אתניקס - 20 הגדולים

won the game

New member
../images/Emo41.gif מקום 3 ../images/Emo41.gif

ג'סיקה
במקום השלישי נמצא שיר שהיה מגה-להיט בשנות ה-90 בארצנו. שיר השנה תשנ"ג (1993)
מתארח פה כמובן יבגני שאפובלוב לקטע אופרה בלתי נשכח. השיר מספר על בחורה בשם ג'סיקה, כנראה מתנדבת שהגיעה לעבוד בקיבוץ ו משכה תשומת לב מהסובבים בשל יופייה. מסופר מנקדת מבטו של מחזר שהיא סירבה לו.
מתוך האלבום "אדם ונחש".
"תמיד חשבה שהאלוהים אהב לראות אותנו מנגנים כי זה הראש של ג'סיקה ג'סי ג'סי, ג'סי ג'סיקה אואה אואה אה אואה אואה עכשיו היא רחוקה."

chernia

New member
../images/Emo45.gifכן|../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

won the game

New member
../images/Emo41.gif מקום 2 ../images/Emo41.gif

הפתעה
תותים
אולי הלהיט שהכי מזוהה עם אתניקס. שיר שאין אחד בישראל שלא מכיר אותו. השיר הגיע למקום ה-2 במצעד השנתי של שנת תשנ"ב (1992). נכתב לאחר מלחמת המפרץ הראשונה ב-1991 והפך בהמשך ללהיט ענק. אחד מ-20 הישראליים הגדולים בניינטיז לטעמי. מתוך האלבום "יללת תן" שיצא בשנת 1992.
"אור עולה מן המזרח יום חדש הגיע שנינו נתגבר על האימה תותים תותים בואי נקנה רק תותים במקום עוד מכונות של מלחמה."

Akay4

New member
הייתי בטוח שידורג ראשון...

בכל אופן, אחלה של שיר ... ראוי לטופ 3 ...

Berliner star

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif

כל פעם שאני שומעת את השיר הזה אני יכולה לבכות..
זה השיר שלי ושל אמא שלי ז''ל... פשוט אחד ה-שירים! בכלל.. אתניקס מעולים
לא הייתה ולא תהיה להקה כמוהם בארץ!
פשוט אוהבת אותם
תודה רבה ניב

won the game

New member
ירדן../images/Emo140.gif

כתבת דברים מרגשים! גם אצלי אתניקס מעוררים רגשות, ומבחינתי הם להקה מאוד ישראלית

won the game

New member
../images/Emo47.gif המקום הראשון../images/Emo70.gif ../images/Emo47.gif

חברים וחברות, זהו השיר הכי יפה של אתניקס מבחינתי
מחר אני בבית
ליחצו לצפייה בקליפ! עקף בצדק להיטים גדולים ממנו! השיר מצויד במילים נכונות, בלחן מרגש ובשפע של נשמה. יצא ב-1999 במחאה ובתקווה שחיילי צבא ההגנה לישראל ייצאו מדרום לבנון. כשחושבים על המציאות ביחד עם מילות השיר קשה שלא להתרגש.
"חכי לי שאחזור מחר אני בבית נמאס לי לתקן עולם בארץ יריבה חכי לי שאחזור טוב להיות בבית כולם היו אחים בדם יפה הדרך חזרה"
מתוך האלבום "מוריס", 1999.

idodo cohen

New member
אני חושב שזה גם האהוב עליי שלהם!

שיר נהדר, נורא נהניתי כשהם שרו אותו ביום העצמאות בנשר בשנה שעברה. אבל הוא מאוד דומה ל"פתאום כשלא באת".

Akay4

New member
שיר יפהפה...

לא למקום ראשון לטעמי האישי ... אבל שיר מאוד יפה, להקה טובה מאוד בניינטיז בעיקר, סחתיין על המצעד ניב!

למעלה