חג שבועות שמח

../images/Emo171.gif../images/Emo172.gif חג שבועות שמח ../images/Emo173.gif../images/Emo158.gif

שיהיה לכולנו חג שבועות שמח ו...טעים
מה התוכניות לחג
איפה עושים ארוחת חג
מה בתפריט
איזה מאכל חלבי אתם הכי אוהבים

elena20

New member
אין לנו ארוחת חג היום, בערב הולכים

לסרט ומחר ארוחת ערב חלבית אצל אחות של חבר שלי בבית, כל אחד מביא משהו :)לא יודעת מה בתפריט, אבל אנחנו מביאים פסטה ברוטב שמנת ועוגת גבינה (קנויה כמובן
) אני מאוד אוהבת עוגות גבינה ופסטה עם שמנת.

Applause

New member
אוהבת את כל מאכלי הגבינה כמעט

כולל הגבינות המסריחות, עם העובש
אתמול הכנתי עוגת גבינה עם קצפת, הערב אנחנו אצל הוריי. בתפריט- הרבה דברים משמינים.. מחר חדר כושר.

maybesure

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo173.gif../images/Emo80.gif

מקווה בעיקר לנוח בחג, בינתיים בערב נחגוג עם אמא שלי אצלנו נהיה הרכב של 5 אנשים. הכנתי לזניה שהילדים ממש אוהבים, יהיו אמפנדס שאמא שלי הכינה, הכנתי פשטידות אישיות ממנגולד בלי גבינות וחלב לאישלי שלא סובל אכלי חלב. אמא שלי תביא דג מטוגן בשבילו ובשבילה.יהיו מבחר של גבינות על השולחן וכמובן ירקות טריים חתוכים יפה הכנתי גם עוגת גבינה פירורים, ופירות טריים. אני לא מתה על מאכלים חלביים אבל אם כבר אז מלוח אוהבת בעיקר גבינות צהובות טובות כמו פיקורינו למשל, או רכות כמו קממברט וברי. מתוק הכי אוהבת עוגת גבינה שאמא שלי מכינה, זו שאופים אותה מעל אמבטיה עם מים. חגשמח לכולם

Auburn

New member
ממש כלום.

בלי להיות מלודרמטית, אחד הימים היותר גרועים שהיו לי השנה.

Auburn

New member
הכל באמת - באמת בסדר,

או כמו שאמא שלי אומרת (אחרי שדיברתי איתה אתמול) - "שאלו יהיו הימים הרעים שלך תמיד." (פולניה...). סתם, אני סובלת מאוד כשאני במחזור (בעיקר מרכבות הרים הורמונליות), ובנוסף עם עוד כל מיני דברים לא כיפים (אוטו שנדפק פעמיים באותו השבוע למשל), והעובדה שכבר חודש לא ראיתי את ההורים שלי (או חברים שלי)... זה הצטבר ויצא יום מבאס מאוד. גם ההורים של הבן זוג טסו לחו"ל, ו"שכחו" להתקשר במשך כמה ימים (תוך כדי שהנייד שלהם סגור לגמרי, עם משיבון שעונה), וגרמו לנו להרבה דאגה. בסוף האוטו תוקן (ומסתבר שטוב שלא נסענו לצפון, אחרת המנוע היה ניזוק.. נו שויין, רכב חברה), וההורים בסדר, סתם, תחושת נאחס קשה/מועקה שהיתה לי אתמול. קורה. אבל פשוט אסור לכתוב הודעות כשאני במצב רוח כזה רע. תודה על הדאגה

מותר להיות בלי מצב רוח,העיקר שהחיוך יחזור

במהרה ושתמיד יהיו סיבות לשמוח
להיות במחזור זה לא כיף ומתסכל הורמונלית מאוד,מניסיון
הבחור כבר למד להיזהר ממני ,ואם לא הצליח דורש שאוציא "דגל אדום"
. אוטו שנדפק פעמיים זה בהחלט מבאס ואכן זה מלחיץ ביותר ככה כשההורים גורמים לדאגה-זאת בהחלט תחושה לא נעימה של חוסר אונים ולחץ. תמיד תרגישי חופשי לפרוק

s EsH

New member
אני ואחותי בישלנו היום :)

עשינו: ** לזניה ממש מושקעת עם פטריות, זיתים וחצילים. ** רביולי בטטה וגבינה ברוטב שמנת ובטטה. ** בורקסים ממולאים בגבינת נפוליאון + בולגרית + צהובה + שמנת רגילה. אני כל כך נהנת לבשל... מרגיע אותי ממש. חג נפלא נפלא :)

אנחנו לא עושים ארוחה אבל

מחר יש פיקניק גדול עם כל החברים אני מכינה בורקסים מבצק פריך וסלט :) עכשיו בנגלה ה.. לא יודעת כמה
יאמי :) רציתי להביא גם עוגה או קינוח אחר אבל אמרו לי לא להגזים :)

הרגע חזרנו מארוחת חג אצל דודה של הבנזוג

היה אוכל כל כך טעים!!! אנחנו בכלל אוהבים גבינות ואנחנו לא צריכים את שבועות בשביל לקנות כל מני גבינות טעימות ולהכריז על ערב גבינות ויין... אז כמובן שהיו מגשי גבינות סופר טעימות אבל... לבשל ולאפות אנחנו לא יודעים! אז הקישים והפשטידות של כולם גנבו את ההצגה
בכל אופן אני מתה על גבינות ובעיקר על קממבר... הוא אוהב בעיקר גבינות קשות ועתיקות....

nate2000

New member
עד השנה הזאת לרוב עשינו ארוחות חלביות

עם חברים. השנה היו לנו תוכניות אחרות אז הארוחה נדחית ליום שישי.

למעלה