למה השבוע היה טוב

פגית

New member
כי..

כי רשמית אני לא צריכה לחזור לבית הספר, כלומר חוץ לבחינות ותיגבורים פה ושם..כי עוד שבוע עבר והוא עבר בלי יותר מידי הפתעות..כי אבא חוזר מחול ובטח עם שוקולד... כי ממש מרגש לדעת שאהבתם את העבודה שלי ושיש לה את הכוח ללמד ולשנות,כי הבנתי כמה אני גאה בעצמי על העבודה זה משהו שבחיים לא חשבתי שאעשה...(תמיד נלחמתי עם המערכת ותמיד היה לי קשה, וכשעמדתי מול האחרית אצלנו על עבודות הגמר והיא הסתכלה לי בעיניים ואמרה שהיא לא חושבת ששווה לי בכלל לנסות כי אני לא אצליח)..זהו שיהיה לכם סופש מהנה בלי יותר מידי בעיות..וחג שמח..

../images/Emo4.gif../images/Emo128.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif=../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif טוב לך?

וכל מילה מיותרת.

וטוב שאין, כי אז בטח אילת לא הייתה

קיימת. חהההההההההההההההההההההההההההה אם לא נצחק על החיים הם יצחקו עלינו.

tamimi

New member
כי החמוד שלי יצא היום מהאינקובטור..

איזה כייף היה להגיע היום ולראות אותו בחדר ביניים. לכוכבי הקטנה לא עשו היום ניקוז. שרק ימשיכו כך!!!

כי...

כי אדל עברה 4 קילו, כי רופאת התפתחות מאוד מרוצה ממנה. כי החיסון עבר ללא תופעות מיותרות, כי היא מחייכת אלי :)

כי עוד מילואים מאחורינו

ואפילו אבא בא לבקר אתמול עם הגיפ.... איזה חוויה , הילדים לא נרגעו עד עכשיו משורת הגיפים שחנו לנו ליד הבית כשהם באו לעשות על האש אצלינו בחצר.....

כי... (כמו כולם...)

עדן יצאה מטיפול נמרץ וגם שתיהן עברו את ה- 1300 (כן כן, עדן היום 1314 ובר 1370) וגם הן עושות נסיונות ראשונים בלאכול מבקבוק ומצליחות יפה וגם כי הן פשוט כל כך חמודות!!! וואו. מלא חדשות! התלהבתי...

אמאליאו

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif איזה יופי!

שיהיה בהצלחה עם הבקבוק - השמנה נעימה!

למעלה