מעו"ף 19-11:

RonenM62

New member
../images/Emo163.gif מעו"ף 19-11:

בוקר טוב לכולם. דישדוש. בגרף המצורף ניתן להבחין בשני קוי מגמה עולים: הארוך יותר (אדום) תומך בכול המהלך מרחוק. הקצר יותר (ירוק) תמך במקטע העליה האחרון שארע במחצית השניה של יום המסחר אתמול, בזווית חדה מעלה. קו המגמה הקצר נשבר הבוקר וכרגע אנו חווים תנועה רוחבית בין שני קוי מגמה אלה, כשהארוך מהווה תמיכה ואילו הירוק מהווה התנגדות. שבירת קו המגמה האדום, מטה, תהווה איתות דובי. המבחן לכך יתרחש לקראת שעות הצהריים המאוחרות (סביב 14:00 לערך) ועד אז, אפשר ללכת לקניות, לנקות את הבית או לסדר את אלבום התמונות של הילדים. יום טוב.

JackBar

New member
המעוף לאן?

הבוקר פתח מדד המעוף בהפגנת סולידריות עם הנאסדק והשווקים בעולם. נכון לרגע זה מתנהל מאבק איתנים בנקודת ההתנגדות בין המוכרים לקונים. נקודת ההתנגדות עומדת ברמת 475-476 ואי פריצת נקודה זאת תוביל אותנו להערכתי לאיזור 465-466. עדיין מוקדם להספיד את הבורסה ואני מחזיק בדיעה שהשוק שלנו חזק. יתכן ולא יקח עוד הרבה זמן עד אשר המדד יפרוץ נקודה זו. מכאן ואילך יכול המדד להגיע גם ל-485. בהצלחה

yuval27

New member
שווה ביותר

איזה פורום נחמד. מידע מועיל. טוב שאמא שלי שלחה לי קישור לפורום החדש...

RonenM62

New member
../images/Emo18.gif ../images/Emo18.gif שבירה...???

רמת התמיכה נבחנת במהלך חד שארע בעשר הדקות האחרונות. שבירת רו המגמה היורד - איתות דובי.

יד על ההדק עם יורד מ471

אז פוטייייייייייאאאאאאאאאאאטטטטטטטטטטטטטט ועם מחזיק אז קאוווווווואלללללללללללללטטטטטטטטט יאללה דישדוש יום של מלחמותתתתתתת

JackBar

New member
אחי הצלף

אתה מבין למה הולכים הביתה בערב בלי סחורה. לפעמים עד הבוקר זה נרקב

ba767

New member
הדולר בירידה של 0.8 + אילת

בניגוד למהלך של ירידות שימו לב לפיגוע באית

הבורסה לא מושפעת מאירועים מינוריים

אם כל הכאב שבדבר הבורסה לא מתייחסת לאירוע בודד כזה או אחר....... אין שום משמעות לפיגוע היום או לזה של אתמול......

yuval27

New member
לפעמים

בדרך כלל יש השפעה זמנית של כמה דקות עד שמתבררים ממדי האירוע..

ba767

New member
הבורסה מושפעת מסדרה של ארועים

לא אחד גם אם הם מינוריים לכשעצמם

RonenM62

New member
סוף סוף פודומנטליסט שלא קוטל

את הטכני אלא מתדיין איתו כשווה אל שווים...

למעלה