הזהרו מ- DVD-IMPORT

freddi

New member
../images/Emo18.gif הזהרו מ- DVD-IMPORT

לפני כמה שבועות הזמנתי מהם את סטרגייט המחודש. להלן התקלות שלי עם החברה האלה: 1. ההזמנה הראשונה לא נקלטה אצלהם (כתובת המייל שלי היתה ארוכה מדי) 2. הזמנתי שוב תחת מייל אחר, אחרי יומיים אני רואה שההזמנה שלי במינוס! (יש דבר כזה!) 3. אחרי בירור הזמנתי שוב, והם התנצלו ואמרו שיזכו אותי (לא הבנתי אז על מה...) 4. אחרי שבועעים חטפתי חיוב של פעממים על הסרט שטרם סופק 5. הוצאתי הרבה מיילים מרוגזים, שבקושי נענו 6. קיבלתי סוף כול סוף אחרי שבוע+ זיכוי, אבל רק על חיוב מיותר אחד.... ושוב הוצאתי תלונה (היום) שהם עדיין חייבים לי כסף 7. עד היום ה-DVD לא נשלח (הם טוענים שלא קיבלו אותו עד היום מהחברה) למרות שהוא כבר בשוק ..... ובעיקר: התשובות שלהם איטיות, לקוניות וחסרות אינפרמציה מלאה, ופשוט לוקחים לך כסף!

Shaked54

New member
לפעמים הזול עולה יקר!!!

אני לעומת זאת הזמנתי את הסרט בלייזר סנטר וקיבלתי אותו יום אחרי שהוא יצא בלי שום בעיות 94 ש"ח לא כולל משלוח .... אז למה ללכת רחוק השביל 10 ש"ח פחות ??? העצבים וההמתנה לא שווים את זה !!!

Soak

New member
וואי, זה נשמע ממש ח*א

לא מתאים לאתר בארה"ב שמכבד את עצמו להתנהג ככה. כתוב להם מייל ארוך המפרט את כל התקלות וכמה אתה לא מרוצה מהם. לך תדע, אולי תקבל פיצוי. בכל מקרה תודה על האזהרה. ניזהר מהם.

freddi

New member
גם את זה כבר עשיתי,

וכבר איימתי שאפרסם את התנהלותם בפורומים. הדבר היחידי שיכול לפצות על ההתנהלות שלהם זה פיצוי, אבל זה לא נראה לי שיבוא....

freddi

New member
נכון, והם אפילו לא יודעים אנגלית נכ

נכונה... הנה דוגמה לאחד התשובות שלהם: Hi,we will verified why your order haven't been credited yet. Regards DVD Import

Stavstav0910

New member
האמת שהתכוונתי לחכות

עד שהעניין יסגר סופית, ואז לשגר כאן אזהרה לגבי DVD Import - אבל אם כבר נפתח שרשור בעניין אז ככה: אני כרגע בתהליך מול ישראכרט לזכות אותי על החיוב ש-DVDImport חייבו אותי! הסיפור המקורי היה שהזמנתי מהם, חויבתי על הסכום תוך יומיים אבל שום סימן לשליחת החבילה... אחרי איזה שבועיים כתבתי להם, כמה פעמים, בלי תגובה. בסוף כתבתי בקשה לביטול ההזמנה, ואז הם ענו שהם יבטלו ויזכו אותי - ומאז לא שמעתי מהם כלום, ולא זוכתי על החיוב. ואז בדקתי בכמה אתרים חו"לניקיים והסתבר ש-DVDImport ידועים לשמצה בזה שאין להם כלום במלאי ואתה מחכה שבועות שהזמנה תשלח. והכי גרוע - מסתבר שאחד הדברים שהם עושים זה להבטיח לך שהם מבטלים את ההזמנה אבל תכל'ס לא לעשות כלום, ואז איזה חודש חודשיים אח"כ אתה פתאום מקבל הודעה שההזמנה נשלחה - ז"א שההבטחה שלהם לבטל היא סתם דרך למשוך אותך באף עד שהם משיגים את המלאי
בקיצור, ברגע ששמעתי את זה, וראיתי שעובר הזמן והם לא מזכים אותי - התקשרתי לישראכרט, פיקססתי להם הצהרה חתומה שביטלתי את ההזמנה והעתק שלל ההודעות ששלחתי ל-DVDImport כולל התשובה שלהם לגבי הביטול, והבטיחו לי שיטפלו בעניין. אז פרדי - אם נשבר לך לחכות פשוט תפנה לחברת האשראי שלך, הם כבר ישברו את הראש מולם.

freddi

New member
אכן מעניין........

חשבתי שהפעם נוותר על זה, אך נראה שלא תהיה ברירה, והכי טוב באמת פשוט לבטל........

Stavstav0910

New member
עדכון חם מהשטח

בדקתי עכשיו את פירוט חיוביי הישראכרט שלי והפלא ופלא - יש תנועת זיכוי מהיום, מ-DVDImport, על מלוא סכום ההזמנה שבוטלה! יש לי הרגשה שהם הפסיקו להתעלם ממני ברגע שישראכרט פנו אליהם
אבל זאת כבר באמת תחושת בטן. יש מצב שבמקרה, אחרי התעלמות של שבועות, במקרה הם בחרו לפעול ישר אחרי הפניה שלי לישראכרט. You never know. מה שבטוח - אני גם לא אדע, כי אני לא מתעסקת איתם יותר (מי מתעסק?).

למעלה