סן שיין

New member
../images/Emo178.gif

הייייי חברים יקרים יש לי בעיה אמא שלי מבשלת ושורפות לי העינים מהבצל מה לעשות ? אני בוכהההההההההה....

אהובה.א

New member
sunshine

תאמיני לי שעדיף לבכות מבצל , מאשר... חושבת שאמא שלך קוצצת בצל בלי דמעות? אני רק יודעת , בתור קוצצת בצל יום יומית , שברגע שאני נוגעת בבצל ויורדות לי הדמעות , זאת הדרך להיזכר נוגות בכל מיני זכרונות מעיקים מבלי להרגיש רע כשמישהו אחר מביט בך. אתה רק יכול לאמר באותו רגע שזה מהבצל... אגב , רק לידיעה כללית... בצל שמשרים אותו במים חמים מאבד מה"אתר" שלו. ה"אתר" גורם לנו לדמוע וזה סכ"ה בריא כי העיניים לא מתייבשות.. חשבי על הדברים החיוביים שיש בבצל... שבוע טוב לך

סן שיין

New member
לשקיעה שלי

שקיעה שלי ההפך הגמור ממני את האמת לא חשבתי על זה גם לבכות על דברים שמציקים ולהאשים את הבצל הארור וגם שזה טוב בריאותית אווולה אחותי כל בעיה שתהיה לי אני אפנה אליך :)))))

dani09

New member
מוסיפה לאהובה -

אפשר להניח את הבצל כמה דקות במקפיא. או,לחילופין לפתוח את העיניים בתוך המקפיא. אני יודעת שזה נשמע רע-אבל זה עוזר.....

יש עוד כמה דרכים

דרך אחת- שמים את הבצל כמה דקות לפניי שמתחילים בחיתוך בתוך מים... זה עוזר דרך שניה- סותמים את האף תוך כדיי שחותכים.. או תוך כדיי שנימצאים בסביבה

ליתמי

New member
סן שיין מתוקה

לי יש פטנט הכי טוב קונים בצל קצוץ קפוא וגמרנו.

סן שיין

New member
../images/Emo23.gifכשיש חברים אין מה לדאוג

יווווווו חברים תודה רבה על כל העצות חחחחחח אל תשאלו אבל זה ממש מפריע לי הבצל הזה גם כשאני חותכת בשביל עצמי אני מתחילה להוריד ים של דמעות בקשר להצעה של להחזיק את היד על האף = אני חושבת שזה קצת קשה לא? גם לחתוך וגם להחזיק את האף והבצל מממממממ קצת קשה אני חושבת בקשר לבצל קפוא אני פעם ראשונה שומעת על בצל קפוא וחתוך חחחח איפה הם היו אם ההמצאות האלה לפני 21 שנה כבר אז לא היתי בוכה או את ההצעה עם העינים במקפיא חחחחחחח זה נשמע כל כך מצחיק
מענין מי המציא את כל הדברים האלה גאון מי שאמר את הדברים האלה גאון - חחחחחחחחח בכל אופן תודה לליתמי היקרה על עזרת, היה דרך אגב אחלה בחדר הוידויים -מצחיק בכי ולדני09 ולילדונת היחידה ולאהובה היקרה ולטאי המקסים שעונה בכל מצב על כל דבר

דינדו

New member
../images/Emo42.gifהלוואי........................

ולא תהה לך כל סיבה אחרת לבכי בחייך.... דינדו

למעלה