שאלון סמי פיינלס

סיכום הסמי-

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? לא כ"כ. יש שם כאלו שמגיע להם מאוד, וכאלו שסתם תופסים מקום של אחרים שממש מגיע להם. כן. פייג' הפתיעה אותי לטובה השבוע. מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) לא לפי הסדר: טודריק
What's Love Got To Do With It Somebody To Love אלכס Everybody Knows לילי I Fall To Pieces קייטלין The Scientist דידי Rhiannon קריסטל
Long As I Can See The Light Give Me One Reason שיבון Think House Of The Rising Sun מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) ג'ון Gravity ג'רמיין What's Going On טים Come On Get Higher אנדרו You Give Me Something Genie in a Bottle מישל With Arms Wide Open דידי Lean On Me לייסי The Story קייטי Breakaway פייג' Smile אקסטרא רעה שכמותי...
מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? טודריק
Somebody To Love מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? מייקל -It's a Man's World מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? טודריק
מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לייסי( וגם מייקל, אבל למייקל יש הופעות טובות בהרבה משל לייסי,וגם קול נעים יותר.) הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- בנות-קריסטל, שיבון, דידי, קייטי, קייטלין, לילי. בנים- טודריק,אלכס, קייסי, לי,ארון, מייקל. איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) לא ראיתי אפ'חת מהן. איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? קייטי. איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? קייטלין , שיבון. איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? לא רואה... הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Yonyon50

New member
עונה

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? אני מרוצה מחלק, לא חושב שלכולם מגיע להיות שם, ואין מישהו שחשבתי שהיה צריך לעוף בשבוע שעבר והשבוע הוא הצדיק את המקום שלו. מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) אמממ.... הנה הרשימה (לא לפי דירוג) ריהאנון - דידי בן-עמי איי פול טו פיסס - לילי סקוט ליפס אוף אן אנג'ל - לי דיווייז גיב מי וואן ריזון - קריסטל באוורסוקס האנד אין מיי פוקט - קריסטל באוורסוקס ת'ינק - שיבון מאגנוס פיירפלייס - לי דיווייז אבריבאדי נואוס - אלכס למברט דיס וומן וורק - מייקל לינץ' צ'ייסינג קארס - לי דיווייז מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) הנה הרשימה (לפי דירוג): 1. סמייל - פייג' מיילס 2. גאד בלאס דה צ'יילד - ג'ון פארק 3. גראוויטי - ג'ון פארק 4. דה קליימב - היילי וון 5. אפולוג'ייז - טים אורבן מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? (מה זה אנדרייטד ומה זה אוברייטד?) Didi Benami - Rihannon, אם אנדרייטד זה אומר הביצוע הכי טוב... מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? Paige Miles - Smile אם אוברייטד זה אומר הביצוע הכי רע מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? אם זה אומר המתמודד הכי טוב אז לי דיווייז מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? אם זה אומר המתמודד הכי גרוע אז היילי וון הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- לילי סקוט דידי בן עמי שיבון מאגנוס קריסטל באוורסוקס קייטלין אפרלי קייטי סטיבנס לי דיווייז קייסי ג'יימס מייקל לינץ' אלכס למברט טודריק הול אהרון קלי איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) הכי אהבתי את I Got A Feeling איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? אנדרו... אהבתי מאוד את הביצוע שלו של סטרייט אפ בהוליווד אבל בסמי פיינלס הוא איכזב נורא... איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? אולי שיבון, ששנאתי אותה בהוליווד, אבל עכשיו היא האמריקן איידול שלי
איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? לילי, כי ממש לא הגיע לה ללכת, והיא שרה נהדר.

NP16

New member
זה לא בדיוק אומר הכי טוב והכי גרוע,

אם כי זה לא רחוק, RATED זה בא מדירוג, אז אם זה אובר-רייטד,זה מדורג יותר מדי גבוה,יותר מדי התלהבו מזה ,זכה להערכה מוגזמת. ואנדר-רייטד,הפוך,היה ביצוע מעולה שלא זכה למספיק תשומת לב.

Yonyon50

New member
אה, אוקיי...

אז הביצוע הכי אוברייטד - הללויה של טים הביצוע הכי אנדרייטד - יש כמה - יש את אבריבאדי נואוס שאלכס ביצע, יש את הביצוע של ג'ו מוניוז, ואת דה סטורי שלייסי ביצעה, שדי אהבתי אותו. המתמודד הכי אוברייטד - בלי לחשוב פעמיים - טים אורבן... המתמודד הכי אנדרייטד - אלכס למברט וג'ו מוניוז

עונה

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? לילי הייתה צריכה להיות בטופ 12
מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) 3 של דידי, 3 של לילי, 3 של שיבון ואחד של אלכס, השיר שהוא שר בטופ 20.
מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) לנדסלייד, אפולג'ייז, אמריקן וומן, דה קליימב, סמייל
מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? האחרון של לילי והראשון של דידי
מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? כל הביצועים של לי
מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לילי
מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לי
הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- לילי, שיבון, דידי ו.. זהו.
איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) האחרונה הייתה הכי פחות גרועה
איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? טיילר גריידי, ג'רמיין סלרס
איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? שיבון
איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? אף אחד. אבל אני שאמח לאלבום של לילי. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה