אפשר לאחל לכן ערב שבת שלום?

שיגצה

New member
../images/Emo16.gifאפשר לאחל לכן ערב שבת שלום?../images/Emo16.gif

יצאנו לחברים והחבר'ה המשעממים משחקים "סיכון" עוד בתוכנית הערב: "שבץ-נא" אז אני, רודפת שלום שכמותי, נשארתי מחוץ למשחק (נו, אני סומכת על בא-לי שישמיד את כולם) ובאתי לראות מה שלומכן עדכונים לגבי המחזור שלי- (הביוץ היה כנראה ביום שישי לפני שבועיים). אני הייתי בטוחה לאור מחזורים קודמים שאם ביום ה-30 (היום) המחזור לא מגיע, אז כבר יש לי איחור נחשב, אבל בדקתי שלושה מחזורים אחורה והופתעתי לגלות (אלק הופתעתי, אהבלולה שכמוני) שהמחזורים הקודמים שלי היו: 33 יום, 27 יום והאחרון 30 יום. אז אין עדיין איחור! אם המצב ימשיך עד יום ראשון נכריז על איחור ונעשה בדיקה. בינתיים- אני שומעת שבא-לי מפסיד במשחק אז אני אלך לעודד, הכנתי ריקוד
ואני מנצלת את הבמה להזכיר לכן שלעגבניה-בלילות-נטע-ממולאה-שלנו יש יום הולדת ביום שלישי. כן, כן, האם קוראים לה נטע על שום ט"ו בשבט? והיא תחגוג 16 חורפים. תשחיזו עפרונות ושרבטו ברכות!
 

totatol

New member
שומרת שלום עלאק...

מצפה שתראי להם מאיפה הדג משתין בשבץ נא...ולידעתך הוא משתין מהזימים. טוב אז מה נשב ונחכה איתך עד ראשון למרות שעד אז יש סבירות שרובינו נוותר ללא ציפורנים ולחלקינו זה מעולה כי הן משחיזות אותן על הבעלים שלהם-ראי ערך כלת המומולדת. שאגב ממולדת יש מצב שנטעו אותה בטו בשבט-לא חשבתי על זה ככה-את רואה מי יכול עלייך בשבץ נא-או בכל דבר?.. אבל את בטח עושה לפ-דנסינג על בא-לך ולא רואה את ההודעה אז תדעי שיש פה מישהי שאכלה כמעט את הצלחת מרוב רעב ויושבת כמו ילדה טובה ללמוד(ציינתי כמו?.)
שבת שלום!
 

שיגצה

New member
שומרת שלום ושומרת שבת

חצי יום היתה הפסקת חשמל, אח"כ בא-לי לא נתן לי אינטרנט, ככה יצא ששמרתי שבת... שבץ-נא לא שיחקנו בסוף, כי בא-לי הפסיד אחרי בערך שני סיבובים, עשה קולות של אלרגיה מהחתול ובעט בי שנלך הביתה. תות, איך זה שהיית רעבה בשבת? לא טרחת בערב שבת? או שטרחת רק על הספרים? אני עדיין לא קיבלתי, ועכשיו בא-לי אומר שנחכה עד יום שני (!) ורק אז נעשה בדיקה.
מה קורה פה? (אני עצמי לא ממש יודעת מתי אפשר להגדיר אצלי "איחור")
מי עוד מחכה איתי לתחילת השבוע?
 

totatol

New member
אני כל הזמן רעבה...

מרגישה כמו עוגי עם העוגיות האלו מהקלקר שהיה בולע בהפסקת פירסומות ברחוב סומסום...לא משנה מה אני אוכלת אחרי 5 דק' אני תוהה-אכלתי משהו?
בא-לך צודק-קצת סבלנות פולניה שכמוך מה יש ? נחכה עד אז ואם את מעוניינת אני משאילה לך את הצפורנים שלי (משומשות במצב טוב יחסית...)
 
ולי היה ערב כ"כ מעצבן !!! ../images/Emo46.gif../images/Emo26.gif

קבענו לצאת לפאב עם שתי חברות שלי (שהיינו יוצאים איתן ה-מ-ו-ן עד לפני שנה בערך, מאז פחות אבל עדיין מאוד אוהבים אותן ואת חברתן). בגלל שאנחנו מכירים את מצב הפאבים בחיפה בשישי בערב, החלטנו להזמין מקום ל-2200. אנחנו היינו במרחק נסיעה 45 דקות, אם אתה נוסע ממש מהר, והגענו ב-2205 - אין לנו שולחן, כמובן. הן הגיעו ב-2230 בערך, ועד 2330 עמדנו בכניסה ופשוט חיכינו שיתפנה שולחן, כשכל הזמן אומרים לנו "עוד כמה דקות". בחוצפתו, בעל המקום עוד אמר שסגרנו על רבע לעשר. תוך כדי, הצטרף אלינו ידיד של אחת הבנות. יש עד כאן ? יופי. ב-2330 מגיע הבעלים ואומר שיש לנו שולחן, ולוקח אותנו לאיזה שולחן צדדח מאוד מאוד . לא אטרקציה, אבל הרי באתי להינות עם חברים אז מה זה משנה בעצם. ואז הבנות אמרו שהן לא מוכנות לשבת שם, והבחור הוסיף גם "זה מקום בלי אווירה בכלל ..." אני כמובן מיד נבחתי עליו :"עם אוירה או בלי, אני באתי לשבת עם חברים וזה לא מעניין אותי. אתה רוצה אווירה? תגיע בתשע!" ואז החלטנו ללכת משם, פשוט ללכת משם. והלכנו. לא הלכתי בקטע של כעס על החברות חלילה, אבל בכל זאת אני חוששת שהן נפגעו. מזל שאתן כאן.
 
ולי היתה שבת סוערת...

בחוץ וגם במיטה. רק חבל שכל החברות שפגשתי בשבת הציקו עם השאלות על למה עוד אין לי בטן, או בשפת הדתיים: "נו, מתי נשמע בשורות טובות?" חזרתי הביתה והתנחמתי בעוד קצת ביצועי מיטה. למה בא לי רק כשזה לא יעל לילד?
 
שיגצה חסרת מנוחה שכמותך ../images/Emo3.gif

לפני רגעים קטים שבתי מבית הוריי, שם בחרו להקדים לי את היומולדת ביומיים-שלושה... אז הנני, בביתי, קצת יותר מסודרת מבחינה כלכלית ועם עוד סיר מד-הים במטבח, 2 חזיות (תודה לאל) וכיו"ב... ואכן, נטע - כי ט"ו בשבט ואבא היה חקלאי (והוגה דעות) וכך
הפכתי שתיל (ואיי ואיי איך צמחתי עם השנים...). וכעת אהיה בת 16 - בט"ו בשבט בט"ו בשבט....
 

שיגצה

New member
ככה, כי בא-לי../images/Emo123.gif

אני מארגנת לך מסיבת הפתעה בפורום
אופס, הרסתי הכל.
 
למעלה