בוקר של קיץ

../images/Emo175.gifבוקר של קיץ../images/Emo175.gif

היי חברים אתמול הייתי גם בלימודים וגם בערב קריוקישרתי שני שירים של צביקה פיק (מרי לו, מעלה מעלה) חזרנו ב03 וקמתיב-5 אין לי מושג איך אני עושה את זה לא חשוב, העיקר שיום חמישי היום ובעוד 8 שעות יוצאים לסופ"ש שידרגתי את המחשב של הבית כך שהיום בערב כולי שלכם יום טוב - באדי

ענתי 10

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

התאוששתי סופית מהמחלה ואני לא רוצה לחשוב מה מחכה לי בבית
כביסות וניקיונות של שבועיים + הכנה ל-2 מבחנים (מחר וביום ראשון) ועוד צריך לצאת לעיר לכמה סידורים בחום הלא נורמלי הזה (8 בבוקר ואין מה לנשום) מחר אני בעבודה
אז שיהיה יום נהדר לכולם!!! וסופ"ש מקסים

ShirShir

New member
../images/Emo140.gifבוקר נפלא../images/Emo9.gif

שיהיה לנו יום חמישי מהיר ונעים ולא לשכוח את סוף-השבוע כבר מתחילים...

g u r a

New member
בוקר טוב../images/Emo141.gif

שיהיה לכולם יום נהדר למרות
...

g u r a

New member
למרות החום הנוראי...../images/Emo178.gif

אגב- השארתי את האיש היום בבית.פשוט הודעתי לו שהוא בחופש היום
נסענו להזמין שיש למטבח,הזמנו שטיח לחדר ארונות,ואפילו הגענו לת"א..הילדים היו אצל אמא.

lulit

New member
בוקר טוב לכולם

זהו.. תם הסיפור עם מכבי חיפה (היה לי מאוווווווווד עצוב אתמול). אחרי העבודה נוסעת להורים ונשארת שם עד מחר בערב. וואללה באדי, באמת לא ברור איך את עושה את זה. מבחינתי - את המלכה!

../images/Emo4.gifהתכוונת למלכה ושתי?????

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה כמו שליאור קורא לי בבית הנסיכה דיאנה שלי ואני כל הזמן מזכירה לו שדיאנה מתה צעירה...... באדי

בוקר נפלא לכולנו ../images/Emo9.gif

היום אני מופיעה בקונצרט, שרה את "טיפה טיפה" של מירי מסיקה. לצערי בגלל שזה בשעה מוקדמת, החברות שלי לא יכולות לבוא וזה ממש מבאס

צהריים טובים ../images/Emo178.gif

מהבוקר אני על הרגליים. אוכל להיום ומחר - יש. עוגה ליומולדת - יש. בלונים, מתנות לילדים, ממתקים וכו' - יש. אני גמורה. הולכת לנוח כדי לקום רעננה מספיק לטיפול בכ-10 ילדים נמרצים ועליזים ששופכים מים על כך מה שזז (היומולדת בנושא מים).

למעלה