ג'ייייייי D: יומולדת שמח

• פותח הנושא LPMCR
  • פורסם בתאריך
לא, גם אני ככה. ../images/Emo6.gif ../images/Emo223.gif

אני בת 17 ויש לי נפש של ילדה בת 10 שרואה סרטים מצויירים, אוכלת ממתקים וצובעת בטושים.
כן, אני אסתום. ~.~

NotFamous

New member
|אבקסטרילי| אני ביקשתי בימבה לבתמצווה.

אל תנסי לעבור אותי
למרות שאני בת 13 באמת שלא גדלתי מגיל 2. הבטיחו לי שמונה עשרה בימבות ואפילו אחת לא קנו לי ! אחתתת!
ואני רצינית שאני אוהבת בימבות ;; ואני לא אמשיך לספר על כל המעשים התינוקיים שלי

רווי93

New member
הוו, בימבה *________* ../images/Emo124.gif

בוביבוביבינבהבימבהבוביבינמבובונבון

../images/Emo121.gifהוא כן אמר! ../images/Emo12.gif

אם תמצאו לי את הראיון, אני אוכיח לכםXD

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif ../images/Emo12.gif!

אנחנו תמיד חושבות אותו דבר
אולי אנחנו כמו בסרטים האחים האלה שהופרדו בלידה
?

ImNOTokay1

New member
חחחחחחחחחחח יש מצב!

גמני חשבתי על זה כשקראתי את הברכה שכתבת
מה יהיה דלית?!
טנהנהנה מצאתי את אחותי האבודה!
תני כיף!
[ ('') -> יענו כיף וזה.
]

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif *כיף*

איזה כיף
יש לי תאומה שהופרדה ממני והיא שומעת את MCR ולכם אין DDD:

../images/Emo121.gifשיואו, ג'רארדינוווו../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

לשגע אנשים עם "היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת ל-ג'-ראאאאאאאאאאארד" זה סופרכיףD: |באמת, כאילוXD| בכל אופן~ שיהיה מאושר, שיהיו לו חיים טובים, שימשיך לשיר[$%^$%#@@#$%^] ולכתוב שירים ושיבוא כבר לישראל גאדמט;; אני מבטיחה שאני לא אאנוס אותו;; [בעצם, לא. זו בקשה גדולה מדייXD] סתםסתם. אני מקווה שהוא נהנה היום עם פראנק, ואם לא אז לפחות שיהנה עם לינ-זיXD

איזה מהר חלפה לה שנה~

אני צריכה לבדוק מתי הצטרפתי, כי אני ממש זוכרת את השרשור יומולדת הקודם.
אניוואי, אני מצטרפת לברכות
שימשיך לעשות מוזיקה מעולה, שישמור על הקול שלו ושיבוא לפה כבר#$%^^$# ושאפעם לא ייזדקן. D: והמ, שיהיה לו רק טוב ושייחיה חיים ארוכים וסוערים. :)

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif האמת שאני הצטרפתי ביומולדת הקודם שלוD:

אז אפשר להגיד שהיום אני בדיוק שנה בפורום

Because Of May

New member
יומולדתשמח לג'ר!../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo109.gif

אז כן, אני מאחלת לו המון המון מזל טוב מכל הלב לכבוד זקנותו המתמשכת
31 זה לא כ"כ זקן (ואני בטוחה שפראנק והעצים יסכימו איתי
)! שבאמת ימשיך ליצור- לשיר, לכתוב, להופיע וכאלה, שיבוא סופסוף להופעה בארץ ואני אתן לו מתנה אישית |גבגבות| סתםסתם
באמת שהוא אחד האנשים הכי חכמים שיש לדעתי, ולמרות שלפעמים הוא חופר הוא אומר המון דברים נכונים, אבל גם משתעשע מהצד (=מנשנש את פראנק XD) אני מאחלת לו רק טוב מכל הלב, שימשיך להיות כמו שהוא, ושיחיה עוד הרבה שנים ארוכות עם לינזי!
(איזו סגירת שנה, ההודעה הראשונה שלי בפורום הייתה כשאיחלתי לו מזל טוב XDD ולוטן שאלה אותי מה אני עושה פה ><")

יואו,אני זוכרת משהו מזה. ../images/Emo12.gif../images/Emo219.gif

אומגד,אני זוכרת משהו משנה שעברה. אולי הסניליות תעבור מתישהוא.

../images/Emo41.gif בא לי להעלות קצת תמונות. ../images/Emo9.gif ../images/Emo223.gif

תעלו תמונות ישנות, חדשות, מצחיקות, רציניות, כל מיני.
[בלי להציף מדי.
] יש לי בעיקר רק חדשות, אז..

אבל העלתי עוד 2 תמונות! ../images/Emo2.gif ../images/Emo223.gif

למה זה לא מופיע?
בכל אופן, תעלו משהו. XD

Dead Leaves

New member
וואו, איך שהזמן רץ../images/Emo203.gif

אני לא באמת אשים פה אייקונים, כי זה לא שהוא יראה את זה, אבל אני רוצה להגיד שהוא אדם מדהים לדעתי, סולן מצוין, ושהוא באמת שינה אותי. הוא אמיתי, והוא מוכשר, ואני מעריכה אותו המון המון, שיהיה לו רק טוב ושימשיך לייצר מוזיקה שהיא קצת יותר עמוקה מהשיר האחרון שהוא הוציא
טוב, שיהיה לו מזל טוב, ושיתפוס קצת שכל, ויבוא לבקר בארצנו הקטנטונת
ו, אמ, וואו, לא הייתי מצליחה לתאר את הרגשות שלי אליו במילה אחרת חוץ מאהבה, ולא במובן הגרופי. במובן שהוא השפיע עליי, ותודה לו על זה מכל הלב
אז מזל טוב לאדם המדהים הזה, ובכל זאת בא לי לשים פה אייקונים

HolyHalo

New member
:-Oוואו . איך זה ..

עבר כל כך מהר?! בכל מקרה , שיהיה לו הרבה מזל טוב , שיחייה באושר וכושר ( כי ראיתי שהוא פיתח שרירים משהו
) נישואין מוצלחים . והכי חשוב . .. שהזמרמרמרת הזאתי כבר תביא ת'תחת שלה לארץ כדי שנוכל להנות .
אבל אנחנו לא נתייאש נכון ?

BellaMoerte

New member
אמפגד!מזל טוב ג'י../images/Emo23.gif../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo126.gif

מזל טוב לבנאדם, שבזכותו והלהקה כמובן, הגעתי לאן שהגעתי כיום. הבנאדם שהמילים שלו ומוזיקה של המדהימה של הלהקה הייתה המפתח שלי לשער של עולם המוזיקה המדהים. אז מזל טוב לג'ראררררררררדדדד

למעלה