ברוכים הבאים לקייטנת
תפוז ברשת

נועית10

New member
../images/Emo41.gifיום ב' - לומדים קסמים../images/Emo28.gifורואים סרטים../images/Emo41.gif

בוקר טוב חברים יקרים
שוקו שתיתם כבר הבוקר? אם לא אז קחו
ושלא נשכח לאכול אז גם לחמניה מגיעה לנו הבוקר
ועכשיו נעבור לתוכנית האומנותית להיום. היום נלמד איך עושים קסמים. מחכים לכם כאן סרטים מדהימים שילמדו אתכם איך להיות קוסמים. תדליקו את הרמקולים במחשב ולחצו על הקישורים כאן למטה. רוצים לדעת עוד סודות וטריקים על קסמים?
לחצו כאן
אוהבים את קישקשתא, רגע עם דודלי ושאר תוכניות הילדים
בערוץ הטלויזיה החינוכית מחכה לכם מצעד מדליק שאולי יזכה אתכם בפרסים. לכניסה לערוץ הטלויזיה החינוכית
הקליקו פה

היי אני חדשה כאן

ואני רוצה להצטרף לקייטנה הזאת. אני יכולה? ויש לי הצעה. אולי תעשו טיולי רכיבה על סוסים מידי פעם או יום כיף בחווה שתכלןל גם טיול רכיבה?

נועית10

New member
אני מוכנה לבדוק את זה../images/Emo51.gif

יש לך המלצות לחווה מסוימת באזור מסויים שאני יכולה לפנות אליהם?

../images/Emo207.gifאני בת 19 מתל אביב

מעונינת להתנדב ..אם אפשר לעזור במשהו אני אשמח...

נועית10

New member
../images/Emo41.gifיום ג'- יום איכות הסביבה ומחזור דברים../images/Emo41.gif

בוקר טוב היום נעסוק באיכות הסביבה, נלמד על ניקיון הסביבה ,איסוף פסולת ומחזור. מחכים לכם כאן דפי צביעה- צובעים את הסביבה בניקיון
לחצו פה סיפורים על פסולת ומחזור
הקליקו כאן מחכות לכם שתי סדנאות יצירה למחזור דברים-לחצו על הקישורים למטה.

נועית10

New member
../images/Emo41.gifיום ד' - מעצבים את חדר הילדים../images/Emo41.gif

בא לכם לעצב את החדר, לעשות מוביילים, תמונות ועוד קישוטים? אז כנסו לקישורים המצורפים ותלמדו איך להכין קישוטים ודברים מדליקים לחדר שלכם. בהצלחה

נועית10

New member
../images/Emo41.gifיום ה'- סופ"ש מלא אירועים ופסטיבלים../images/Emo41.gif

שפע המלצות לאירועים, פסטיבלים ובילויים היום וסופ"ש. אל תפספסו, כנסו לקישור וקראו. סופ"ש נעים. סדנת האפייה נדחתה-מחכה לכם הפתעה שבוע הבא.

נועית10

New member
../images/Emo212.gifחופש גדול- מאפיית גורמה בבית ומסיבת תה

הבטחנו לכם חופש גדול, קייטנה וירטואלית ופעילויות לילדים בלי להוציא שקל. אז נכון שבא לכם להתפנק לפעמים? כמה כבר אפשר לצאת החוצה בחום ולהוציא כסף עם הילדים ולקנות ולקנות והרבה בקשות יש לילדים. לקראת השבוע החדש החלטנו להפתיע אתכם. לכבודכם העלנו כאן סדנא מצולמת למתכון מפנק וטעים של עוגיות שושנים עם שוקולד. מאחלים לכם אפייה נעימה ויום כייף ביחד עם הילדים ואל תשכחו בסוף להכין כוס תה מפנק ולשבת לאכול את העוגיות בדיוק כמו האנגלים
שיהיה לכם שבוע נפלא

אני וחברה שלי עושות קייטנה לילדים

ורציתי לבקש ממי שיש לו רעיונות למשחקים ופעילויות שאפשר לעשות בחדר המשחקים בביניין.

צריכה עזרה למשחק אחד..

למשחק קוראים פאזל משימות.. הילדים מתחלקים ל-2 קבוצות שוות והקבוצות מקבלות את אותה המשימה באותו הזמן והקבוצה שמבצעת את המשימה ראשונה, תקבל חלק בפאזל. ככה עד שאחת הקבוצות תשלים את הפאזל שלה ותנצח! כבר עשיתי כמה משימות, אבל אני צריכה 12 משימות, הנה משימות שעשיתי: 1.כל קבוצה תקבל תפזורת מילים. הקבוצה הראשונה שתפתור את התפזורת הכי מהר תקבל חלק בפאזל. 2. לכל ילד בקבוצה יש קערה עם מים ובפנים גוגואים(הגרגין של המשמש). הקבוצה שתכניס כמה שיותר גוגואים בעזרת הפה לתוך הקערה הקבוצתית ב-30 שניות, תקבל חלק בפאזל. 3. הקבוצה הראשונה שתביא לי 4 חפצים כחולים, תקבל חלק בפאזל. 4. עכשיו שאלה, הקבוצה הראשונה שתענה עליה, תזכה בחלק בפאזל. אם יש לכם עוד משימות, אני אשמח להשתמש בהם! תודה רבה!

סדנא-צביעת חולצות לילדים

קונים מההום סנטר צבעים לבדים (כ 12 ש"ח ליחידה) ישנם כ 12 גונים מרתיחים מים ושופכים את המים לקערות וכל צבע אבקה לקערה נפרדת ולערבב חולצות לבנות קושרים באקראי חזק בגומיות ובחוטים טובלים קצות החולצה בצבע - כל קצה בצבע אחר מתירים את הגומיות והקשרים תולים לייבוש מכבסים ביד לפחות 5 פעמים התוצאה מרהיבהההההה

למעלה