שאלון

Pic n Roll

New member
../images/Emo175.gifשאלון../images/Emo175.gif

oltra violet כתבה אותו קודם, אבל הוא היה ב-
ואפ'חד לא ראה אותו
שם: פירסינג: קעקועים: גובה: מידת נעליים: צבע שיער: אחים/אחיות: בת כמה את נראית: משקפיים? גשר? עבר פלילי: שפות: הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם? הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם? האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: ראה אותך בוכה: הלכת איתו לסרט: צעק עליך: שלח לך מכתב:

Dark Faerie

New member
שלי..

שם: ענבר פירסינג: אין קעקועים: גם אין גובה: לא יודעת, מזמן לא בדקתי.. מידת נעליים: 43. הרגליים שלי ענקיות. צבע שיער: חום אחים/אחיות: אח קטן ומעצבן. בת כמה את נראית: לא יודעת.. משקפיים? עדשות. גשר? יהיה לי עוד מעט.. עבר פלילי: אין שפות: עברית, קצת אנגלית ואספרנטו האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אני, ובגלל שהמיטה שלי נפתחת חברה שלי ישנה אצלי והיא ישנה שם.. ראה אותך בוכה: לא זוכרת.. הלכת איתו לסרט: חברה צעק עליך: לא זוכרת.. שלח לך מכתב: לא זוכרת.

shiransw

New member
../images/Emo26.gif אני עונה ../images/Emo36.gif

ואי כמה שאלונים...
שם:
שירן פירסינג:
אין קעקועים:
אחד על העורף של סמל האינסוף והנצחיות.-היום הוא בן חודש
גובה:
אין לי מושג מידת נעליים:
40 צבע שיער:
חום בהיר עם גוונים בלונדיניים אחים/אחיות:
2- אח- אסף בן 13 ואחות- עומר בת 9 בת כמה את נראית:
כל פעם אומרים לי משהו אחר... משקפיים: עדשות בעיקר גשר:
אף פעם... עבר פלילי:
אין שפות:
עברית, אנגלית, ספרדית הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם?
את השיער הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם?
את הציפורניים האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך:
אור ראה אותך בוכה:
אור הלכת איתו לסרט:
אור צעק עליך:
אמא שלי שלח לך מכתב:
מעריב לנוער כשזכיתי בכרטיסים ל"מר וגברת סמית)
אני מוסיפה שאלה: איזה מזל אתם?
אני מזל סרטן

עונה!

שם: תמנע פירסינג: אין, אבל אני רוצה! קעקועים: גם אין גובה: 1.64 מידת נעליים: 40 צבע שיער: חום אחים/אחיות: 2 אחים, אני אמצעית בת כמה את נראית: לא יודעת, אני לפעמים אפילו לא זוכרת בת כמה אני...
משקפיים? אין גשר? היה עבר פלילי: לא, מה פתאום! שפות: עברית ואנגלית הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם? פשוט את עצמי... הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם? אממ.. לא יודעת! האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: הכלב שלי
ראה אותך בוכה: אממ.. לא זוכרת מתי בכלל בכיתי לאחרונה הלכת איתו לסרט: כמה חברים צעק עליך: אמא
שלח לך מכתב: מישהוא מהבנק...

Pic n Roll

New member
עונה../images/Emo3.gif

שם:
פירסינג: לא קעקועים: לא הלוואי גובה: ממ.. 1.68 נראה לי מידת נעליים: 40 צבע שיער: חום בהיר אחים/אחיות: יש 3 כולם גדולים בת כמה את נראית: בגיל שלי
משקפיים? רק לקריאה מקרוב גשר? לא עבר פלילי: חח לא שפות: אנגלית, עבריץ,צרפתית,אידיש הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם? התלתלים שלי
הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם? אף
האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אחותי ראה אותך בוכה: אחי הלכת איתו לסרט: חברה שלי צעק עליך: אמא
שלח לך מכתב: צבא

שליייייי../images/Emo13.gif

שם: דורון פירסינג:לאאאא קעקועים: לאאאאאא גובה: 180 מידת נעליים:44 צבע שיער: שחור אחים/אחיות:1 בת כמה את נראית: היום אמרו לי 20 משקפיים? לא גשר?לא עבר פלילי:לא שפות: אנגלית ועיברית הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם?אוהב לעזור לזקנים הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם?ליפעמיפ דאגן יתר האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: לא קרה לי ראה אותך בוכה: לא זוכר אולי אמא שלי הלכת איתו לסרט: ידיד שלי צעק עליך: אחותי שלח לך מכתב ידיד שלי ליפני הרבה זמן

DANGEROUS GIRL

New member
יאללה../images/Emo3.gif../images/Emo105.gif

שם: מוריאל
פירסינג:באף.. ובקרוב אחריי שיכנוע של ההורים בטבור
קעקועים: לא.. גובה: 1.62 מידת נעליים: 38/39 צבע שיער: חום כהההההה אחים/אחיות: 3 אחיות 2 אחים בת כמה את נראית: אמרו לי שבת 16 בערך.. משקפיים? נאופ.. גשר?נאופ..טנקס גאד
עבר פלילי:אממ גנבתי פעם מסטיק זה נחשב? שפות: עברית ואנגלית מעוותת הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם?עיניים הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם?כמעט הכל.. האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אנייייי!!!! (או הכלבה שלי..אממ..) ראה אותך בוכה: אחותי.. הלכת איתו לסרט: חברות שלי.. צעק עליך: אבא ואמא
שלח לך מכתב: חברה שלי מעיר אחרת
וואי השאלון נגמר מהר..

kiti171

New member
עונה!

שם: יפה חיימוב פירסינג: אין קעקועים: גם (אבל הייתי רוצה) גובה: 155 מידת נעליים: 38 צבע שיער: חום אחים/אחיות: אח ואחות גדולים (זאת מכה להיות הכי קטנה) בת כמה את נראית: הרבה אנשים אומרים ש 16 משקפיים? לצערי כן גשר? לא ותודה לאל עבר פלילי: אין
שפות: עברית, רוסית, אנגלית הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם? השיער הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם? העצלנות האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אלוהים ישמור אני רק בת 13! ראה אותך בוכה: אחותי הלכת איתו לסרט: 3 חברות שלי. צעק עליך: אחי שלח לך מכתב: בן דוד שלי מרוסיה

CrAzY4uMJJ

New member
שלייי

שם:ליטל פירסינג:אין. קעקועים:אין. גובה:1.55 בערך. מידת נעליים:39-40. צבע שיער:שטני. אחים/אחיות:אין. בת כמה את נראית:חלק אומרים 16 חלק אומרים 18 ככה..תלוי איך אני באותו הרגע.. משקפיים?יש משקפי קריאה..=] גשר?אין ולא היה. עבר פלילי:אין:-| שפות:עברית,אנגלית,חצי לטינית. הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם?את השיער שלי=] הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם?כל השאר
האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: ידיד שלי.. ראה אותך בוכה:ממ..ידיד שלי..לא אותו האחד. הלכת איתו לסרט:האקס.. צעק עליך:לא זוכרת. שלח לך מכתב:ממ לשכת הגיוס
חחח

למעלה