ברוכים הבאים

LOVEאמיר

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום וחג שמח ../images/Emo98.gif

בת-אל, מזל טוב, שיהיה לך בהצלחה בניהול
פורום המעריצים של אמיר פיי גוטמן מאחל לכם ולאמיר:
חג חנוכה שמח
ואתם מוזמנים לקפוץ לבקר בפורום...
סתם שתדעו כמה עובדות עלינו: הפורום קיים כבר למעלה משנה, ועד כה נרשמו קרוב ל-250 אנשים (!!!) *כבוד*
יאללה ביי

שריתי מאמי שלי! חג שמח../images/Emo137.gif

אוהבת אותך הכי בעולם! יש לך פורום מושלם ואני הכי נהנת שם!!!!
שיהיה חג שמח לכולם

יפיתתת

היא ממש צודקתת כולכם מוזמנים לפורום המדהיםםם של אמיררר הוא באמת מושקעעעעעע אז כולכם מוזמניםםםם

TetiBETTY

New member
אהלן!! מה המצב??

אני מקווה לראות אותך כאן הרבה...
ברוכה הבאה

שלום לכולם-וחג שמח אני חדשה בפורום!

קוראים לי ענבר טל שחר,אני בת 21 מאילת.מכורה לאמיר עוד מיימי היי פייב היפים. הפייבוריט שלי מהם זה שחר,אבל אמיר תמיד היה אחריו ואני איתו כל הזמן. לא יצא לי לראות את אמיר בכל עשר שנות הערצה שלי,בעיקר כי הייתי רחוקה. מקווה שזה עוד בקרוב
מקווה להישתלב פה. חג שמח לכולם

שלום לכולםםםם

שמי יפיתתת ואני אוהב את אמיר כבר 10 שניםםםם... רציתי להגיד לכםםם שמי שרוצה יש לו עוד פורוםםם ואחלה מנהלתתתת באמתתת היא מדהימההה... וכמובןן גם הפורוםםםם
הפורום הראשון לאמיר פיי גוטמן (מומלץ להיכנס): http://loveamir.off.co.il/ibheb/index.php? -------------------------------------------------------

aMiRi GiRl

New member
שלווווווווווווווווווווווםם!!!

איך אני שמחה שנפתח לאמירוש פורום רשמי..!! שיהיה לנו המון בהצלחה עם הפורום והכי חשוב - המון המון המון המון המון בהצלחה לאמירוש שלנו !!! אמירוש: אוהבת אותך ומתגעגעת המון ! סיגלית'קה !

aMiRi GiRl

New member
היי מותק מה נשמע?!

אצלי הכל מעולה , תודה! אני שמחה להצטרף ולשמוע שיש פורום רשמי למושלם שלנו..!

aMiRi GiRl

New member
תודה מאמי...

הרבה זמן לא דיברנו , לצערי זה לא יוצא כ"כ מצדי בגלל עניינים אלה ואחרים , אבל אני מקווה שבעקבות הפורום ייצא לנו לדבר יותר אוהבת אותך!

actress

New member
מזל טוב ובהצלחה ויש לי פרט

קטן, שאני אסרוק אותו כשאמצא את זה, יש לי תמונה של אמיר מגיל 15 במסגרת "מסיבת עיתונאים" שנערכה עם אומן מסוים בארץ, ברגע שאקבל אישור מכל הגורמים אסרוק ואעלה את הכתבה, הוא נורא חמוד שם.

שלום לכולם

איזה כיף שיש בית חדש לאמיר גם אני שנים איתו בהיי פייב התעלפתי ממנו בגלל הנעורים במרי לו הבנתי שמדובר באמן אמיתי וטוב לראות שיש עוד כמוני שמעריכות את העשר שנים שהוא עושה שמח לכולנו מחכה גם לדיסק ומקווה שכולנו נקנה עותקים לא צרובים כדי שבטוח יהיה לו אלבום זהב תיקנו גם מתנות לחברים.

שלום לך וברוכה הבאה../images/Emo24.gif

נעים להכיר
שמי כתוב בכינוי אני בת 20 מהקריות. אוהבת את אמיר מאוד כבר 10 שנים. וברור כ
בצהרי היום שאני אקנה את הדיסק אך ורק מקורי וכולנו כאן נעשה כך
.

שלום וברוכה הבאה חמודה../images/Emo13.gif

בת כמה את ומאיפה? וברור שיש לאמיר עוד מעריצות! לא נעזוב אותו בחיים! וחס וחלילה לא ניקנה דיסקים צרובים. רק אמיתיים!

למעלה