רקע מתנה לחג

joeys pizza

New member
../images/Emo160.gifרקע מתנה לחג../images/Emo155.gif

זהו הלוגו של החברת תעופה שבהם מתרסקים האנשים.
 

תתש

New member
נצל"ש:../images/Emo58.gif הקול במכשיר הקשר

מפרק 18. Daniel Roebuck joins the cast of "Lost" this May perhaps answering the question: Did the voice Boone heard on the radio say "we are the survivors" or "there are no survivors"? ידעתי שאמרו משהו בקשר לניצולים. אבל עכשיו השאלה הגדולה, מה נאמר "אין ניצולים" או "אנחנו הניצולים" אם זה הראשון אז זה מאשר את הידיעה שאף אחד לא יודע איפה הם. אבל אם זה השני אז העונה השנייה הולכת להיות מעניינת עם אבוד או אבודים ראשיים חדשים והסיפור המיוחד של כל אחד מהם.
 

joeys pizza

New member
נצל"ש ../images/Emo58.gif קאסט לפרק האחרון

השחקנית מישל רודריגז מופיעה בפרק האחרון של העונה. זאת השחקנית שמשחקת במהיר ועצבני, האוייב שבפנים וגם ימ"מ יחידה מיוחדת. מעניין מה יהיה התפקיד שלה שם. יש לכם רעיונות?
 

The anomaly

New member
איך יכולים להביא שחקנים אורחים

לסדרה כזאת?? קצת מוזר... אבל אולי היא אחת מאלה שלא נתנו לנו להכיר בכלל ו"היתה" שם מההתחלה... ככה נראה לי לפחות
 

joeys pizza

New member
אנישמער שהיא....../images/Emo58.gif

תהיה בטוח בפלאשבאקים של ההתרחשות לפני הטיסה. הרי לכל אחד יש את הסיפור שלו לפני העליה למטוס אז בטח היא תהיה עוד אחת מאלו שתטוס בטיסה אבל היא כנראה לא שרדה או משהו כזה.
 

M i l k y W a y

New member
נ"ש- בדיוק חשבתי על משהו..../images/Emo58.gif

איזה מוזר שמכל ה48 ניצולים אין אף דייל/ת ששרד!! או אפילו סתם עובד במטוס...
 

netaK

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif פרק 1

הטייס שרד לכמה? 6 או 16 שעות טובות, או משהו כזה
 
הנה למה: ../images/Emo13.gif ../images/Emo58.gif

א. כי הדיילות תמיד חייבות לעמוד- ואני מניח שבכזה מצב מרוב ההלם אפילו לא היה לה זמן לשבת (זה קרה יחסית נורא מהר). ב. הטייס לא שרד כי הוא היה בקדמת המטוס- המקום הכי פגיע.
 

RacerX

New member
|ספויילר| - פרק 19

הטייס דווקא כן שרד... וכדי שישאר בכלל משהו ממטוס, לטייס צריכה להיות שליטה כלשהיא על ההגאים וההתרסקות צריכה להיות בצורת נחיתה. ממטוס שיצלול ויתרסק head on, לא ישאר כלום. יוצאי דופן כמובן הם מטוסים שמתרסקים לתוך סבך העצים, ואז הם פשוט נתלים בצורה נוחה מהשרכים עד שמישהו יוכל לבוא ולהתרסק איתם לקרקע.. * פעם היה כאן איזה שרשור הוראות מה לכתוב בכותרת של ספויילר, אבל אני לא מוצא אותו. מקווה שלא הרסתי לאף אחד
 
למעלה