סיכום שבועי לפניך!

ב ן 0 0 0 0

New member
מש"צ-משולש שווה צלעות../images/Emo70.gif../images/Emo11.gif

אם כל הכבוד לשעיור של"ח(המעצבן שגם אותו סבלתי שנה שלמה
) לא לוקחים מושגים ממטמתיקה(
)

veredmp

New member
גם אני בדיוק היום שמתי לב שלא הורידו את

האייקונים של תשרי, לא הבנתי למה בסוף נובמבר אנחנו עדיין עם אותם אייקונים..........

../images/Emo99.gif'שלווםם אני הולכת היוםםםם'..../images/Emo79.gif

^מאז שהתגייסתי זה הצלצול שלי לימי שישי כשיוצאים הביתה
ואין יותר כיף מלשמוע את זה בבוקר ולהתעורר ישר עם ההרגשה שהיום חוזרים הביתה.אהע טוב, אז בשנתיים הקרובות אני אסכם את השבועות שלי בסיכומון קצרצר (אעלק..) ולא בשאלות, סתם כי זה יותר נוח ואפשר להתבטא ולספר יותר
סיימתי את הטירונות בהצלחה (למרות שלא למדתי למבחנים והייתי בטוחה שישאירו אותי לעשות טירונות חוזרת או משו' כזהXD
), וביום שלישי העבירו אותנו לקורסים. בגלל שאני קשורה למודיעין, על כל שאלה שתשאלו אני אענה 'אסור ליל הגיד'. אז אני אחסוך מכם את זה ואגיד שאסור לי לספר כלום ממה שקשור לקורס, אבל על האווירה וכאלה ברור שמותר.:) היומיים הראשונים היו לי ממש קשים, ולראשונה מאז הגיוס קצת בכיתי. (לעומת הטירונות שנהנתי בה מכל רגע ולא הייתה לי נקודת שבירה אחת אפילו). כשהיינו בטירונות הבנתי שכמעט כל החברות שלי מהמחלקה יהיו באותו תפקיד, אבל בסופו של דבר חולקנו לחדרים ולכיתות ככה שאני ממש ממש לבד, בלי אף אחת>< זה קצת שבר אותי, א ב ל, שתי החברות הכי טובות שלי מהמציאות בקורס כבר חודשיים, ולראות אותן כל הפסקה ולאכול איתן בחדר אוכל הכי עושה לי טוב בעולם.. חוצמזה, ששתי החברות הכי טובות שלי מהטירונות בחדרים שמשני צדיי, אחת מחדר שמימני ואחת בחדר שמשמאלי. וחברה טובה שלי מהמציאות, שעשתה איתי את הטירונות, חדר ממולי. ככה שהקשרים לא מתנתקים ואני איתן הרבה. לבנות בחדר התחלתי להתרגלף כמובן שייקח לי זמן להתחבר אליהן, אבל אני אופטימית לגבי זה.. אחרי הכל יש לנו לא מעט זמן להיות ביחד ואני בטוחה שבסוף נהיה חברות טובות.:) מחר במוצ"ש אנחנו נפגשים כל המחלקה מהטירונות עם המפקדים, מין שבירת סיטאנטס שכזו. והולך להיות להיט^^ זה מדהים כמה שהתגבסשנו, למרות שאנחנו כל השבוע ביחד ובצבא, עדיין כולנו מתכוונים להגיע למפגש הזה.. אפילו שהוא בסופ"ש שלנו. ואנשים אשכרה מגיעים מכל הארץ במיוחד
אוקצור. די חפרתי לכם, אבל מגיע לי אחרי שכל השבוע לא רואים את הכינוי ה100ם שלי בפורום
אוהבת אתכם מליינים, מקווה שהכל בסדר איתכם. שיהיה לכם סופ"ש מגניב ומהנה! תנצלו כל רגע ותעריכו את האוכל,המיטה,המקלחת והבגדים שלכם. זה כאילו ברור מאליו אבל באמת שיש הרבה מה להעריך.
[אני מצרפת בהודעה הבאה תמונה של בני דודים שלי הקטנטנים והחמודים שאתמול חגגו שבוע
^^]

shir828

New member
חזרות מה"מציאות"? XD

את חייה בסרט ויש לך חברים דימיוניים? יא מצחיקה אחת
אני שמחה שאת לוקחת את זה בדרך חיובית, זה מצחיק... אני שומעת מלא חוויות בבית מהצבא
סופ"ש נעים

נו מהמציאות הכוונה השכונה והבצפרXD

אל תהיי קשה
מה אחותך מספרת? כמוני בערך? היא התחילה כבר את הקורס, נכון? סופ"ש נעים גםלך33>

shir828

New member
כן היא התחילה.

היא אומרת שהמפקדים וכל האלה עושים מהם בדיחה ושכולם שם צוחקים אחד מהשני... והיא אומרת שהיא חננה על מדיםP: והיא הראתה לאחותי הגדולה דרך הסקייפ את כלל הסימנים הכחולים שיש לה [יש לה הרבה] נשמע שכיף לה
מתי את מסיימת את הקורס?

galgold3

New member
../images/Emo9.gifאיזה כיף לשמוע ממך

אני שמחה שאת נהנית למרות כל הקושי .. אני בטוחה שתתחברי לבנות שאיתך זה לא כזה פשוט אבל מכל הסיפורים שאני שומעת על הצבא.. אז דווקא האנשים שאת לא מכירה את מתחברת אליהם הכי טוב :) אז שיהיה לך שבוע מהנה

כפרעליך!

איזו חמודה את
תודה שכל שבוע את קוראת ומגיבה על מה שאני כותבת3> שיהיה לך שבוע מעולה

galgold3

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אולי יבוא איזה סופ"ש אחד וסוף כל סוף אני אפגוש אותך

BRANGELINA

New member
קוקיייייייייייי

אני שמחה לראות שכיף לך ושאת נהנת מכל רגע אני מקווה שתהני בכל השירות שלך מכל רגע ורגע את מוציאה בי צד פקצייי חולה עלייךך ותשמרי על קשר

למעלה