שנה עם תומי. +סירטון שהכנתי.

אמאנחל

Member
מנהל
מקסים ומרגש מאוד מאוד

אני שלולית פה, נמסתי לגמרי. שימשיך האושר הצרוף לשרות במעונכם.

niritne

New member
אמאנחל,

שמחה שסיפקתי אני לך הפעם- רגע של נחת. (כבר כתבתי לך שאוהבת את דברייך והמלצותייך בפורום)

יולי 7

New member
מזל טוב לשתיכן ../images/Emo20.gif

יומולדת שנה שמח לתומי וגם לך לשנה של אימהות
הסירטון שעשית יפה מצחיק ומרגש וגם המילים שכתבת. לעוד שנים רבות של אהבה סיפוק והמון רגעי קסם

panzita

New member
כמו מפגרת דמעתי כל הסרט,

איזה ילדה מדהימה, כמה שמחה היא נראית. המון מזל טוב לאם ולבת, מגיע לשתיכן.

tutik1

New member
מזל טוב לילדונת המקסימה שפגשנו אתמול!../images/Emo77.gif

נורא מרגש לקרוא את מה שכתבת, והסרטו משגע לגמרי! המוני איחולים של אושר ושמחה לכן!

../images/Emo151.gif../images/Emo65.gifמזל טוב ../images/Emo213.gif../images/Emo28.gifסרט מקסים../images/Emo77.gif

נ ת י 73

New member
וואו ניריתוש!

איזה מרגש. מדהים שכבר עברה שנה של אמהות. שמחה שהחודשים הראשונים הקשים מאחוריך והילדה פשוט מ-ה-מ-מ-ת! נראה לי כאילו רק אתמול היינו יחד אצל זואילי וסיפרת על הרפתקאותיך עם הביוץ. מדהים שמזה התהווה הריון ויצאה תומי! תהנו ותבלו מכל רגע

niritne

New member
נתי, תודה

וכרגיל כל מילה שלך כזאת מדויקת וכייפית..

nina L

New member
צפיתי ובכיתי.הקטנה שלך יפיפייה ומקסימה כל כך!

סרט מקסים ומאד מרגש. והשיר - מתאים כל כך. מאחלת לכן המוני אושר ונחת!

Stella30

New member
מצטרפת לבוכות ולמתרגשות

איזו פיצית מתוקה וחייכנית!!!!! שובת לב אמיתית! יופי של השקעה, נירית!! מקסים מקסים

אמבי

New member
אויש, הקטנה המקסימההה!!!

נירית, סרט משגע ומרגש עד דמעות(רק עכשיו אני מבינה על איזה סרט דיברת היום-לא הייתי מעודכנת), לילדה משגעת אפילו יותר. יום הולדת שנה שמח ועוד הרבה הרבה רגעי נחת ואושר!

niritne

New member
תודה לכל הבוכות :) לא הייתן צריכות..

זה בטח מבטא את זה שאתן אימהות רגישות ואוהבות!

יערה36

New member
מדהימה ביותר!!!

איזה כיף לך שצילמת והנצחת בוידאו. אני עושה את זה אבל לעיתים רחוקות... לא יודעת מי אמר לך מה, וגם לא חשוב, אבל תמיד תעשי רק מה שטוב לך. כל אחד והקצב שלו והצרכים שלו. ומצטרפת למילה הטובה לעליה הרוסית...

לביו1

New member
מקסיםםםם.והילדה../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo230.gif...ואהבתך לה. מרגש.

מקסים , מקסים ומרגש ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

ואל תקשיבי למה שאחרים אומרים, אם את שלמה עם ההחלטות שלך - זה מה שחשוב !!! ושוב, סרטון מקסים והילדה מתוקההההה

למעלה