סיכום השבוע

ady18

Well-known member
../images/Emo180.gifסיכום השבוע../images/Emo180.gif

שיר השבוע שלכם [של איהי]- שיר השבוע שלכם [לא של איה]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה?

סיכום שבוע - או שחר העידן של קאלי

אז היה לי שבוע לא משהו כמו ששיר כבר יודעת .... אין לי מושג אם הפוסט הזה יהיה ארוך - אני מתנצל מראש אם כך יהיה הדבר יש לי המון מה לפרוק - ועדיין אין לי מושג אם רוחב הכתפיים של הפורום רחב מספיק למשא הכבד שלא יהיה ספק אני לא מפקפק בפורום - אלה ביכולת של כל יצור בר בינה לעמוד בערמות החרא שנחתו עלי השבוע השבוע התחיל בסימן בגידה חבר טוב בא לבקר אותי - וסיפר לי שחבר משותף שלנו (או משהו שכינה עצמו חבר שלי) שעבד איתי פעם נשאל עלי על ידי חברה שהתעניינה בי מקצועית (רצתה להעסיק אותי) ושהחבר המשותף לכלך עלי כאילו אין מחר . למען הסר ספק - אין לי שום כוונה לעזוב את העבודה שלי (כל עוד זה טלוי בי ) אבל דבר כזה די משאיר אותי בלי מילים - אתם הרי יודעים שבדרך כלל מילים לא חסר לי ואם אני כבר מדבר על העבודה שלי - היא נראת עכשיו כמו הציור השבועי לילד: הפיתוח נמצא תחת המנהל תפעול - התפעול נמצא תחת משהו אחר מחלקת בדיקות התוכנה נמצאת תחת התפעול , וצוות פיתוח תשתיות התוכנה (אנחנו ) נמצאים תחת המכירות והכל בגלל פוליטיקה ארגונית מטומטמת עזרו ילדים למנהל הפרוייקטים למצוא את צוות תשתיות JAVA אה .... כמעט שכחתי ... בשבוע הבא ביום חמישי אנחנו עוברים מהקומה של הפיתוח (עקב השינויים המבניים הדביליים הר"מ) לקומה 6 הקומה בה יושבים המנכ"ל הסמנכ"ל ושאר פירות וירקות לא יצרניים במיוחד וזה אומר מבחינתי - שאי אפשר לבוא יותר עם חולצות של סאן פאולו , או חולצות עם בדיחות מתכנתים (אף אחד לא יבין אותם ) חוץ אולי מחולצת : Go away or I will replace you with a very small shell script שאני די בטוח שהמנכ"ל יבין אותה אבל התוצאה תהיה מתכון לעוגיות עם חמוציות (למי שעוקב) אין יותר מוזיקה (בלי אוזניות) אין יותר כרזות של עלה ירוק על הלוח שעם בכלל - סוג של סוף העולם שאני מכיר - וזה ממש מחרבן לי את המצב רוח שיר השבוע שלכם [של איהי]- שיר סיכום (לסיכום אפשר לאמר .. שלא היינו מתאימים) - טוב מי שלא הבין עד עכשיו - אז כנראה שזה כן יהיה סוג של פוסט ארוך ביום שיני הוזמנתי ל"תצפית טיפול" בגן של יהונתן (גן תקשורתי לילדים אוטיסטים) כשהגעתי לגן הבנתי מהטרפיסטית של יהונתן שהתצפית היא לא שלי - אלה אני אטפל - והיא תתצפת גם אני וגם יהונתן חווינו חוויה מאוד מבלבלת - לא הוא ולא אני היינו סגורים על מה לעשות אחרי זה ישבנו - אני גלי והטרפיסטית - והיא סיכמה את התצפית וממש ממש נמאס לי מערמת הפטרונות המעיקה מצד כל מיני פונקציונרים , הייתי מת להגיד להם "קלטו - אתם המטפלים - אני ההורה המבולבל - אתם אמורים לטפל - אני אמור להיות אבא " אבל הם לא מסוגלים להכניס את זה לגולגולת הקשיחה שלהם מבחינת האתגרים המקצועיים בעבודה היה שבוע מעולה התגברתי על כל המכשולים המקצועיים , אבל לא נראה לי שזולת הבוס שלי יש מי שיעריך את זה – והוא הרי יש לו דגים גדולים יותר לתגן שיר השבוע שלכם [לא של איה]- תגידי לו של אוהד חיטמן (באותו נושא) בילוי השבוע שלכם- אני לא יודע – נראה לי שלחבוט את הראש בקיר סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- לא ראיתי תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו – לא שמעתי תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] – לא שמעתי משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- בינתיים אין – כאן אתם נכנסים משהו שהרס לכם את השבוע- כל השבוע – ראה את הר"מ משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שיהיה שונה מאכל השבוע: - הייתי אומר חרא משפט השבוע שלכם: - לי אין אז פניתי לנוגה ואמרתי : נוגה – תני לי משפט זן שלא אומר כלום נוגה אמרה לי : מה זה זן ? זן זה מצחיק? האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה? - לא השבוע

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אומר הכל

ady18

Well-known member
אז ככה

שיר השבוע של איה שיר אהבה פשוט שיר השבוע לא של איה ראובן המלאך תצחקי בילוי השבוע סרט\ארנה סרט השבוע סיפור גדול עשה את השבוע דיסק של אביתר בנאי מחכה הצגה \הופעה\כרטיסים ללאונרד כהן מאכל השבוע מוסקה

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifמסכמת...

שיר השבוע שלכם [של איה]- יונתן שפירא!!! שיר השבוע שלכם [לא של איה]- הראל סקעת- בואי היום. ממכר!! בילוי השבוע שלכם- פאב על החוף!! כיףכיףכיף סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- דואט ישראלי עם אמיר פיי גוטמן... הייתה אחלה תוכנית תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמיד בסופ"ש יש אחלה שירים
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- אפשר גם מישהו? מתן אפרת, המתופף הדגול של איה
משהו שהרס לכם את השבוע- הרס"פ שרצה להשאיר אותי יום ביציאה... וזה שהתבטלה ההופעה של צביקה פיק ולא ראיתי את ליאור ואת מתן... משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אולי כנרת מאכל השבוע: סמבוסק של סבתא! האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה? לא פגשתי. אני כלכך כלכך מחכה להופעה בביאליק!

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifאין לי כוח לחזור מחר לבסיס!!

וגם יש לבנדוד שלי חתונה ביום שני ושכחתי לבקש לצאת, וסביר להניח שלא יתנו לי
אוף אני צריכה גימליםם בעעע

שונצצ

New member
מסכמ"שת

שבוע ראשון בעבודה!
שיר השבוע שלכם [של איה]- קיץ, נס שיר השבוע שלכם [לא של איה]- Always be my baby - David Cook בילוי השבוע שלכם- הלכתי עם חברות לאכול פיצה
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- האנוטמיה של גריי, מגרש ביתי
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- שיעורי נהיגה
החברות המדהימות שלי!!!!! משהו שהרס לכם את השבוע- העבודה
המיונים הקרצתיים האלו... ואיזה שטות לא חשובה
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- בעזרת השם, נעבור תיאוריה. מאכל השבוע: פסטה
טחנתי בעבודה... משפט השבוע שלכם: "מרגישה חצי טיפשה וחצי מטומטמת..." האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה? לא... עוד שבוע

נטע1107

New member
סיכומשבוע ארוך- לא במובן החיובי...

טוב, הרבה נושאים לעבור עליהם...: שיר השבוע שלכם [של איה]- משום מה אני כל הזמן שומעת את שיר אהבה פשוט ברדיו בזמן האחרון, כאילו מישהו ברדיו נזכר בשיר הזה ומחייב את כולם לשים אותו... שיר השבוע שלכם [לא של איה]- שבוע שני ברציפות- "מתחילה מהתחלה" פשוט שיר מהמממממממם!!! אני שומעת אותו בריפיט עד שאחד השכנים שלי ידפוק לי על הדלת בזעקות שבר. בילוי השבוע שלכם- כל השבוע ארזתי לאט לאט. קודם את הארון שלי ואח"כ את החדר, ואז את המטבח, הסלון ואז החלק החביב ביותר- "מה שכחתי לארוז". ואחריו החלק החביב עוד יותר בו מצאתי כל מיני פריטים שבאמת שכחתי לארוז ואז יוצאת מין שקית כזאת של פריטים שלא קשורים אחד לשני והורסת לי את כל הסדר- לא שהיה כזה סדר להרוס- ובכ"ז זה מעצבן!!!! לשמחתי הרבה החבר'ה שלי (מהעבודה הישנה) כאלה מגניבים!! והיה ממש צחוקים להעביר הכול ובכלל גם יצאנו בשישי לאכול במוזס- פעם ראשונה שלי... כן אני יודעת
- והיה ממש טעים!!! סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- האמת שחזרתי לראות את burn notice- סוכן מחוק (תרגום גרוע!!) וזו אחלה סדרה!!! סוג של מקגיוור חדשני (וחתיך!) עם עוזרת מגניבה! הקיצר מומלץ! תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - כרגיל, טל ואביעד... משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם לא רוצים להמליץ עליו- לעולם אל תעברו דירה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה מתיש!!!!!!!!!!
ועוד לקחתי חופש מהעבודה אתמול (יום ראשון), קמתי מאוחר ועדין הרגשתי את כל השרירים שלי והיתי עייפה פצצות!! (והייתי צריכה לסדר את הארון, ולעשות קניות, והכול בשיא החום הזה!!!) משהו שהרס לכם את השבוע- מתבקש שאומר המעבר אבל זה היה לטובה..... (אני מקווה), אז אין לי משהו... משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- המפגש עם השותפה השלישית... נקווה לטוב... מאכל השבוע: התחלתי לאכול במזנון בעבודה אבל יש לי תגלית אפרופו מאכל!!!! כל הסיפור עם העוף והרוטב של קנור שקניתי ולא הלך לי, מסתבר (באיחור כי משום מה השבוע האסימון נופל לי ממש לאט) שהייתי אמורה להוסיף את כל הקערת רוטב!!! יופי נטע!!!!
משפט השבוע שלכם: "אבא תתלה לי מדפים!" אחד הדברים הכי חכמים שעשיתי כי אילולא המדפים האלה הייתי בבעיה של עומס שטויות בחדר ללא אפשרות למקם אותם איפושהו.... האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה? לצערי לא... ואני גם לא אוכל לבוא לביאליק... אני אקנא מרחוק... מספר הג'וקים שמצאתי בדירה החדשה: בערך 4 (תלוי אם הכוונה לכל הסוגים). מתוכם חיים- 1 אבל אחרי שעת שיזוף במרפסת בצהריים נראה לי שאיתרתי את הגופה שלו.... מספר הדברים שנשברו בהעברה- עוד אין אומדן אבל לא מעט...
מספר הרהיטים שנשארו בדירה הקודמת- אולי שניים!!! (ווהוו! ניצחון לטובים!!!!) מספר הטלפונים שאני צריכה לעשות עכשיו כדי לשנות כתובת- מטורף.... אוווווף! זהו נראה לי! cheer up דורון!!!! המצב תמיד יכול להיות הרבה יותר גרוע... (מניסיון...) (<--משפטי נחמה של פסימים...)

אני שונא לעבור דירה

התהליך כולו הוא חיובי אבל - לפני הכניסה לדירה החדשה יש את היציאה מהדירה הישנה וזה תהליך של פרידה ופירוק זה תהליך ארוך של אריזת זיכרונות - כל הזכרונות מוכנסים לקופסאות (מה שאפשר - חלק נזרקים) בשבועות האחרונים אתה חי מתוך תיקים וקופסאות וזה תמיד נהיה הרבה יותר גרוע לפני שזה נהיה יותר טוב לצערי נטע - אני כנראה יאלץ לחוות את החוויה הזאת שוב בקרוב ליבי אתך יקרה וההמשך ל "תתעודד המצב תמיד יכול להיות הרבה יותר גרוע... " הוא בדרך כלל "אז התעודדתי - והמצב אכן נהיה יותר גרוע" ומהזתאמרת את לא באה לביאליק - מי נתן לך פאס ?

נטע1107

New member
השאלה היא

אם הזיכרונות טובים או רעים.... לא מסכימה בנוגע לכך שזה נהיה הרבה יותר גרוע לפני שזה נהיה יותר טוב... וזה מסיפורי פוגי!!! (עכשיו נפל לי האסימון...) אתם מתכננים לעבור דירה? אני לא יכולה לבוא לביאליק... :( זה סופ"ש שההורים שלי טסים לחו"ל ואני נשארת לשמור על החתולה שלי, ניצלתי את האירוע והזמנתי את כל החבר'ה לבית... ההופעה הבאה- בטוח!

אכן מסיפורי פוגי

לפעמים - את אמרות הזן העמוקות ביותר שומעים במקומות הכי לא סבירים

למעלה