעת. מי מתכנן את הדברים האלו? במה תעבוד? שאלת מיליון הדולר איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? תנובה בקרטון! יהיה לך טלויזיה בבית? כן. מה אני אמיש? זה או זה: נחש או סוס? סוס פרה או כבשה? כבשה עכביש או ג'וק? עכביש הגליל או הנגב? נגב אילת או החרמון? חרמון עמיר פרץ או ביבי? אף אחד מהם בתרופה- סירופ או כדורים? כדורים לישון עם כריית או בלי? עם ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? אוטובוס. טרמפים זה לא בטוח!
חופשה בארץ או בחו"ל? חו"ל. פסח או סוכות? פסח חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? קיץ לקרוא ספר או לראות סרט? ספר זה אומר עלי משהו, השאלות האלו? אתם תאבחנו אותי עכשיו? מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? לפני שלוש שנים התקשרת למישהו? לפני שעתיים אכלת דני? איכ אף פעם היית בחתונה? לפני הממ שנתיים בערך היית בבר/בת מצווה? לפני שנה היית בבית כנסת? לפני שנה היית בים? לפני חצי שנה אכלת בחוץ? לפני שבוע ישנת יותר מ-12 שעות? לא זוכרת
העיפו אותך מהבית ספר? אף פעם קיבלת פחות מ-50 במבחן? לפני חודשיים יצאת לגשם עם מטריה? פעם אחרונה שהיה גשם קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) לפני בערך חודש- עמדתי לפני מעבר החצייה עם חברה וכשהיה אור ירוק, התחלתי לחצות ואיכשהו החלקתי ונפלתי על הברכיים. קמתי מהר ונקרעתי מצחוק
עשית מסלול? לא זוכרת ומקווה שלא יזכירו לי בקרוב. בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: נגד מסירת שטחים בלי הסכם: מסירת שטחים עם הסכם: מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: פסיפלורה: כן בעוגה שלי... לא בשמפו שלי. לעשות כוכב נולד 4: נגד שילדים קטנים רואים טלנובלות: נגד הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): נגד, כי לרוב ההורים הם בעלי מוזרויות שונות (כמו בארה"ב) האיסור לנישואים אזרחיים: ממש נגד.

שאלון :)

שם: איילת, נייס טו מיט :) גיל: עוד 13 יום 16! מקום לידה: באר - שבע עיר מגורים: נגב =\ כיתה: י' גובה: 1.69 צבע שיער: חום כהה כהה צבע עיניים: גם :) בית ספר :p שם ביהס: אורט שם מחנך\\\\ת: נוגה כמה שעות בשבוע? 30 במערכת, אבל טכנית זה הופך להיות 37 מקצוע אהוב: כל המקצועות עם המורים החמודים..ערבית, ביולוגיה, פיזיקה, מקצוע שנוא: מתמטיקה!!!
תנך, ספרות, ספורט, מדה"ח ציון הכי גבוהה בינתיים השנה: 106 נראה לי, מזל שיש בונוסים :) ציון הכי נמוך בינתיים השנה: מממ...אם נתעלם לרגע מהציון הלפני אחרון במתמטיקה, אז 62 איזה מגמות? עיוני כמה יחל מת'? 5 כמה יחל אנגלית? 5 מורה שנוא [יענו למה:p]: ספרות, היא לא מפסיקה לתת עבודות, "אני אישית מאמינה בעבודה עצמית", עלק! מאמין\\\\ה ב... אלוהים? כמובן! הצבא של היום? כן רוחות? ממ..זה עוד בסימן שאלה אבל נראה לי שכן דברים על טבעיים? כן גן עדן וגיהנום? שנגיע נראה אבל גם נראה לי שכן אתם אוספים משהו? לא כרגע מעשנים? עישנתם פעם? רק נרגילה יש חבר\\\\ה? כןןןן!!
יש אוטו? למשפחה, לי בעוד שנה ו-13 יוםם! אתם פותחים את הארנק, מה יש שם? תמונה, ובטח כמה שקלים. הדבר הכי מגעיל שראיתם: מי זוכר..ולמה להיזכר עכשיו? :) הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: הדבר הכי מגעיל ששמעתם: הפתגם שלכם: ואני צנצנת! :D אל תשאלו למה.. יש אחים\\\\אחיות? אח ואחות סמיילי של תפוז שהכי טוב:
סמיילי של תפוז שהכי חרא:
, לא יודעת למה..תמיד לא אהבתי אותו! הפורום הכי טוב בתפוז? זה כמובן! מי האליל שלכם? וונטוורת מילר, פשוט מושלם! כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם? אחד, הנוכחי הייתם בחו"ל? לא :( מה בא לכם לעשות ברגע זה? לישון
מה בא לכם לאכול ברגע זה? פיצה
מה בא לכם לשתות ברגע זה? שוקו
מנגנים על משהו? פסנתר גיטרה קלאסית או חשמלית? חשמלית!! יש חיות מחמד? לא כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד?|סדגש כן, כלב גדול ומגניב
| כמה ילדים יהיו לך? כמה שייצא :D איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? תשאלו ת'בעל.. יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? כמובן, אלא מה? באיזה קומה תגור? בטח קרקע.. במה תעבוד? מקווה מאד מאד להיות רופאה! איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? יטבתה! או תנובה.. יהיה לך טלויזיה בבית? רק אחת? זה או זה: נחש או סוס? סוס פרה או כבשב? כבשה, היא יותר טעימה! :) עכביש או ג'וק? עכביש, ג'וק רץ מהר מידי הגליל או הנגב? גליל! אילת או החרמון? חרמון, חרשנו את אילת מכל הכיוונים כבר. עמיר פרץ או ביבי? לא זה ולא זה! בתרופה- סירופ או כדורים? סירופ, אני לא יודעת לבלוע כדורים :p לישון עם כריית או בלי? עם 2 כריות ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? אני בעד המכונית חופשה בארץ או בחו"ל? בחו"ל! פסח או סוכות? פסח, החופש יותר ארוך. חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? כמובן שבקיץ לקרוא ספר או לראות סרט? סרט מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? חח עד לפני שבועיים - שלושה התקשרת למישהו? אתמול אכלת דני? שניייים! מי זוכר? היית בחתונה? בחופש הגדול נראה לי היית בבר/בת מצווה? שנה שעברה היית בבית כנסת? יום כיפור. היית בים? בטיול שנתי לאילת..תחילת שנה. אכלת בחוץ? ממ..לפני איזה שבועיים ישנת יותר מ-12 שעות? חחחח..הלוואי! בטח בחופש..ואם לא אז באיזה סופ"ש שהייתי מתה! העיפו אותך מהבית ספר? נבר! קיבלת פחות מ-50 במבחן? לפני איזה חודש - חודשיים יצאת לגשם עם מטריה? כל הקטע בגשם זה להירטב! קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) חחח...בטח לא מזמן! עשית מסלול? בטיול שנתי בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: נגד מסירת שטחים בלי הסכם: נגד מסירת שטחים עם הסכם: בעד מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: פסיפלורה: נגד, כזה מגעיל! לעשות כוכב נולד 4: קצת עברנו לא? אבל נזרום, נגד! שילדים קטנים רואים טלנובלות: בעד הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): נגד האיסור לנישואים אזרחיים: בעד

maiky17

New member
../images/Emo202.gif../images/Emo3.gif

שם: מאיה גיל: 17.5 מקום לידה: ראשל"צ עיר מגורים: מזכרת בתיה כיתה: י"ב-5 מסנג'ר: יש
אבל כבר לא ממש בשימוש ICQ [אפילו שזה זבל^^]: נופ גובה: 1.68 צבע שיער: חום בהיר צבע עיניים: חום כהה-שחור בית ספר :p שם ביהס:"רבין" שם מחנך\\ת: מיטל כמה שעות בשבוע? 28 מקצוע אהוב: מדעי החברה מקצוע שנוא: מתמטיקה
ציון הכי גבוהה בינתיים השנה: 94 ציון הכי נמוך בינתיים השנה: 60 איזה מגמות? ערבית-מדעי החברה כמה יחל מת'? 4 כמה יחל אנגלית? 5, סיימתי כבר מורה שנוא [יענו למה:p]: לא שונאת אף מורה, יש אחת שקצת מעצבנת אותי. סתם כי אין לה מושג מה היא עושה. מאמין\\ה ב... אלוהים? לא הצבא של היום? כן רוחות? לא דברים על טבעיים? קצת גן עדן וגיהנום? קצת אתם אוספים משהו? לא מעשנים? עישנתם פעם? ממש לא! יש חבר\\ה? כן
יש אוטו? יש את האוטו של אמא
ואני נוהגת עליו לפעמים. אבל בינתיים עוד יש מלווה אתם פותחים את הארנק, מה יש שם? כרטיס אשראי, כרטיס תורם דם, כרטיס קופת חולים, קצת כסף... הדבר הכי מגעיל שראיתם: דם
הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: לא יודעת יש אחים\\אחיות? 2 הפורום הכי טוב בתפוז? תיכוניסטים ואהבה בגיל ההתבגרות!! כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם? אחד הייתם בחו"ל? כן, שבע פעמים מה בא לכם לעשות ברגע זה? לישון
מה בא לכם לאכול ברגע זה? מה שאמא מכינה עכשיו מה בא לכם לשתות ברגע זה? מים! מנגנים על משהו? קצת גיטרה גיטרה קלאסית או חשמלית? קלאסית יש חיות מחמד? כלבה - שוקה, חתול - גרינג'ר כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד? המון! כמה ילדים יהיו לך? 2-3 איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? מרכז, לבן יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? עם פסים
באיזה קומה תגור? בית פרטי במה תעבוד? אני אהיה סופרת מפורסמת
איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? של תנובה יהיה לך טלויזיה בבית? ברור! זה או זה: נחש או סוס? סוס! פרה או כבשב? פרה
עכביש או ג'וק? עכביש הגליל או הנגב? הגליל אילת או החרמון? החרמון עמיר פרץ או ביבי? אפשר ממש אף אחד? בתרופה- סירופ או כדורים? סירופ, אם אפשר לישון עם כריית או בלי? עם והרבה ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? אוטובוס חופשה בארץ או בחו"ל? בחו"ל פסח או סוכות? פסח חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? קיץ לקרוא ספר או לראות סרט? ספר מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? חנוכה (טפוטפוטפו) התקשרת למישהו? לפני חצי שעה, בערך, כשחזרתי מהמיונים אכלת דני? בגדנ"ע
היית בחתונה? לפני שנה וחצי, בחתונה של אח של חברה היית בבר/בת מצווה? לא זוכרת... אבל עוד שנה יש לאחותי בת מצווה היית בבית כנסת? הייתי בהמון בתי כנסת בפולין
היית בים? לצערי, בסוף אוקטובר. איכס. אכלת בחוץ? היום ישנת יותר מ-12 שעות? לא קרה מאז שהתחלתי ללמוד לבגרות במתמטיקה העיפו אותך מהבית ספר? אף פעם קיבלת פחות מ-50 במבחן? כשעוד הייתי ב-5 יח"ל יצאת לגשם עם מטריה? מזמן
קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) לא יודעת עשית מסלול? מסלול? בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: בעד. תרומה זו תרומה. מסירת שטחים בלי הסכם: נגד. מסירת שטחים עם הסכם: בעד. מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: נגד מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: נגד פסיפלורה: איכס, נגד
לעשות כוכב נולד 4: לא היה כבר? בכל מקרה - נגד!!!!! שילדים קטנים רואים טלנובלות: בעד. גם אני ראיתי
הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): זה די מה שקורה לי עכשיו עם הבגרות... נגד האיסור לנישואים אזרחיים: נגד הודגש באמצעות מדגישומטיק

JumpInTheFire

New member
אוקיי...

שם: שיר גיל: 17 מקום לידה: ישראל עיר מגורים: כפר סבא כיתה: י"ב מסנג'ר: אם מישהו רוצה, במסרים ICQ [אפילו שזה זבל^^]: - גובה: 1.64 צבע שיער: חום צבע עיניים: חום בית ספר שם ביה"ס: אולפנית הראל שם מחנך\\ת: רוחמה כמה שעות בשבוע? 39 מקצוע אהוב: מתמטיקה, היסטוריה מקצוע שנוא: ספרות ציון הכי גבוהה בינתיים השנה: 100 ציון הכי נמוך בינתיים השנה: 69 איזה מגמות? כימיה והיסטוריה כמה יחל מת'? 4 כמה יחל אנגלית? 4 מורה שנוא [יענו למה:p]: - מאמין\\ה ב... אלוהים? אני לא צריכה להאמין, אני יודעת הצבא של היום? במה אני צריכה להאמין? רוחות? לא יודעת דברים על טבעיים? כללי מדי.. גן עדן וגיהנום? כן אתם אוספים משהו? לא מעשנים? עישנתם פעם? לא, כן יש חבר\\ה? הרבה חברים ;) יש אוטו? לא אתם פותחים את הארנק, מה יש שם? כל מיני כרטיסים וכסף (בעיקר) הדבר הכי מגעיל שראיתם: לא משנה הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: ממ.. לא יודעת הדבר הכי מגעיל ששמעתם: ... הפתגם שלכם: בזמן האחרון זה מאוד "הווי דן כל אדם לכף זכות" יש אחים\\אחיות? כן, שלושה סמיילי של תפוז שהכי טוב:
סמיילי של תפוז שהכי חרא: - הפורום הכי טוב בתפוז? יש הרבה.. מי האליל שלכם? הא? כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם? יש עוד אחד, אני חושבת, אבל אני לא זוכרת הייתם בחו"ל? כן מה בא לכם לעשות ברגע זה? להיות עם חברים מה בא לכם לאכול ברגע זה? כלום, אני שבעה מה בא לכם לשתות ברגע זה? - מנגנים על משהו? כן גיטרה קלאסית או חשמלית? מנגנת על קלאסית, אוהבת את שניהם יש חיות מחמד? כן, כלבה כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד? בע"ה, אני רוצה כמה ילדים יהיו לך? ה' יודע, אני לא איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? לא יודעת יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? ... באיזה קומה תגור? אני רוצה קרקע במה תעבוד? לא יודעת. אני חושבת על הרבה תחומים, בע"ה אעזור לילדים ונוער בסיכון איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? ... יהיה לך טלויזיה בבית? לא יודעת זה או זה: נחש או סוס? ... פרה או כבשב? ... עכביש או ג'וק? ... הגליל או הנגב? הגליל אילת או החרמון? גם וגם עמיר פרץ או ביבי? לא רלוונטי בתרופה- סירופ או כדורים? סירופ יותר טעים לישון עם כריית או בלי? עם ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? אוטובוס חופשה בארץ או בחו"ל? תלוי עם מי, מתי, כמה אני רוצה להתנתק... פסח או סוכות? כל החגים
חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? קיץ לקרוא ספר או לראות סרט? גם וגם מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? לפני שנה בערך התקשרת למישהו? לפני שעה אכלת דני? לפני הרבה זמן.. היית בחתונה? לפני חודש היית בבר/בת מצווה? גם משהו כזה.. היית בבית כנסת? ביום שישי הקודם היית בים? בחופש הגדול אכלת בחוץ? ביום שני ישנת יותר מ-12 שעות? לא זוכרת. בטח בשבת העיפו אותך מהבית ספר? השעו? לפני ארבע שנים לדעתי קיבלת פחות מ-50 במבחן? לא זוכרת יצאת לגשם עם מטריה? לא זוכרת קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) כנ"ל עשית מסלול? בטיו"ש האחרון, שהיה לאילת. לפני חודשיים ככה בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: בעד מסירת שטחים בלי הסכם: נגד מסירת שטחים עם הסכם: תלוי מאוד... בכללי נגד מסירת שטחים, אבל ההסכם האחרון הוכיח את עצמו. לא יודעת מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: נגד מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: נגד פסיפלורה: ? לעשות כוכב נולד 4: לא רלוונטי שילדים קטנים רואים טלנובלות: נגד טלנובלות הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): בעיקרון נגד, אבל אם זה מה שההורים רוצים.. האיסור לנישואים אזרחיים: בעד. כל מי שרוצה שמדינת ישראל תהיה מדינה יהודית, צריך להבין את זה.

Unaffected

New member
שיהיה..

שם: סהר גיל: 17 מקום לידה: ב"ב
עיר מגורים: אורנית כיתה: י"ב מסנג'ר: ICQ [אפילו שזה זבל^^]: פחחח. גובה: 1.67 צבע שיער: חום צבע עיניים: גם בית ספר :p שם ביהס: אוסטרובסקי שם מחנך\\ת: ורד כמה שעות בשבוע? אחרי שיגמר תנ"ך - 29!!
מקצוע אהוב: ספרות מקצוע שנוא: מממ..מתמטיקה נגמר.. תנ"ך נגמר כמעט.. אני מניחה שאזרחות. או קולנוע!!! ציון הכי גבוהה בינתיים השנה: 100 בפרוג'קט באנגלית ציון הכי נמוך בינתיים השנה:60 באיזה מבחן בספרות,אבל זה עלה ל80 אז לא נורא. איזה מגמות? קולנוע
ספרות
כמה יחל מת'? 3
כמה יחל אנגלית? 5 מורה שנוא [יענו למה:p]: שולי$%@# מאמין\\ה ב... אלוהים? נופ הצבא של היום? אה..כן? רוחות? לא דברים על טבעיים? סוגשל גן עדן וגיהנום? לא אתם אוספים משהו? חח כבר לא מעשנים? עישנתם פעם?לא יש חבר\\ה?לא יש אוטו?לא אתם פותחים את הארנק, מה יש שם? כרטיס כניסה ליום תלמיד מחר,כרטיס כספומט,כרטיס תלמיד,ת"ז,תעודת תורם דם ו100 ש"ח הדבר הכי מגעיל שראיתם: מממ הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: בטח משהו שקשור לדם. הדבר הכי מגעיל ששמעתם: כנ"ל. הפתגם שלכם: ממ יש אחים\\אחיות? אח סמיילי של תפוז שהכי טוב:
... יש הרבה,יחי הסמיילים של תפוז! סמיילי של תפוז שהכי חרא: לא יודעת הפורום הכי טוב בתפוז? ממממ מי האליל שלכם? - כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם?יש 3 אבל רק זה פעיל הייתם בחו"ל? כן מה בא לכם לעשות ברגע זה? להיות בחו"ל
מה בא לכם לאכול ברגע זה? כלום מה בא לכם לשתות ברגע זה? מיץ ענבים מנגנים על משהו? גיטרה גיטרה קלאסית או חשמלית? שתיהן יש חיות מחמד? חתול וכלבה כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד? כן כמה ילדים יהיו לך?לא יותר מ2 איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? באיזה צבע יהיה המקרר שלי? חחחחחחחחחחחחחח יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? פסים! באיזה קומה תגור? לא יודעת במה תעבוד? פפפפפ איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? וטפ יהיה לך טלויזיה בבית? כן זה או זה: נחש או סוס? סוס פרה או כבשב?כבשה עכביש או ג'וק? >< הגליל או הנגב? הגליל אילת או החרמון? החרמון עמיר פרץ או ביבי? כלום בתרופה- סירופ או כדורים? כדורים לישון עם כריית או בלי? עם ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? אוטובוס חופשה בארץ או בחו"ל? חו"ל פסח או סוכות? סוכות חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? כל השנה,למה לא לקרוא ספר או לראות סרט? תלוי מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? בקיץ
התקשרת למישהו?לפני שעתיים בערך אכלת דני? וואו,מזמן היית בחתונה? ממממ לא יודעת היית בבר/בת מצווה? לפני חודש היית בבית כנסת? חחחחחחחחחחחחחחח שנים היית בים? בקיץ אכלת בחוץ? לפני כמה ימים ישנת יותר מ-12 שעות? לא יודעת העיפו אותך מהבית ספר? אף פעם קיבלת פחות מ-50 במבחן? במועד ב' באזרחות!! עכשיו אני צריכה לשנות את הזה למעלה.. לא נורא יצאת לגשם עם מטריה? לפני כמה שבועות קרתה לך פדיחה רצינית? (אפר לפרט מה הפדיחה..) ממ לאדעת עשית מסלול? מסלול מה? בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: נגד מסירת שטחים בלי הסכם: נגד..אם כבר נותנים שיצא מזה משהו מסירת שטחים עם הסכם: אם אפשר לסמוך על זסה שההסכם יקוים..אז כן מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: לא בטוחה מה קרה שם מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: כנ"ל פסיפלורה: חחחחחחחחח למה לא. לעשות כוכב נולד 4: וווווווואו זה ישן. שילדים קטנים רואים טלנובלות: תגדירו קטנים הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): ממ לאדעת.. נראה לי שנגד. האיסור לנישואים אזרחיים: נגד!!!!!!

shanyz1

New member
למרות שאף אחד לא באמת קורא עד הסוף.. :)

בשביל הכיף :] שם: שאני גיל: 15 ו-8 חודשים D: מקום לידה: אשדוד עיר מגורים: גן יבנה :) כיתה: י'5 יורקים אש D: מסנג'ר: [email protected] ICQ [אפילו שזה זבל^^]: אין לי D: גובה: 1.71 צבע שיער: שאטני D: צבע עיניים: חום :][: [וגאה בזה!! ] בית ספר :p שם ביהס: אורט ע"ש יצחק רבין שם מחנך\\ת: אלדד P: כמה שעות בשבוע? לא ספרתי מקצוע אהוב: מתמטיקה ואזרחות מקצוע שנוא: תנ"ך וערבית : \ ציון הכי גבוהה בינתיים השנה: 100 ! =] ציון הכי נמוך בינתיים השנה: 60 בתיאטרון XDD איזה מגמות? ביולוגיה , תיאטרון, ומחשבת ישראל כמה יחל מת'? חמש כמה יחל אנגלית? חמש מורה שנוא [יענו למה:p]: המורה למתמטיקה : \ היא לא יודע כלום מהחיים שלו ואני לא מבינה את ההסברים :\ מאמין\\ה ב... אלוהים? לא D: הצבא של היום? כן !! רוחות? לא דברים על טבעיים? תלוי מה, הרוב לא גן עדן וגיהנום? לא אתם אוספים משהו? כן ! D: כרטיסיות של אוטובוס מעשנים? עישנתם פעם? אף פעם לא ! יש חבר\\ה? לא יש אוטו? אין רשיון, אז בשביל מה אוטו ? אתם פותחים את הארנק, מה יש שם? כרטיס של קופת חולים, 20 שקל, כמה עשרות אגורות , וכל מני פתקונים שמפרטים התערבויוות שלי עם כל מני אנשים D: הדבר הכי מגעיל שראיתם : לא ראיתי, שמעתי.. שמישהו היה בשירותים כימיים ואז דחפו את התא והוא התהפך שם בפנים : \ הדבר הכי מגעיל שקרה לכם: דרכתי על חילזון :\ הדבר הכי מגעיל ששמעתם: מפורט למעלה D: הפתגם שלכם: אין דבר העומד בפני הרצון D: ! באמת שלא :) יש אחים\\אחיות? 2 אחים גדולים סמיילי של תפוז שהכי טוב: החיכן הזה, נראה דיי נחמד סמיילי של תפוז שהכי חרא: הסמיילי של החרא D: הפורום הכי טוב בתפוז? שאלה קטנה, ופורום זיהוי שירים מי האליל שלכם? אין לי. כמה כינוים יש לכם בתפוז, ומהם? אחד נראה לי? הייתם בחו"ל? יאפ מה בא לכם לעשות ברגע זה? לחזור לישון D: מה בא לכם לאכול ברגע זה? פיצה :) מה בא לכם לשתות ברגע זה? שוקו מנגנים על משהו? אני יודעת לנגן על גיטרה, אבל בפועל לא כלכך יוצא לי לנגן...רק בל"ג בעומר ובטיולים D: גיטרה קלאסית או חשמלית? ק-ל-א-ס-י-ת יש חיות מחמד? כן :] כלבה ושני דגים כשתהיה גדול:.. יהיה לך חית מחמד? כאילו דה :] כמה ילדים יהיו לך? לא יהיו לי ילדים ^_^ איפה תגור? באיזה צבע יהיה המקרר שלך? אני לא יודעת איפה אגור, אבל המקרר יהיה צבעוני ומלא בציורים D: הוא יהיה הדבר הכי בולט בבית! יהיה לך טוסטר משולשים או כזה עם פסים? חלק ! באיזה קומה תגור? לא יודעת .. במה תעבוד? אין לי מושג O: איזה חלב תקנה, של טרה,של יטבתה או של תנובה? מה שיהיה הכי זול D: יהיה לך טלויזיה בבית? כמובן שכן זה או זה: נחש או סוס? נחש פרה או כבשב? כבשה עכביש או ג'וק? עכביש הגליל או הנגב? שניהם
אילת או החרמון? אילת עמיר פרץ או ביבי? לא מכירה אותם אישית בתרופה- סירופ או כדורים? כדורים .. ! ברור D: לישון עם כריית או בלי? עם :) ליסוע רחוק- בטרמפים או באוטובוס? אוטובוס שליטה חופשה בארץ או בחו"ל? תלוי איפה בארץ, ותלוי איפה בחו"ל פסח או סוכות? פסח חופש גדול- עדיף בקיץ או בחורף? קייייץ לקרוא ספר או לראות סרט? לראות סרט :) מתי בפעם האחרונה: היית מצונן קשות? לפני שנה בערך התקשרת למישהו? לפני חצי שעה אכלת דני? אתמול אחה"צ D: היית בחתונה? וואוווווווו מזמןן ! היית בבר/בת מצווה? עוד יותר מזמן!! היית בבית כנסת? בר מצווה של אחי לפני 7 שנים היית בים? בקיץ אכלת בחוץ? שלשום ישנת יותר מ-12 שעות? בשישי האחרון העיפו אותך מהבית ספר? לעולם :) קיבלת פחות מ-50 במבחן? אף פעם יצאת לגשם עם מטריה? לא זוכרת קרתה לך פדיחה רצינית? היום בשיעור מתמטיקה ... ! כולם בשקט מנסים לפתור תרגיל...כל אחד עם הראש למחברת מנסה ומנסה למצוא את הפתרון לשאלה בגיאומטריה... ופתאום אני מגיעה לפתאום ודופקת צרחה.."הצלחתי!!!!!!!!!!" פתאום כולם צוחקים והמורה מסתכל עליי כאילו נפלתי מהירח :p עשית מסלול? בחופש חנוכה D: בעד/ נגד: שבנות דתיות עושות שרות לאומי במקום צבא: נגד מסירת שטחים בלי הסכם: לא מבינה בזה מסירת שטחים עם הסכם: לא מבינה גם בזה מה שקרה בעמונה מצד השוטרים: הא? מה שקרה בעמונה מצד המתנחלים: הא ? X2 פסיפלורה: נגד!! לעשות כוכב נולד 4: בעד :] שילדים קטנים רואים טלנובלות: בעד הום- סקול (שההורים מלמדים את הילדים בבית ולא שולחים אותם לבי"ס): נ-ג-ד האיסור לנישואים אזרחיים: נגד : \

למעלה