צריכך עזרה בתכנון

idanogen

New member
../images/Emo178.gifצריכך עזרה בתכנון

שלום אני מתכוון לנסוע לדרום אמריכה בערך באוקטובר הבנתי שזה לא בעונה זאת אומרת שאני טס בקייץ ובקיץ גשום מה זה אומר האם ממש לא כדי לטוס בתאריך הזה או שזה לא ממש נורא אני מתחיל כנראה בפרו

giba70

New member
אין שום בעיה

הקיץ גשום רק בחלקים היותר טרופיים או משווניים, כלומר באיזור הקו המשווה. דרום אמריקה היא יבשת שמשתרעת מהקו המשווה ועד כמעט אנטארקטיקה. אם אתה מתחיל בפרו באוקטובר אני חושב שזה דווקא טוב. תעשה את פרו ובוליביה ובסביבות דצמבר תרד לכיוון צ'ילה וארגנטינה כאשר יתחיל להיות שם יותר חם, כי במדינות הללו, בעיקר בחלק הדרומי, האקלים הוא כמו באירופה או צפון אמריקה, כך גם הנוף המשגע של ההרים והאגמים. אם אתה מתכוון להיות בקרנבל בברזיל, אתה צריך להיות שם בפברואר-מרץ. מה שכן, אולי אתה רוצה להיות גם באקוודור (ואיי גלפגוס) קולומביה וונצואלה, ואז זה אומר שאם אתה מתחיל מפרו ועושה את המסלול שאני הצעתי אתה מוותר על המדינות הללו, או שאחרי ברזיל אם יש לך זמן אתה חוזר צפונה.

sela v

New member
דרום אמריקה היא יבשת

ענקית, לכן תתאים את עצמך שתתחיל במקום שמזג האוויר בו נוח. החורף בדרום אמריקה זה קיץ פה. ככה שאם מתחילים באוקטובר זה תחילת האביב שם, אבל זה משתנה כמו שלא בכל אירופה קר בחורף, ככה גם בדרום אמריקה, מזג האוויר שונה ממקום למקום.

למעלה