מאחורי השיר

../images/Emo17.gif מאחורי השיר ../images/Emo17.gif

ממ היי כולם, פינה חדשה בפורום
קוראים לה מאחורי השיר איך זה הולך? כל פעם יהיה פה שיר אחר של יואב, ואתם תצטרכו לרשום שורה/חלק מאותו השיר שאתם הכי מזדהים איתו ולפרט למה וכל מה שבא לכם. זה בשביל שנכיר יותר טוב אחד את השני.
והשיר להפעם
כל מה שיכולתי תהנו

ידעתי ששכחתי משהו ../images/Emo122.gif

אני לא יודעת אם מותר לשים את המילים של השיר, אז אני שמה קישור למייספייס. אם הגר אומרת שאפשר גם מילים אני אשים. המייספייס!

לירן ט

New member
"ולפעמים רוצה להתעורר, לברוח למקום אחר..."

שיר מדהים.. לכל אחד יש קטעים בחיים שבא לו לעזוב הכל ולעוף מפה... לא שזה מה שאני רוצה לעשות עכשיו... אבל התחברתי לזה..

"הזמן עושה הכל יותר קשה,

אבל אני נלחם לא מוותר." או שהזמן עושה יותר קל או שהוא עושה יותר קשה.. כרגע הזמן רק עושה יותר קשה. יש לי המון החלטות שאני צריכה לקבל ולקחת על עצמי עד זמן מסויים, מצד אחד החלטתי אבל אני עלולה לשנות את דעתי ומצד שני יש המון דברים שאני לא מספיקה
יהיה טוב בסוף!

האגוש

New member
המילים ל"כל מה שיכולתי"

קיבלתי אישור מיואב :) את כל מה שיכולתי לבקש אולי בעצם קצת יותר ולפעמים רוצה להתעורר לברוח למקום אחר אבל חוזר הזמן עושה הכל יותר קשה אבל אני נלחם לא מוותר אם רק תתני לי יד ונתגבר על כל העול שהצטבר אני אוכל לתת יותר אז בואי יפתי עכשיו תהיי שלי ורק תתני לי יד שלא אהיה לבד כואב לי מבפנים זה כבר נמשך שנים אבל עכשיו יותר הפצע לא עובר רציתי לידך להתעורר לגעת בגופך המשכר יפה שלי זה כל כך מתסכל רוצה לגעת לא להסתכל רוצה להיות איתך עכשיו רוצה להיות איתך עכשיו רוצה להיות איתך רוצה להיות איתך אז בואי יפתי עכשיו תהיי שלי ורק תתני לי יד שלא אהיה לבד כואב לי מבפנים זה כבר נמשך שנים אבל עכשיו יותר הפצע לא עובר בואי יפתי עכשיו תהיי שלי ורק תתני לי יד שלא אהיה לבד כואב לי מבפנים זה כבר נמשך שנים אבל עכשיו יותר הפצע לא עובר את כל מה שיכולתי לבקש אולי בעצם קצת יותר אבל לצערי זה ייגמר רוצה ולא יכול להשאר לא יכול להשאר [ותודה לשחר
]

האגוש

New member
המ.

"ולפעמים רוצה להתעורר לברוח למקום אחר אבל חוזר" אוי, כמה שזה קורה לי בחיים
. במיוחד עכשיו. אני רוצה לברוח..נראה אם אני אחזור בכלל.

שיר מדהים. במיוחד המילים.

כואב לי מבפנים זה כבר נמשך שנים אבל עכשיו יותר הפצע לא עובר (קצת יותר ממשפט) הכי מרגיש לי ככה עכשיו :/

sharwan

New member
בא לי../images/Emo9.gif

"את כל מה שיכולתי לבקש אולי בעצם קצת יותר" במקרה שלי, זה "אתה"
אני הכי מזדהה איתו עכשיו, כי זכיתי במשהו שבחלומות הכי ורודים שלי לא הייתי מעזה לבקש.

למעלה