הולך להיות פה מזה חם בקן..!

baroolit8

New member
../images/Emo176.gifהולך להיות פה מזה חם בקן..!

טוב כמו שבטח כולם שמו לב הקיץ מגיע ואיתו שיא הפעילות השנתית. אני מניחה שברוב הקנים זה קייצת וקיץ XL אבל בכל קן עושים את זה קצת אחרת (או מאד אחרת) ויש מלא מה לדבר על קיץ, אבל יש נושא אחד שאם נשתף בו נראה לי יוביל לטובת הכלל~ (תופים...) ג י ו ס י ם ! כן כן איך מביאים מיליון חניכים לקיץ חם בקן?? חוץ מפלריגים ופלאירים בכל חור [אגב הפלאיירים השנה מהממים
] הגיע הזמן לחדש קצת את שיטות הגיוס. אז להתחיל לשתף- מה אתם עושים כדי לצבוע את העיר שלכם בכחול אדום? מה מביא את כל החניכים מהבצפר? כניסה לכיתות מיוחדת לקיץ? הפסקה פעילה (אם יש רעיונות לתחנות מטורפות)? הפנינג? אירועים ישוביים? צפלין שמרחפת מעל העיר ושולחת מסרים תת הכרתיים?? וכדי לתת פוש ראשון אני אספר כמה רעיונות שהעלנו בטבעון-
צעדה כחול אדום בכביש הראשי (כמו מיני אחד במאי ברחבי טבעון כדי להפגין נוכחות ולהראות שהולך להיות קיץ גדול)
בלוני הליום על מכוניות
ספר ענק מסנאדות ובד ערבי בשבוע הספר הישובי (שכל עמוד בו הוא פירסום לקייצת) תנו רעיונות מקוריים ומפציצים הולך להיות קיץ חם~

udihecht

New member
לא הבנתי...

הרעיונות האלה הם נחמדים והכל, ויש להם מטרה חשובה (פירסום הקן ביישוב וכו'), אבל היא לא גיוס חניכים לקיץ...

baroolit8

New member
וגיוס גם מורכב מפירסום

כן יש את שלב הגיוסים הפיזים של טלפונים ולדבר עם חניכים בבצפר אבל גם לפרסם את האירוע בגדול זה חלק מהעניין, בעיקר כשרוצים שיצא לאירוע שם של משהו גדול. לא רואה סתירה של ממש. בכל מקרה אם יש לך רעיון לגיוסים ולא לפרסום אז מה טוב, אתה מוזמן לשתף, נראה לי כולנו צריכים קצת רענון למלאי..

וואי הספר הענקי נשמע רעיון אדיר!!

אני יכולה גם לספר, שלפני שבוע הערב [בשבועות] התקיים בגן יבנה "חג יישוב" , שזה הפנינג כזה עם הופעות ודוכני ממכר ותחנות הפעלה של כל מני ארגונים ותנועות נוער , ובתי ספר וזה... הקן לקח על עצמו לעשות את הדבר הכי מגניב שאפשר, באנו למקום מהבוקר [לפני הבגרות באנגלית D:] ובנינו כיפה גיאודזית ע-נ-ק-י-ת ! מילינו אותה באל-בדים בצבעים כחול-אדום כמובן, כו-לם היום עם חולצותנועה כמובן, הבאנו תגבורת מהגעין של הקומונרים, ועשינו מלא הפעלות ודברים מגניבים בטירוף! וגם הקמנו דוכן ממכר של כדורי שוקולד ולימונדה שהכנו בעצמינו, והרווח הולך לקופת ספסודים לקראת הקיץ, היה ממש ממש מגניב! ואני חושבת שצריך לנצל כל הזדמנות שיש בכל מקום שאתם גרים בו, כי תמיד יש אירועים ופסטיבלים, במיוחד לקראת הקיץ.

Blackshift

New member
גדול!

תמיד רציתי לבנות כיפה גיאודזית! אפילו כמעט גרמתי לזה לקרות בסמינר כוונות.. ממה הכנתם אותה?

udihecht

New member
אף פעם לא הבנתי מה הפואנטה של זה.

זה לא כזה מגניב...

חח... התלהבת מהדגשה ../images/Emo3.gif

זה ממש מגניב, זה ממש יציב וזה ממש גדול וזה מושך חניכים בטרוף... חוץ מזה, כמה אנשים יכולים להגיד שהם בנו כיפה גאודזית?...

אודי, זה כן |הדגש| כזה |סדגש| מגניב ! ")

אפשר לעשות כיפה גיאודזית בינונית ומלהיבה בצורה סבירה פלוס , שמכינים אותה מניירות מגולגלים. אפשר להכין כיפה גיאודזית מגניבה בטירוף , שעשויה מעיתונים מגולגלים [כמו בסמינר מלח הארץ (אהמ אהמ וינו אהמ) ואפשר להכין כיפה גיאודזית מטריפה ענקית סופר דופר 2000 אקסטרא-לארג', שעשויה ממוטות פלאסטיק ארוכים , שמחוברים עם מברגה פנוגיזית! (מי התלהב עכשיו מההדגשה, הא ?) העניין הוא פחות הדבר שיוצא בסוף. העניין הוא ההכנה של זה, השיתוף פעולה, ובניגוד להרבה מאוד דברים שכן דורשים שיתוף פעולה אבל אפשר גם לעשות אותם לבד, כיפה גיאודזית באמת באמת דורשת שיתוף פעולה - אחרת , היא פשוט תיפול - במקרה הטוב, או תיפול על הראשים של החניכים - במקרה הרע . העובדה שאם לא מחזיקים כל הזמן את כל הקצוות, ועובדים ביחד ומצליחים לעבוד לפי ההוראות ולפי ההדרכות, זה פשוט לא עובד טוב . ואם עושים את הכיפה ממוטות ממש גדולים, הכיפה באמת יוצאת גבוהה [ברמה של צריך סולם כדי להגיע ללמעלה] ואז החניכים קולטים את הדבר הענקי שהם בנו, וזה יוצר הרגשת סיפוק אדירה ! (וגם צילייה מגניבה לקייצת! )

למעלה