דילמה

made in china

New member
../images/Emo170.gifדילמה../images/Emo170.gif

לקנות את האלבומים המקוריים של נירוונה, למרות שלחברי הלהקה (החיים...) לא יהיו רווחים מזה (כך אני משערת), או לצרוב אותם? מה אתם חושבים?

made in china

New member
אני מסכימה שההרגשה אחרת...

אבל בכל זאת... מה עדיף ללהקה- מעריצים או כסף?

Runaway Train

New member
"נלי איי לאב יו.."

יו נלי יו נלי וואספ מאיי הומי וואספ מאן!??! פחח סתם שוונג קטן.. \מישהו פה מכיר את הפנימיה של שדה בוקר? הם כן מקבלים את הרווחים,הם פשוט מתחלקים בזה עם קורטני אבל אני לא חושבת שהם צריכים את הכסף שאת תורמת לדיסקים:) אקיצר לא קשור להכנסות תקני את האמיתיים אם יש לך כסף,אל תצרבי אם כבר אין לך כסף אז תדרדרי לזנות אם את צריכה טלפון ומישהו שיכיר לך איזורים טובים עם כסף טוב,דברי איתי טוב? אבל אל תעזי לפנות אליי בשם "נעמה" אלא בשם "אריקה דימנטד" פליז..

Hairspray Queen

New member
אריקה מותק, מה עובר עלייך?

אה, דרך אגב, סופסוף דיברץתי עם ההורים שלי, וכנראה ששנה הבאה אני עוברת לבצפר "אשל הנשיא" שזה חמש דקות מבאר שבע, ו... (טדם טה דם) לא דתי! ייפי דו.

Hairspray Queen

New member
חחח כן

לא, בעצם זה בכלל לא מצחיק... מאז ומתמיד אני בבתי ספר דתיים, ועד סוף השנה (עוד פחות משלושה שבועות!
) אני עדיין תקועה כאן, אבל שנה הבאה... אח אח אח.. שנה הבאה...

Hairspray Queen

New member
אז ככה:

אני אמורה ללבוש חצאיות לבצפר, אבל אני לובשת חצאית קצרה ומכנסיים ארוכים מתחת, ככה שהם לא יכולים להגיד לי כלום, ואני מקללת כמה שבא לי בלי לשאול אף אחד...

Runaway Train

New member
האמת לאחרונה לא עבר עליי אפחד

אין כסף...:( אקיצר סתם סתם אני דפוקה זה פנימייה? בואי לפנימייה של שדה בוקר!!! יש שם את האנשים הכי טובים..:) ולדעתי זה בית ספר מצוין (לפי מה ששמעתי) אני עוברת לשם שנה הבאה

Hairspray Queen

New member
נה, חסל סדר פנימיות

יש שם גם פנימיה, אבל זה חמש דקות מב"ש, ככה שאני אגור בבית.... סבבה לך.

Runaway Train

New member
אההה...

סבבה לך גם :) נהה באסה אני דווקא הולכת לפנימייה רק כדיי לא להיות בבית

ענבר ש

New member
היי מגניב "אשל הנשיא"

בת דודה שלי לומדת שם,ואפילו אמא שלי למדה שם

life style

New member
אני...

בגלל שאני מובטלת מרוששת תמיד צורבת (לא ללמוד ממני!) אם היה לי ת'כסף ברור שהייתי קונה...

אם יש תקציב אז חופשי... אם אין.. חב

ל סתם לסחוט מההורים כסף וכל החרא הזה... לצרוב עד שיהיה... גמני עוד מעט קונה סוף סוף דיסקים מקוריים הממ בערך ב-400 שקל.. כולם אומרים לי מה אתה פראייר.. יואו מה אתה דפוק וכו'.. אבל אני כבר החלטתי.. מקורי זה הכי שווה.. הרגשה שונה... (ד"T למי שזה מעניין אותו דיסקים של רדיוהד..) תמיד שמעתי מצרוב ואז כבר אמרתי לעצמי יאללה ראבאק אני רוצה מקורי!! אז זהו... בקיצור קני מקורי זה הכי שווה אם יש כסף..

למעלה