סיכום שבועי

../images/Emo180.gifסיכום שבועי../images/Emo180.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- בילוי השבוע שלכם? סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? סקופ השבוע שלכם? דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- מסר לאומה- ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..

../images/Emo60.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)?שיהיה לי את הכוח מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? אפרת גוש-לראות את האור רן דנקר ועילי בוטנר-בואי נעזוב היהודים - Somebody Else
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-באולינגגג
בילוי השבוע שלכם?^^ סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם?האלופה סקופ השבוע שלכם?לא משנה
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-משהו מאוד לא נעים..שבוע די חרא משהו שהרס לכם את השבוע-^^ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-בריכה
מסר לאומה-לא תמיד הכל כמו שהוא נראה ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..לרעות
בגלל היומהולדת

../images/Emo210.gifשלילילי../images/Emo3.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)
שיהיה לי את הכח מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)
It's My Life תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> לא חושבת שיש... עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו
יומולדת חחח בילוי השבוע שלכם
יומולדת, אמא, אבא, קניון ומשהו כמו 1000 שקל... היה עוד אחד, ביום חמישי מדידות של שמלת כלה של חברה של דוד שליאח"כ הסתובבנו וצחקנו היה מגניב
ועוד אחד, ההופעה שלי ביום רביעי הייתה מדהימה!
סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם
החיים היפים של זאק וקודי סקופ השבוע שלכם
אני חושבת שהיה משהו אבל אני לא זוכרת מה... דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו
לא בטוחה שיש משהו שהרס לכם את השבוע
^^^ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא
להיפגש עם חברה שלי שלא ראתי מתחילת החופש... מסר לאומה
הילה עם שלם התקשרה אלי
ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. למעין, לא נורא שלא הצלחת להגיע יהיו פעמים אחרות... להדר, סתם כי אני אוהבת אותך
למיכאל, שהתקשר אלי
ולהילה עם שלם, שגם התקשרה אלי

:]

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? שיהיה לי את הכוח מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? תשאר תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש>
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- לאדעת בילוי השבוע שלכם? ^ סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? חחחחח מה לא? P: סקופ השבוע שלכם? המשקפיים של מורן מכסות לה חצי מהפרצוף? דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- . >< משהו שהרס לכם את השבוע- ^ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- עזריאלי :) מסר לאומה- נדב :( ואתם מוזמנים לתת *פרח* למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. מורן
ול.. "פורום דיימונדז" -_-

למעלה