אתניקס - 20 הגדולים

chernia

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ג'סיקה וב.מ.וו שחורה הכי טובים שלהם

BaZbAzOn

New member
להיט ענק בקלאב מד בטורקיה

גאות הישראלים הביאה להפיכתו לשיר Crazy Signs (ריקודי השורות המפורסמים של קלאב מד- דוגמת אגה-דו-דו) שמושמע פעם בשעה לפחות ברחבי הקלאב.. פעם, כשרוח לצות נחה עלי (וזה לא קורה הרבה), ביצעתי אותו מול היחידה שלי בצבא בקריוקי... החלק היחיד ששרתי בסדר היה האופרה של ההוא השמן הרוסי, איך קוראים לו? שוקו-בא-לו?

won the game

New member
מקווה שנהניתם../images/Emo140.gif המצעד המלא../images/Emo26.gif

20 הגדולים של אתניקס
1. מחר אני בבית
2. תותים 3. ג'סיקה 4. רק האהבה תנצח 5. B.M.W שחורה 6. קטורנה מסאלה 7. היא לא תשוב 8. שיר ישן (בהופעה חיה) 9. ציפור מדבר 10. אגדת השמש והירח 11. כתם הפרי 12. יהיה לנו טוב 13. תל אביב כמו פריז 14. אמריקה 15. לחיות בניו-זילנד 16. תביא קצת דינרוס 17. אין כמו אמא 18. שיר הטרטע 19. מקדש האהבה 20. שניים שניים

yanmusic

New member
המממ יאמ יאמ יאמ....

אתניקס הם אחת מהלהקות הטובות שהיו לנו,אני אהבתי אותם יותר ממשינה. רק שבראייה לאחור.. אתניקס היו יותר מפורסמים אז, אבל משינה כנראה נשארת יותר בתודעה של כולם. סך הכל תמיד אהבתי את אתניקס, והשירים שלהם הם השירים שגדלתי עליהם,המשפחה שלי תמיד קנו כל קלטת שיצאה, עד שעברנו לקומפקט דיסק ואז קנינו דיסקים. אני חייב לומר שהשנים האחרונות לא הטיבו עם הלהקה. האחרון ששמעתי קצת וקצת אהבתי היה "לינדה". אך הוא לא היה נמצא בטופ שלי. מה שגורם לי לעשות טופ קטן ולהראות לך איך זה היה יותא אצלי. 1.בואי בובה 2.לחיות בניו זילנד 3.כמו האלים (רוקדת רוקדת,...כמו ריקוד האל, וווואאאאא ואאא) 4.כתם הפרי 5.אגדת השמש והירח 6.קטורנה מאסאלה 7.אדם ונחש 8.ג'מבו ג'ט לאירופה (פופ) 9.שיר הטרטע 10. רק אהבה תנצח 11. תביא קצת דינרוס (פופ) 12. מוהיקני זקן (פופ) 13. לב שבור (פופ) 14. יהיה לנו טוב 15. יפה בחלון אחלה מצעד,עד היום לא עשו להם מצעד כאן נכון? אהבתי!

וואו כרגע הגעתי למסקנה שאני כנראה ממש

אוהבת את אתניקס..
תגובותי למקומות הראשונים- 1. מחר אני בבית - יפה, מרגש.. לא בטוחה אבל שמגיע לו להיות ראשון 2. תותים - קלאסיקה! ותמיד כיף לשמוע.. 3. ג'סיקה - עוד קלאסיקה! חמוד מאוד!
4. רק האהבה תנצח - אמנם זה כבר נשמע קיטשי אבל עדיין..
5. B.M.W שחורה - דבילי אבל חמוד 6. קטורנה מסאלה - לא מתחברת במיוחד 7. היא לא תשוב - אחלה שיר!!
סחטיין על המצעד!

ForeverMC

New member
תודה ניב../images/Emo24.gif

מאוד אוהב את המצעדים שאתה עורך... לגבי אתניקס - אוהב מאוד חלק מהחומר שלהם, בעיקר מתחילת הדרך, בשנים האחרונות קצת פחות.. 1. מחר אני בבית - לא מת על זה, אבל נחמד.. 2. תותים - להיט ענק, קצת שחוק 3. ג'סיקה -
4. רק האהבה תנצח -קיטש מוצלח
5. B.M.W שחורה -
אוי..גבוה מדי, לא אוהב 6. קטורנה מסאלה -
אחד הטובים שלהם 7. היא לא תשוב -
אחלה 8. שיר ישן (בהופעה חיה) - מקסים...
, בדיוק הבוקר שמעתי אותו 9. ציפור מדבר -
מצויין 10. אגדת השמש והירח -
ראוי לטופ 5 11. כתם הפרי - נחמד 12. יהיה לנו טוב - סביר 13. תל אביב כמו פריז -
14. אמריקה - לא ממש זוכר איך זה הולך 15. לחיות בניו-זילנד - טוב
16. תביא קצת דינרוס -
לא.. 17. אין כמו אמא - מממ..לא ממש טוב לטעמי 18. שיר הטרטע - אוי
19. מקדש האהבה - מצויין
..היה לזה גם רמיקס מוצלח בזמנו 20. שניים שניים - נחמד

1Shir

New member
ניב לא יעזור כלום יש לנו משהו דומה בטעם...

1. מחר אני בבית - מאוד מאוד אהוב עלי... מאוד! מאוד מרגש 2. תותים - מעולה, טופ5 3. ג'סיקה - לא בטוחה אם היה אצלי טופ5, כן טופ10 4. רק האהבה תנצח - זהו, שאולי הוא היה מקום 1 אצלי. מרגש אולי יותר מהראשון שלך. 5. B.M.W שחורה - מעולה 6. קטורנה מסאלה - לא מתה עליו, יותר מדי זהבה בן 7. היא לא תשוב - זה חידוש? במקור שלהם? 8. שיר ישן (בהופעה חיה) - נחמד, לא מהפייבוריטים שלי 9. ציפור מדבר - מעולה 10. אגדת השמש והירח - גבוה יותר בעיני! 11. כתם הפרי - נחמד 12. יהיה לנו טוב - לא מכירה 19. מקדש האהבה - הייתי שמה מקום 5 ככה!

chernia

New member
תשמע מצעד טוב מאוד ומושקע ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif היה חסר:

היה חסר לי את "שיר התרנגול" שהוא טופ 8 שלהם לפחות. ולינדה ב10-15 הראשונים מתאים. וגם "רציתי" שיר נחמד מאוד שלהם שלא היה כאן. ובסך הכל מצעד מעולה של להקה טובה ותמשיך להביא לנו מצעדים כאלה טובים ומושקעים

נטלייי

New member
אחלה מצעד

נהנתי לקרוא, ותודה שהבאת לנו קישור בפורום שלנו, בטח יבואו עוד כמה אנשים עוד מעט מהפורום
מי שרוצה, מאוד מאוד מוזמן לפורום שלנו - אתניקס, 843 בשלט הפורומי שלכם
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=843 לא שמת אף שיר מהדיסק בדרך שלך, דיסק שרובו שירי רוק, אבל לא רק. מי שלא אוהב רוק, יכול למצוא את געגועים הדאנסי, או אל תבכי ילדה - בלדה מדהימה
אבל סך הכל אחלה מצעד

Aviv6

New member
מצעד מצויין, ניב! ../images/Emo13.gif

אהבתי את כל השירים!

התעוט

New member
זה להיטים אבל יש רגילים ממש יפים

כמו ימי ניסים,קמעות(ככה זה נקרא?)אין לאן ללכת,שנת 81,פתחי לו את ליבך ועוד.

למעלה