בעניין שרשורי
ובכלל..

Indian Friend

New member
../images/Emo18.gifבעניין שרשורי ../images/Emo32.gif ובכלל..

אני מניחה שרובכם מכירים את העניין של שרשורי האוף-טופיק
. מי שמכיר שידלג על החלק המודגש, מי שלא מכיר שיקרא בבקשה: שרשורי האוף-טופיק, מסומנים באייקון הזה-
, והם שרשורים שעוסקים בכל הנושאים ש*לא* קשורים לנושא הפורום (במקרה הזה הפליינג בייבי). כשאר יש בעמוד הפורום שרשור
אחד, אין טעם לפתוח הודעת אופטופיק חדשה, אלא יש לשרשר אותה לשרשור האופטופיק הקיים. זה יעזור לשמור על סדר בפורום ועל התמקדות בנושא העיקרי. אם יש שאלות נוספות אפשר לפנות אלי כאן בתגובות לשרשור הזה, או במסרים או בכל דרך שתמצאו לנכון.
תראו, הפורום הזה מוקדש ללהקת הפליינג בייבי, ולכן אני מבקשת שכל שרשורי הגבע למיניהם (השרשורים שעוסקים בדיסק החדש שלו, בהופעות שלו מחוץ ללהקה וכו') יהיו מעתה בשרשור אחד משותף, על-מנת שהפורום ימשיך להתמקד בפליינג בייבי כלהקה ולא רק בגבע כיוצר עצמאי. עם כל הכבוד לגבע, באמת. זה אומר פשוט להתייחס לזה כמו אל שרשור ה
, במקום לפתוח הודעה חדשה בנושא (גם אם זה בקשר להופעה והשרשור הקיים מדבר על הדיסק, לדוגמה) לשרשר כתגובה להודעה הראשית ובכך יהיה מסודר ונעים. אז אני באמת מבקשת שתשמרו על זה, אין כאן הרבה דרישות סה"כ. אשמח לשמוע אם יש לכם תגובות בעניין. אני מקשיבה להכל. יום נעים לכולם

שלמונזה

New member
אישית אני חושבת ../images/Emo168.gif

שלא נכון להפריד בין הפליינג וגבע, סה"כ זה אותו בן אדם האנשים שאוהבים את המוזיקה של הפליינג בד"כ אוהבים גם את המוסיקה של גבע ולהפך ולא חושבת שצריך להפריד בין הדברים. לפחות זאת דעתי.

Indian Friend

New member
זו לא הפרדה מלאה,

רק קצת סדרי עדיפויות. לי אישית אין בעיה לדבר על קריירת הסולו של גבע, אני פשוט חושבת שכאן הדיונים עליה צריכים להשאר במעמד משני ולא כעיקר כמו הדיונים בלהקה עצמה. זה הכל. לא אומרת להוציא אותם מהפורום או לשים ב
, רק שיהיו בשרשור משלהם. ככה זה בינתיים, נראה איך זה ימשיך מכאן.

שלמונזה

New member
עצם זה שכרגע אין הופעות../images/Emo168.gif

של הפליינג בייבי ורק של גבע גם אומר משהו. אם תשרשרי עכשיו את כל הביקורות להופעה של גבע לשרשור אחד מה ישאר פה בפורום בעצם? והרי זה לא שנפתח פורום לחוד לגבע. השרשור הקודם ששרשרת הכל ביחד נראה לי מיותר למדי. וגם חבל היינו כבר ב- 3 דפים ירדנו ל- 2. לא צריך להיות קטנוניים סה"כ כולם שייכים לאותה להקה [ועצם זה שגבע היחיד שכותב פה מהלהקה מן הסתם גורם לנו גם לדבר עליו יותר]

Indian Friend

New member
טוב אני לא יודעת מה להגיד לך

אני שונאת להחליט משהו ואז בא מישהו ומערער לי את כל הבטחון בזה. ותעשי לי טובה, 3 דפים זה לא כזה ביג דיל, זה לא שמחקתי את כל ההודעות שהיו בדף. טוב נראה מה נעשה אני לא יודעת עכשיו.

שלמונזה

New member
לא קשור בכלל ../images/Emo168.gif

3 דפים מראה שיש פה פעילות ואנשים כותבים ופתאום ירדנו ל- 2 דפים זה נראה מוזר. המטרה היא סה"כ לפתוח שרשורים ולהנות מהפורום, לא חושבת שזה צריך להיות שונה מהדרך שבה פעלנו בקומונה.

Indian Friend

New member
פשוט

חשבתי שכאן זה רשמי יותר וצריך להצדיק את המטרה של הפורום וכל זה. בכל זאת הוא חדש ואני לא רוצה שיסגרו לנו אותו.

eliavtu

New member
אני דווקא מסכים עם רוני..

הרי זה פורום שמוקדש ללהקה - לא לגבע אלון אם אני לא הייתי רואה את השם של הפורום, הייתי חושב שזה פורום גבע אלון יותר מאשר פורום הפליינג בייבי...

Kettercat

New member
אגב, בנוגע לשרשורי ../images/Emo32.gif

אם אני לא טועה, שרשורים מפסיקים לקפוץ אחרי יומיים-שלושה, אפילו אם מגיבים להם. כך שאפילו אם יש שרשור
בעמוד אחד, אחרי כמה ימים הוא לא יעלה יותר למעלה, אז אף אחד לא יראה את ההודעות המשורשרות...

Indian Friend

New member
בסדר הכוונה שלי היתה

להודעות שעדיין קופצות, ואם אין כזו אפשר לפתוח
.

Idan Katz

New member
דעתי...

אני דיי מסכים עם שלמונזה, תחליטו מה שבא לכם, אבל שורה תחתונה מישהו פה [רוני?] חושב ששרשורי גבע למיניהם מפריעים איכשהו לפורום? תכלס אותו בנאדם, אותו קהל, מעניין לא פחות, וברוב הפעמים הכל מתחבר יחד. אני לא רואה סיבה לשרשר הכל בטופיק אחד במיוחד שכרגע כמו שכבר נאמר כאן יש יותר מה לדבר עליו [שהוציא אלבום חדש ומופיע הרבה] מאשר על הפליינג [שלמעשה לא מופיעים כרגע]. אין מה לעשות, לדעתי עם שיטה כזאת יהיה פשוט טופיק אחד ענקי שיהיה מעצבן להכנס אליו כל פעם מחדש, ומחוץ לו כל מיני הודעות ניסיון להחיות את הפורום "השיר האהוב עליכם" וכאלה דיונים [כביכול] שטחיים... אבל זאת רק דעתי...

גוטשה

New member
האמת. . .

זה לא כל כך משנה אם יש בכותרת של ההודעה את האייקון (
) או לא, ולא נראה לי שזה יפריע למישהו. רק הרעיון של לאגד את הכל באותו שרשור לא יעבוד, כי כמו שכבר אמרו הוא פשוט יפסיק לקפוץ..

Indian Friend

New member
סבבה, אני מקבלת את זה.

זה היה נסיון, רציתי לראות אם זה ילך, וכנראה שלא. אז חוזרים למתכונת הקודמת והאהובה, מסתבר. (אפרופו מתכונת, נכשלתי היום במתכונת במתמטיקה. נורא כיף.) עכשיו שני דברים נוספים- לעידן- לא מפריעים לי השרשורים שעוסקים בגבע, פשוט חשבתי לתת להם מקום משני בפורום מעצם העובדה שהפורום עוסק קודם כל בפליינג בייבי כלהקה. לגבע- קבל ביטול על השיחה מאתמול, תמשיך לכתוב הודעות כרגיל, לא משתנה כלום.

למעלה