תביא משפט

darling2

New member
../images/Emo18.gif תביא משפט../images/Emo18.gif

אז אחרי תקופה של הפסקה לא מוסברת מצידי.... |כועסתעלעצמי| חוזרת הפינה שלי...
וכדי להזכיר אם הספקתם לשכוח.. אני מציגה שיר, כל אחד רושם את המשפט האהוב עליו..ולמה? (למי שמתקשה בבחירה..מותר בית אהוב..אבל רק במקרים חריגים
, אני מחליטה מי חריג ומי לא..
) השיר השבוע:
כמו ציפור מעל הים
יאללה..תהנו
שבוע נפלא שיהיה

הו... דרי.. ../images/Emo99.gif

באמת תהיתי לאן נעלמו כל הפינות..
בכל אופן, המשפט שלי הוא: עד מתי יהיה בך כוח בלי למצוא פינה קטנה שלך? סתם כי אני יודעת כמה כוח פינה משלי יכולה לתת.. אם יש משהו שאתם עדיין לא יודעים עליי זה האובססיה שלי לפרטיות שלי.. בלי כמה דקות ביום לבד עם עצמי בחדר שלי [ומומלץ כמה שעות
] אני יכולה להתפגר..

AnGeLiNa JoNsOn

New member
מיין../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

אין לך ממה לברוח החלומות לאט כיסו אתך בכל מקרה, לא יודעת באיזו נימה היה המשפט (לא שמעתי את השיר
), אבל אני ממש מאמינה בו, כלומר, עד גבול מסוים. כל אחד צריך לחלום, אני חושבת שזה ממש מדהים, ובריא, נותן טעם לחיים. כאשר יש חלומות, פחות מחוברים למציאות, ובמידה מסוימת זה עוזר, יש פחות לחץ, פחות צורך לברוח מהשגרה של החיים.
מאיזה דיסק הוא?

ח ל ו ן

New member
../images/Emo99.gif

"אבל הים גועש כל כך בשבילי, רק בשבילי אני מרגיש, אני יודע" הו זה כ"כ יפה
אופייני לי

0mroosh

New member
../images/Emo9.gif

גלגלי הענק בעיניה הפסיקו לפעול, קרתה תקלה, אל החור שנפער בחייה, מבלי שתסבול. לא הכללללללללללל היא לוחצת לדעת ולא בדיוק את הכל מגלה. והחור שבתוך הטבעת הוא מה שנשאר כשהטבעת נפלה.
אופס! זאת קורינו'ש בכלל, עימכם הסליחה. (אופ, זה אחד השירים הכייפים. "הטבעת נפלה", נסו.
). ובכן, לענייננו, אבל הים גועש כל כך בשבילי, רק בשבילי

0mroosh

New member
../images/Emo6.gif

למען האמת, רק אחרי שכתבתי, ראינו שלשנינו יש טעם טוב בשליפת משפטים.

ramonsegev

New member
מטאפורה שאהבתי

כמו ציפור מעל הים שמחפשת יבשה כמו אותו אדם שלא מצא עדיין את האישה

אגב, סתם לידע הכללי ../images/Emo9.gif

ובגלל שיש לכם מנהלת קטנונית..
אז שתדעו שהשיר נקרא "כמו ציפור" וזהו..

TEENAGER1

New member
כל השיר הזה ../images/Emo99.gif

ודר הרשתה לי בית, |כפרע|, אז הנה: "אין מקום אליו אני שייך, יש בי קול המצוה תברח, אבל השמש מאירה, בשבילי, רק בשבילי, אני מרגיש, אני יודע..." זה פשוט מדהים, ואתם מבינים לבד, ואין לי כוח להסביר, וזהו
.
.

למעלה