חבר´ה מחר "פגישה יומית"

קרלוצה

New member
../images/Emo18.gifחבר´ה מחר "פגישה יומית"

זה רעיון נחמד של ניר ומחר זה יפתח
הרעיון הוא שכל מי שרוצה לדבר על הפרק היומי שהוא ראה בכל טלנובלה שהיא, ולספר איך היה?, אהב לא אהב? פרק גרוע או פרק יפה? לשוחח עם אחרים איך היה להם ומה דעתם? אז יפתח שירשור מיוחד שהנושא יקרא פגישה יומית! תחת ההודעה הזאת כל אחד יפתח כתגובה להודעה וירשום בנושא את שמה של הטלנובלה שעליה הוא רוצה לדבר וכך הלאה! מבינים? אם לא הבנתם וההסבר שלי גרוע
אז לא נורא גם ככה אני יפתח את השירשור מחר ולאט לאט זה יהיה יותר ברור!!! אני חושבת שזה רעיון שיכול להיות מעניין, הוא נעשה בפורום קטנטנות אבל כמובן שכאן זה שונה כי מגוון הטלנובלות הוא יותר גדול!
רבה לניר על הרעיון!!! ומקווה שזה יילך וידפוק כמו שצריך
[URL='http://'] אז מחר בסביבות 20:00 "פגישה יומית"[/URL]

נטע84

New member
זה רעיון מאוד נחמד...

ואני ברצון מוכנה לרשום על הפרקים של הטלנובלות שאני רואה... רק למה בשעה שמונה בערב?! יש טלנובלות בשעה הזו וגם בשעות אחרי שמונה.. אז איך נכתוב?

קרלוצה

New member
זה לא משנה מתי, יהיה אפשר.........

לכתוב גם אחרי השעה שמונה מתי שרוצים לא צריך שכולם יכתבו ביחד וברור שיש את "המורה פרנקו" ואת "היורש" וכו´..... יותר מאוחר!!! ההודעה תיפתח ב 19:00 ומי שרוצה יכתוב יותר מאוחר

נוני 17

New member
זה רעיון נורא נחמד~

אבל אני לא יוכל להגיע ביגללל שאני גרה רחוק.

nir y agus

New member
../images/Emo9.gif תודה דנה:-G../images/Emo183.gif

באופן עיקרוני זה אמור להיות הינד טחצצ חכם במה לכתובאת תחושותיכם שמצטברות במהלך הפרק לדוגמה: לוסיה מעצבנת או לא (המורה פרנקו) או עצוב על מותה של איידה ()האלמנה) וכן הלאה.....

מרינה 14

New member
לקלוצה

אם לא איכפת את יכולה לשנות את השעה כי יש בשעה הזאת היורש ואחריו המורה פרנקו תודה

קרלוצה

New member
זה לא משנה.............

כמו שאמרתי לנטע, זה לא משנה מתי אני כותבת את ההודעה, אתם יכולים להגיב גם אחרי שנגמרות התוכניות האהובות עליכם!!! אני כותבת את הודעת הפתיחה בשעה מסויימת ואתם מגיבים מתי שאתם רוצים וכשנגמרת תוכנית שעליה אתם רוצים לדבר!!! מבינה? אני יכולה לכתוב גם עכשיו את ההודעה ואת יכולה להגיב רק מחר!! הבנת? זה לא משנה!!!

EOTA

New member
אולי..

אחרי כל סדרה שנגמרת מישהו יפתח שירשור כי יש כאלה שרואים למשל.. רק המורה פרנקו ואם הכל יהיה בשירשור אחד זה יהיה קצת יותר מידי נושאים לדבר עליהם לא? רק הצעה שלי

קרלוצה

New member
חשבתי על זה אבל..............

יש הרבה טלנובלות וזה יפוצצף את הפורום בהודעות רק מהסוג הזה וזה לא יהיה טוב!!!! חשבתי כבר איך לעשות את זה ותראו מחר

גילגולה

New member
דנוש שעה 2000 לא מתאימה......

רק בשעה 1900 מתחילים הפרקים של החדשים של כל יום אלה אם אם אתה רוצה לדבר על פרקים קודמים. לדעתי משעה 2200 זה יותר מתאים.

קרלוצה

New member
../images/Emo124.gifאופפפה חבר´ה זאת כבר../images/Emo13.gif

פעם שלישית שאני אומרת את זה! תיקראו את מה שכתבתי בתגובות האחרונות ותבינו! שזה לא משנה מתי אני רושמת את ההודעה!
גילה, כתבו לי את מה שאת כתבת לי עכשיו לפני 2 תגובות מנטע ועוד אחת! וכתבתי שזה לא משנה מתי אני כותבת את ההודעה! אפשר להגיב מתי שרוצים, לאו דווקא ב 20:00 מבינה??
אני רק פותחת את ההודעה ב 19:00 ! אני יכולה לפתוח אותה גם עכשיו ואתם יכולים להגיב מחר! זה לא משנה!!

EOTA

New member
לקרלוצה

רק רציתי להגיד לך שמאז שאת מנהלת את הפורום יש בו דברים.. גלריות סקרים ודברים מעניינים thankyou

למעלה