קצרים לרביעי - חג שמייח!

wonderMem

New member
../images/Emo171.gif../images/Emo39.gifקצרים לרביעי - חג שמייח!../images/Emo171.gif../images/Emo174.gif

wonderMem

New member
ברוח החג ../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif...

רציתי כל כך לקום וללכת לשחיה הקבוצתית שהתארגנה בחוף הצוק - מתאמני ה-TI הקבועים של יום רביעי, למרות שאין אימון רשמי - אבל פשוט לא יכולתי! חשבתי שכבר למעלה מחודש לא יצא ולו פעם אחת שקמתי מעצמי. לא שישי (אימון אופניים), לא שבת (שחיה ורכיבות) ובוודאי לא באמצע השבוע, שאז גם אם לא קמים לאימון - קמה לעבודה ולחיים. אז זהו! ישנתי וישנתי וישנתי
- 11 שעות!! נראה לי שרבות מבנות הפורום הלכו על האופציה הזאת הבוקר, לאור זה שלא היו קצרים בעשר בבוקר... חג שמח!

מור שלז

New member
דרך מצויינת לציין את החג../images/Emo172.gif../images/Emo172.gif

יש את הימים האלו שפשוט חייבים את השינה אין מה לעשות, צריך להקשיב לגוף לפעמים, גם כשזה לא מסתדר עם התכניות שלנו. ועם 11 שעות - נשמע שבהחלט היית זקוקה לשינה הזו חג שמח

יפה לך ../images/Emo8.gif

צריך גם לדעת לישון.... דברי איתי אולי נפצה את עצמנו מחר ?!?

ואני מאידך

קמתי בשעה 5:30 יקיצה טבעית. הכי אני אוהבת את השעות שכל הבית ישן (וגם השכנים) גם טעמו של הקפה הכי טעים אז. מאידך ישנתי חמש וחצי שעות מלאות, חזקות ברצף. קמתי בהרגשה של מלאות. אוטוטו הולכת לשחות (בבריכה) וקצת חיזוקים בחד"כ.

ofec bar

New member
גם אני לא קמתי!

לא שזה חכמה כי זאת אני, אבל התעוררתי ב 12 אחרי בערך 9 שעות.

מור שלז

New member
התמודדות II (עדיין בקטן): זנב לאריות../images/Emo234.gif

בתכנית האימונים שלי היום היתה במקור רכיבה באותו מסלול של שבת. אבל אחרי הטראומה בשבת עם ההתרסקות הודעתי שאין מצב שאני חוזרת לשם שוב בחג, הספיק לי. אבל אחרי אתמול חשבתי שוב. אני מכירה את עצמי מספיק טוב בשביל לדעת שהעובדה שעליתי מייד על האופניים באותו היום זו התחלה טובה, אבל זה עדיין לא מספיק. לוקח זמן לדברים כאלו לשקוע אצלי, ולפעמים כמה ימים אחרי הכי קשה לי. אז ניצלתי את ההזדמנות והתייצבתי היום לרכיבה עם חברה מהקבוצה. אני מודה שהחוורתי והחסרתי פעימה כשראיתי מי הגיע: אריות
אבל החלטתי להתחיל איתם, ולראות מה קורה. מה גם שהאריות האלו הם ג'נטלמנים אמיתיים, וידעתי שלא ישאירו אותי לבד. אז ישבתי על הגלגלים שלהם, בסוג של השרדות, כשהם מתחלפים בהובלה. מדי פעם הם נאלצו לחכות לי אחרי העליות, ולקראת הסוף הם העלו קצב ואני המשכתי לי בקצב שלי, עד שחזרו לאסוף אותי. סך הכל רכיבה קצרה אבל חזקה. והכי חשוב: התמודדתי עם הטראומה! חלפתי פעמיים על מקום התאונה, ראיתי בדיוק את הבור הזדוני שגרם לנפילה (כשראיתי את הזויות שם הבנתי איך גם רוכב מנוסה ביותר, שלקח כמה פעמים ברציפות את אליפות הארץ, יכול היה ליפול שם), ובעיקר הרגשתי שאני עושה הפעם בדיוק את הדבר הנכון עבורי. ואז בשלב מסויים נזכרתי שבעצם אני די אוהבת לרכוב על אופניים
חג שמח

התמודדות מצויינת!

כל הכבוד שאת לא מוותרת ומכירה את עצמך מספיק טוב בשביל לדעת מה נכון לך ואיפה הגבולות בימים האחרונים חושבת עלייך המון, על החוויות שעברת ברכיבות, אני עוד לא יודעת אם זה הפך אותי ליותר מחודדת או יותר מפוחדת ... אתמול הייתי בסיטואציה די מפחידה בה רוכבת מקצועית (מוכרת מאוד אך לא אזכיר את שמה), עשתה עצירת פתע בגלל בקבוק (!!!) צמוד אליה היה המאמן שלי ואני מאחוריו, בכלל לא היינו במהירות גבוהה, הוא נאלץ לעצור גם כן מיד, לא היה לו לאן לברוח, אני כבר הייתי מילימטרים מהגלגל שלו והספקתי לברוח הצידה בלי ליפול ואפילו הצלחתי לשחרר קליט, הכל נגמר בשלום אבל הדופק היה בשמיים. זה הראה לי שגם רוכבים מאוד מיומנים ומקצועיים עושים שטויות של מתחילים, כנראה שהפתרון היחיד הוא סופר עירנות וחידוד המחשבות, לרגע לא לתת להן לברוח.... נקווה שבזה נגמרו סיפורי האימה ושכולם יחזרו בריאים ושלמים

ofec bar

New member
שמחה שנזכרת שאת אוהבת

ונשמע שהייתה לך רכיבת חג משובחת.

לי היתה ריצה מאד קשה

מילא ריצת בוקר שלישית ברצף, מילא בן שמן - אבל איך אני אמורה להתמודד עם שולחן עמוס עוגות? ופשטידות? ופיצה? ועם 10 סוגים של בירה? אני לא התאמנתי לזה!

ofec bar

New member
זה מה שקורה לתל אביבים

אולי הירושלמים חלשים בחום, אבל חזקים בבירה. תזהרי כי אקלום לבירה מתפוגג מהר ממש כמו אקלום לחום!

מור שלז

New member
../images/Emo6.gif מזדהה כל כך

(כתבה זו שעדיין בהנג-אובר - באמת צריך להתאמן לדברים האלו, איך שורדים???)

ענת ABA

New member
ים ים ים והפעם - מאוחר!!

נפגשתי עם חברה ב-9:00 בצוק הצפוני, היה ים גלי עם סחיפה אבל תפסתי שיזוף! בדיוק לשמלה לחתונה של אח שלי בעוד שבוע וחצי.
חג שמח!!

tamark4

New member
ים מוקדם (יחסית לחג)

בפייסבוק כתוב 7:30 - אז שעה זו שעה. בעיקר כשהשעון העיר אותי מחלום על הטירונות. (WTF ??) מגיעה בזמן לחוף, ורואה שני כובעים מתרחקים בסגנון יפה צפונה. חשבתי שאלו אתן, ושוב טעיתי. בימים אלו עובדת על שחיה עם SR גבוה - תדירויות של פחות משניה. בבריכה זה קשה למדי, עושה מרחקים קצרים ודי מתפגרת. גדי כץ אמר לי שבים זה הרבה יותר קל. ביום שני בים העזתי לכוון את הטמפו טריינר ל- 0.95 וכך סגרתי 4 ק"מ - אכן לא קשה במיוחד. גם היום הלך טוב. השדון הביקורתי אומר לי שבים קל יותר לפספס ביפים, ואני מנהלת איתו מו"ם קשוח. מזל טוב לאחיך !

ofec bar

New member
מה, זה אף פעם לא עובר?

החלומות האלה? אפשר לנצלש לשאלה על ה SR - למה תדירויות גבוהות באימונים למרחקים ארוכים? זה גיוס יחידות מוטוריות כמו שעושים בריצה? תגידי לשדון הביקורתי שילך לישון, שהוא יחלום על טירונות ולא את.

tamark4

New member
שאלה מעניינת

שחיינים רצינים באמת שוחים גם 10 ק"מ בתדירויות של 0.8 . זה בהחלט יותר מאמץ, אבל בעיקר עניין של תרגול, כלומר אני מניחה שהאלמנט העצבי משפיע יותר מאשר כושר. אחרי שמטמיעים טוב אורך תנועה (אהמ... עבודה די בלתי נגמרת) כדאי גם להעלות קצב בכדי להגיע למהירות טובה. אלו שני דברים שיכולים לבוא אחד על חשבון השני, וצריך למצוא "נקודת קיצון" שבה בתדירות תנועה הכי גבוהה, עדיין יעילים. (תנועות מספיק ארוכות וחזקות) מסובך. ולהרגיע - שנים לא חלמתי על דברים כאלו, האמת שזה לא היה ארוע טראומטי. לשדון הביקורתי אסור לישון, אבל אפשר להשתיק אותו או להקטין אותו.

ענת ABA

New member
תודה!

אם זכרוני אינו מטעה אותי (בגילי המופלג זו בעיה נפוצה...) לא כתבתי שאגיע היום ב-7:30 לים... היה דיבור על אימון מחתרתי של TI, אבל אני לא שייכת אליהם כך ש.... לא הייתי שם.

wonderMem

New member
וואו, 4 ק"מ בקצב כזה - לא קל...

יפה לך מאד על שמירה של 0.95 לכזה מרחק! ושהשדון ירגיע - בים רגוע שומעים את הביפים נהדר....

למעלה