שימו לב....!

האגוש

New member
../images/Emo41.gifתחרות לוגו לפורום../images/Emo41.gif

כן כן, אתם לא טועים
זה הזמן לעשות תרגילי כושר לאצבעות, לנקות את האבק מתאי המוח שאחראים ליצירתיות, לסגור את כל החלונות במחשב [חוץ מהחלון של הפורום כי הוא הכי חשוב
] כדי שהוא לא יתקע, ו...לפתוח פוטושופ ומיד
כי הנה מתחילה לה תחרות הלוגו לפורום!!! אני מאמינה שאתם זוכרים את החוקים עוד מהקומונה, אבל למי שלא, אני ארענן את זכרונכם! ;) אתם מתבקשים לעצב לוגו לפורום, שייצג אותנו בכבוד בפרסומים בפורומים השונים, וכמובן כמובן בעמוד הראשי של הפורום שלנו! הלוגו צריך להכיל:
את מספר הפורום [1953]
טקסט כלשהו שכולל בתוכו: "הפורום הרשמי של יואב דגני"
את הסמל של תפוז.
הלוגו צריך להיות בגודל של 150X150 פיקסלים בערך. [כדי שזה לא יתעוות לנו בעמ' הראשי..]
הלוגו צריך לכלול תמונה של יואב, שאתם יכולים למצוא באלבומים אצלנו בפורום או במייספייס של יואב.
וזהו בעצם. אתם מוזמנים להכניס את כל היצירתיות שלכם פנימה, תתפרעו ותרגישו חופשי! סומכת עליכם שיצאו לוגואים יפים מאוד!
נכון לעכשיו אני חושבת שיהיה פרס לזוכים, זה בתהליכים עם תפוז ;] אני אעדכן אתכם כבר. בכל מקרה, את הלוגואים שלכם תוכלו לשרשר לכאן עד יום שלישי, אני אדאג לנעוץ ולהקפיץ את השרשור הזה עד אז. אח"כ תיפתח הצבעה מיוחדת! סומכת עליכם שתשתפו פעולה, אתם חבורה של מוכשרים אחד אחד! :) והכי חשוב להנות
, הגר

mazalika7

New member
בהצלחה לכולם!

אין לי פוטושופ, וגם אם היה, אין לי מושג איך מתעסקים עם הדבר הזה
. מוותרת מראש... בהצלחה

המממ זה מה שיצא מהניסיון הראשון

אני אנסה לעשות עוד משהו.. נראה מה יקרה

האגוש

New member
חח ../images/Emo8.gif

זה חמוד, אבל את יודעת שלא נוכל לשים משהו עם משפט כזה בלוגו...זה יפה ממש גם בלי :]

למעלה