מזלטוף ליונק הכחול

../images/Emo163.gif מזלטוף ליונק הכחול ../images/Emo67.gif

ברכותי לרגל הכנסך למלכודת הטחובה התמימות האספלטית תעלה לך ביוקר ידידי האצילים והטרולים מתכננים עימי בהקפדה את הזUבור הגדול! חליל מקדיש לך באהבה את הקובץ המצ"ב
שייך למאמרי הדגל של פרדס יונקי הפיח ראוי שתקרא היטב גם את השירשור הארוך שהתלווה להודעה המקורית בדגש על זה ועל זו. אז זבוב יקר, איך אומר וואחד?... יא מזבזב...

M.Z

New member
אחחחח, למה בשן הכואבת?

מה שנקרא, מי שהולך לישון עם תולעים בתחת שלא יתפלא אם הוא מתעורר בבוקר עם אצבעות מסריחות. צו גיוס חירום כבר הופק על ידי הפקידה החושפנית שמינה לי תפוז עם הפיכתי לכחול, הצווים נשלחים, אני מאמין שב-48 שעות הקרובות, חיילי הסדיר שברשותי יוכלו לעמוד מול מתקפת הנגד ולעכב את כוחותיך מלהתקרב לעקב אכילס שלי, בתום 48 השעות יכנסו לפעולה פלוגות חיילי המילואים שברגע זה עולים על מדים, ויצאו למתקפת נגד. תגידו אתם הערבים הרעים, לא למדתם ברבות השנים? כל פעם מתלהמים וששים לקרב, שבסופו היהודים הטובים גם מביסים וגם כובשים את שטחיכם, רוצה כבר עכשיו לבכות לאו"ם או לתת לי קודם לחיות מעליך בשלטון צבאי כובש ואז ללכת לבכות? לך תכין את אונר"א שכבר ישלחו את נציגיהם כדי לבכות לחיילי במחסומים. ואתה וואחד, אם תקום ותהיה גיס חמישי, ותעמוד דום לצד ההנהגה הכושלת, אל תתפלא שבעסקת השבויים הבאה, אתה נשאר אצלי כלוא במרתפי החסימה. תורות, תנ"כים, פרשנויות, הלכות וקושיות הקמתם שם ביער שרווד הא? או שהיער הזה היא עוד חורשת זיתים שאני אדאג לעקור לך כחלק מהרצון לשמור על בטחון תושביי.

הספרנית

New member
אוחחח...על הכבדות על הבוקר |מזיע|

זוהי גם קריאה שניה לאיזה שד ברשת והלה בכלל לא בנמצא...איה הוא??? הגיע הזמן באמת שהוא יצוץ פה
ומה עם דגש גם על זה? בוקר טוף

M.Z

New member
פה תרגיש כמו בבית

של מישהו אחר!!!! תוריד את הרגליים מהשולחן, ותאסוף את הפירורים. פה כולם מתורבתים עלק. תודה לברכות.

למעלה