רק לומר...

Pure SilenCe

New member
../images/Emo18.gif רק לומר...

טריגר רציני תודה לכל מי שהחזיק לי אצבעות ולאלו שהדליקו עבורי נר וחשבו. לכל עשרות הודעות ה- SMS שהציפו אותי עם איחולי הצלחה. לכל הבנות שהיו איתי בוועדות והחזיקו לי את הידיים שרעדו, [דובונית, מיכלי, לי, מישהי, ילדונת], שלא וויתרו ולא התייאשו. מצטערת שנמנעתי מלהכנס ולכתוב מה קרה בהמשך, לא הייתי מסוגלת. וועדה אחת עברתי ואני אדע תוצאות רק בעוד זמן מה, עם השניה, המיידית והקריטית, זו שאמורה הייתה לחרוץ את גורלי, היה לי הרבה יותר קשה. ממש סבלתי שם. בכיתי והתחננתי. אמרו לי שיחזירו לי תשובות תוך שלושה ימים. עברתי סופ"ש מאוד קשה. לא קל להמתין כך שלושה ימים. ביום ראשון בצהריים קיבלתי תשובה שלילית. מונעים ממני את הדבר שעתיד להציל את חיי. והכל באשמת הכחשתי. תמיד תמכתי בהגשת בקשה לטיפול ובקבלתו. אנני עיוורת. אני יודעת גם על הדחיות. נדחתי מאחר וסירבתי להכיר במה שככל הנראה הוא המציאות שכולם צווחים ברקע ואני אוטמת אוזניים. אנורקסיה. אני לא רואה עצמי כזו. לכן הדחיה. לכן הכישלון. ואם הייתי מבינה ומודה? היו מקבלים אותי? לא יודעת. מרגע קבלת התשובה משהו בתוכי התרסק לרסיסים. איבדתי את האמונה, את התקווה, את הרצון ואת מעט הכוח שעוד היה בי, זה שבו הטעינו אותי כל אוהביי. איבדתי את עצמי. הנה אני מחייכת עכשיו. אבל מתה מבפנים. הלכתי לאיבוד. מארץ האיבודים שממנה לא חוזרים. המחשב בבית שלי מת וגם לא אוכל להכנס בשבוע הקרוב. וככה מרגישה שגם אתכם לקחו לי במובן מסויים. מצטערת שלא הגבתי לעשרות המסרים שקיבלתי. רק עתה ראיתי אותם. גם אני לא בבית ואין לי כוח כרגע להגיב, כשהמחשב יחזור מתיקון אולי.. אבל תודה שחשבתם עלי ולא שכחתם. סליחה שהתעכבתי עד עתה. אני כרגע אצל לי, עד מחר. תורנות בייביסיטר עושים לי. כבר הייתי במצבים קשים ויצאתי מהם, גם כשאז שלא היה מה שיש לי היום, תמיכה ענקית יותר, נרחבת יותר, הבנה וקבלה. היום יש לי את כל זה אבל מרגישה קשה יותר מאי פעם. הפעם הפחד לאכזב גדול יותר וכלפי יותר אנשים. הפעם כבר אני לא צעירה. הפעם אני חוששת שלא ייגמר בטוב. כבר שנתיים אני נמנעת מלכתוב על עצמי בפורום ופתאום מרגישה שהכל רוצה לפרוץ החוצה, לצרוח לכם מה עובר עלי. מה קרה פתאום? הייתי בסדר. אני בסדר. למה הם אומרים ככה עלי? אני לא אנורקטית. לא ייתכן שהגעתי למצב הארור הזה שוב. אני פשוט לא. אני לא חדשה בעסק ואם הייתי כזו הייתי מבחינה לבד. ורבים איתי, ועם כל ההבנה - כל הזמן צועקים או בוכים, או כועסים.. ואני כבר לא בטוחה שאני צריכה להמשיך את הויכוח הזה. חוזרת על הדברים והציניות שהייתה שלי פעם - עכשיו צוחקת עלי. לא מאמינים לשום מילה שאני מוציאה מהפה. חוקרים. ואני בורחת. בורחת מהם.. לשם.. מעצמי.. ברחוב לבד בלילה.. והם רוצים להחזיר אותי לאשפוז... אני לא. אני לא. אני לא. - רדו ממני כבר. אבל ירדתי עוד השבוע. נשקלתי הבוקר. חשכו עיניי. אני לא חדשה במחלה הארורה הזו. אני מכירה ויודעת. איך זה שאני לא רואה מה שהם אומרים? המשקל דיבר היום. אמר את דברו. אין צל של ספק. לו הייתה זו מישהי אחרת על המשקל - הייתי מייד מאשפזת אותה. אז איך זה שאני לא רואה במראה את מה שהמשקל אומר לי? ובכלל אני רואה דברים אחרים לגמרי. ונגעלת. ואיך זה שאני לא רואה בעיניים שלי את מה שצועקים לי? ואיך זה שכבר לא מאמינים לי ואפילו נדמה שהתייאשו? מה יהיה איתי? "להתראות, שלום זה לא נגמר, זה רק הסוף" סליחה חג שמח לכם אולי גם לי? אבא, סליחה

פיור..

לא יודעת מה לומר... לא מוצאת כרגע את המילים שיש לי להגיד לך.. רוצה להגיד שתשמרי על עצמך אבל יודעת שזה קשה.. וגם יודעת שיש אנשים שיוכלו לעזור לך.. ותני להם לעזור פיור.. תני להם להיות שם בשבילך.. לחבק.. אל תוותרי על הבריאות שלך.. על תוותרי על הרצון שלך כם להחלים.. כן לצאת מהמחלה. כן לצאת מהמצב הזה.. לא מוצאת המילים כרגע.. סליחה..

בכל זאת..

רוצה להזכיר שפה תמיד.. גם כשאת מתרחקת.. עדיין פה... אל תשכחי את זה..

יקרה,שלחתי לך גם לאישי

מקוה שיהיה לך כוח לקרוא.חושבת עליך. כואב לי ועצוב לי עליך. אני מתפללת לאלוהים שיהיה לך טוב! אוהבת,ליהי

פיור...

בלי מילים קצת.. רוצה להגיד שיהיה טוב שאני באמת מאמינה אבל לא יודעת כמה המילים שלי יעזרו. רוצה... לא יודעת...

ילדונת~

New member
יקרה שלי

יושבת מול המילים שלך בדממה כל הזמן הפנים שלך עולות לי מיול העיניים חושבת עלייך ללא הפסקה נזכרת בכל השנה האחרונה שלנו יחד בכל המסיבות בכל הרגעים ואז רואה אותך איך שאת עכשיו והלב שלי נשבר את בנית אותי מחדש הקמת אותי לתחייה בכל פעם ואני רוצה כל כך לעזור ובכל פעם מרגישה יותתר ויותר חסרת אונים למול מה שקורה ביום ראשון כששמעתי שבסוף לא קיבלו אותך ישבתי ובכיתי לא הצלחתי להירגע אני מפחדת עלייך יפה שלי אני מפחדת עלייך כל כך את החיים שלי סעמק את הכל בשבילי ואני לא יכולה לראות אותך ככה ואת לא ממש מצליחה לראות את עצמך והמראה שלך משקרת אבל אני רואה אותך ונקרעת בבקשה אני מתחננת תעשי משהו למען עצמך לאט לאט אני יהיה שם אני מבטיחה אני לא יעזוב אבל זה לא מספיק את צריכה לא לעזוב את עצמך בבקשה יקרה שלי בבקשה תלחמי אני לא רוצה לאבד אותך אני לא יכולה לאבד אותך מתגעגעת אלייך כל כך רוצה לתת לך את החיבוק הכי עוטף ומגונן שיכולה הלוואי וידעתי מה עוד אוכל לעשות בבקשה אל תרפי מהחיים תלחמי עליהם ועל כל רגע שפיות תלחמי בשדים תלחמי בהרס שאוטף אותך בחומות מפנינו תני לנו להיות שם איתך ותני לעצמך להיות איתך אל תרפי החזיקי בידיינו שמושתטות אלייך החזיקי חזק אנחנו לא נעזוב אני מבטיחה לא מפסיקה לחשוב עלייך או לדאוג לך לא מפסיקה להאמין בך או להתפלל עבורך תחיי ילדה שלי תחיי אל תרפי מן החיים אוהבת עד אין סוף אוהבת יותר משאי פעם תדעי אוהבת ולא אפסיק לאהוב שלך ילדונת

behappy

New member
.........../images/Emo14.gif

את יודעת,אנחנו מכירות רק מהפורום והכל אבל התרסקתי עכשיו,אני כל כך בוכה על הייאוש הזה אני בוכה...הכי הרבה. כי את עדיין מדברת בתבונה, יש בך עדיין רוח חיים!!! קומי ותעשי מעשה. בלי אישפוז,עם אישפוז,בלי טיפול,עם טיפול...איך שהאפשרויות עומדות במציאות...אבל אל תוותרי,אל תוותרי על החיים שלך!! המוני בנות כאן הצלת,או ניסית להציל,בהמוני בנות את תומכת...ואת?מה איתך?אל תוותרי עלייך...!! אל תבקשי סליחות זה לא הזמן,ולא צריך עכשיו זה הזמן לקום ולעשות.עם העשייה,הדרך תהיה קלה יותר ויותר. וגם אם קשה עכשיו אני בטוחה שקשה לך יותר. את עוד לא הלכת לאיבוד לגמרי. עוד לא. אל תתיאשי,את עוד יכולה להציל את עצמך,שומדבר לא מאוחר...!!! אנחנו פה כולנו מחבקות ודואגות לך כל כך... זה הכל תלוי בך. ((((((((חיבוקגדולגדולגדול)))))))) שיר

push

New member
אני לא יודעת מה להגיד..

אני קוראת שוב ושוב ונשארת אילמת. מצטערת לשמוע שדחו אותך כלכך קיוותי שיענו לבקשתך. זו אחת ההודעות הקשות שיצא לי לקרוא..טריגר רציני כמו שאמרת.אבל יש כאן המון מעבר לכאב ולבכי יש המון רצון להחלים,להאבק ולנצח-וזה מתסכל אותי שהמנגנונים שהכי מצפים מהם לא נענים לך ואולי היית בהכחשה,ואולי שיחקת באש והתממת אבל הם אומרים לעזור גם במקרים האלו,לא?הם אמורים לגלות שהניצוץ של הרצון לנצח את המחלה הזו קיים גם במי שאבוד.הוא קיים גם בלעדיהם,כי הוא מושרש בך-עם אישפוז היה קל יותר ללא ספק,זו המסגרת שאת צרכה,זו המסגרת שאת רוצה אבל זו גם לא המסגרת האפשרית כרגע.יהיה לך קשה,הרבה לילות של בכי וצעקות,והרבה ייאוש ואכזבה--אבל הרבה חיבוקים,תמיכה,הבנה,אהבה ועידוד,הרבה רצון להתגבר,להתקדם,לנצח.ויודעת מה?יש לי הרגשה טובה..למרות הכל,למרות שיש לי דמעות בעיניים מהקטע הזה ואני בקושי מצליחה לארגן את המחשבות שלי ולכתוב.את תנצחי.את תנצחי.אל תתני לזה לשבור אותך,למרות שהרוחות האלו מכות בך כל כך חזק כרגע..ואת כל כך שבירה ועדינה.אל תתיאשי.את חשובה ויקרה להרבה אנשים וכלנו כאן להיות איתך,לתמוך בך ולהחזיק אותך. זה לא נגמר.זה גם לא הסוף..לא צריך להגיד שלום. אני ממשיכה להחזיק אצבעות ולהתפלל.

אל דופא

New member
...

כמו סרטן, גם הפרעות אכילה חוזרות לעיתים. וכמו סרטן, כך גם אנורקסיה. קשה, אכזרית, מתעתעת.אך את התקווה אין לאבד. גם במצבים הקשים ביותר. גם באלו שנראים האבודים ביותר. ומי שתמיכה כה רבה לו ואהבה כה רבה לו והבהנה כה רבה-אל לו שתאבד תקוותו.

CRAZYIT

New member
../images/Emo23.gif

כרגע רק זה מה שיכולה לומר.. כשאוכל להתבטא אכתוב לך.

:)LEE

New member
../images/Emo23.gif

ואני כל הזמן חוזרת ואומרת שאני לא באה כדי להשגיח כדי להיות "בייבי סיטר", אבל אני כבר לא יודעת... ואת יודעת מה? הלוואי. הלוואי ויכולתי להיות בייביסיטר. לשמור ולהגיח עלייך כל כל הזמן. הלוואי והנוכחות שלי הייתה מצילה אותך הלוואי שיכולתי להציל אותך מעצמך. אבל אני לא... אני רק חברה שאוהבת אותך יותר ממה שמילים יוכלו לתאר אני רק חברה שרוצה שיהיה לך טוב, שתעשה הכל כדי שיהיה לך טוב ואני לא יודעת מה עוד להגיד נראה כאילו נאמר כבר הכל מהכל, ובכל זאת כנראה שנשארו עוד הרבה מילים שלא נאמרו, כי דברים לא ממש משתנים. ואני פוחדת גאד, כמה שאני פוחדת פוחדת דואגת ולפעמים רוצה לדפוק כבר את הראש בקיר אוף הלוואי ויכולתי להציל אותך מעצמך

:)LEE

New member
...

"והזמן שלך אם רק תתני לו הוא יברח והזמן שלך אם רק תגעי ישאר איתך" הזמן שלך...

2_be

New member
../images/Emo23.gif

[דאגתי לך המון בשבוע האחרון הדבר הראשון שעשיתי עכשיו בתום החג היה להכנס לפה לראות אולי יש הודעה ממך...] אומנם מכירה אותך רק מתוך המילים, מתוך כמה שיחות... אבל מאמינה בך כל כך הרבה אני מאמינה שיש לך את היכולת ואת הכוחות את יכולה לצאת מהמצב הזה אולי הלכת לאיבוד אבל את יכולה לחזור. אל תתיאשי! עכשיו זה הזמן לעשות גם למען עצמך... מאמינה בך שאת יכולה! אוהבת
אני (קצת בלי כל המילים כרגע)

מיכל..~

New member
אני

יושבת ומחפשת עבורך מילים ונראה לי כאילו שנאמר הכל, ובעצם יש לי עוד כל כך הרבה דברים להגיד לך ולא יודעת.. לא יודעת אני כל כך דואגת לך וחושבת עלייך כל הזמן ולעזאזל, אני כל כך אוהבת אותך.. כל כך ורציתי לשלוח לך עכשיו מסר אבל אז נזכרתי שאין לך בכלל מחשב ולא תוכלי לקרוא ולדבר איתך בפון נראה לי מנותק מדי ובכלל, תמיד השיחות שלנו פנים מול פנים היו זוועה
יש לי עוד הרבה לומר לך אבל אפסיק כאן ואגיד לך במישור פרטי יותר אוהבת אותך הרבה ורוצה מצד אחד לחבק אותך חזק חזק ומצד שני לנער אותך ...
תמיד שלך

InfernalMajesty

New member
אני לא יודעת מה להגיד..../images/Emo23.gif

אני לא חושבת שאני מכירה אותך מספיק... אני רק שולחת לך חיבוק חזק חזק
ומקווה שהכל יהיה בסדר כי חייב להיות

ב ל

New member
../images/Emo23.gif

ואוו מרגישה צורך עז כל כך לכתוב לך, למרות שחושבת שאולי אם אשתוק יהיה יותר טוב... כותבת לך עאן במקום המסרים, כי בטח המסרים שלך מפוצצים שבספק אם שם תספיקי לקרוא.... כאב לי לקרוא אותך... אבל יודעת שגם לך מותר להשבר, אבל הלוואי והיה לך יותר קל להעלות למעלה, את שמנסה כל כך לעזור לאחרות בכל דרך אפשרית, שקיבלת כל כך הרבה בנות אפילו אל ביתך, אל ליבך... ואף אותי גם אם לא הערכתי זאת עד הסוף... בסופו של דבר את שם ואני כאן מרחוק באמת שדואגת לך הלוואי ויכלתי יותר לעזור הלוואי ויכלתי להיות יותר "חלק" אבל אני לא... אז רק מרשה לעצמי לומר לך שאת כל כך חשובה! ואסור לך לוותר, גם אם קשה וגם אם את לא רואה מה קורה עם עצמך כרגע.... אל תוותרי! לא ויתרת כל כך הרבה זמן, אל תעשי זאת עכשיו.... ויש תקווה ויש אמונה... החיים הרבה יותר יפים ואני חושבת שאת יודעת את זה.... נכון את זו שתמיד האמנת שאם מישהו רוצה לקבל טיפול אז הוא צריך לקבל אותו.... גם את זה אני לעולם לא אוכל להבין איך בן אדם מתחנן שיעזרו לו וסוגרים לו את הדלת בפנים, אבל תמיד תזכרי ואני חושבת שאמרת את זה גם פעם שאם סוגרים את הדלת פותחים חלון... אני בטוחה שאם תתאמצי ותרצי לראות תראי שזה לא הסוף! ויש עוד אפשרות! אל תוותרי לעצמך כל כך מהר, פשוט אל! את כל כך יקרה לכל כך הרבה אנשים.... גם לי! אל תוותרי על עצמך מתוקה... הנה יש לך את כל האהבה מסביבך... תנסי למצוא גם את עצמך בין כל הכאב הזה.... אז אני כאן מרחוק חושבת עלייך מקווה רק לטוב, ועדיין לא מתפללת כי אני יודעת שאת תהיה בסדר! אני פשוט מאמינה בך, מקווה שאת גם מספיק מאמינה בעצמך.... שלך תמיד טל.

ב ל

New member
עוד משהו קטן

מישהי מדהימה הזכירה לי את הקישור הזה ואחר כך חשבתי עלייך אז זה בשבילך בתקווה לימים שקטים יותר מקדישה לך את החתימה שלי... השיר שאותי מרגיע ברגעים הקשים... שלי גורם למעט טוב... את לא לבד ואת יכולה תאמיני בעצמך!

למעלה