Walk Two Moons

New member
../images/Emo157.gif

- שיר השבוע (של אביתר): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - ספר השבוע: - ציטוט השבוע: - סרט \ סדרת השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמתאים לכם עכשיו \ לשבוע שלכם): - אמוטיקון השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - תמונה מגניבה שבא לכם להראות: - המלצה על אמן (שהוא לא אביתר): - המלצה על משהו (שהוא לא אמן):

רעוּת

New member
כנסו כנסו אני ראשונה!!!!123 |ספאקצה|

- שיר השבוע (של אביתר): כלום לא עצוב לה לה לה לה - שיר השבוע (כללי): לא יודעת, אבל יש לי בראש את anthem של לאונרד כהן עכשיו
. - אלבום השבוע: אמג, שמעתי את הראשון של אביתר במלואו אחרי מלא זמן
. ועוד בדרך להלוויה, התאבדתי
. - ספר השבוע: סתם קראתי איזה ספר טיסה כזה, משהו על המוסד, לא זוכרת
- ציטוט השבוע: ראג'י באבא היום אתה הולך על גחלים |מבטאהודי| - סרט \ סדרת השבוע: עמוק באדמה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמתאים לכם עכשיו \ לשבוע שלכם): כשתמות אני אתחיל להכיר אותך בלי לפחד שתרצה להתקרב אלי (טל גורדון וזה). - אמוטיקון השבוע:
, מהר לפני שתפוז יורידו אותו
. - משהו שעשה לכם את השבוע: לאונרד כהן בא לארץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לאונרד כהן שולתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!321 - משהו שהרס את השבוע: מוות, פרידות, ליל הסדר, אוברדוז של משפחתי הפגומה
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: אמג לא יודעת, חופש?! - תמונה מגניבה שבא לכם להראות: לא בא לי להראות לכם כלום
- המלצה על אמן (שהוא לא אביתר): לאונרד כהן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!123 אבל הוא קודם כל משורר. אחרים שרים את השירים שלו יותר טוב בדר"כ
- המלצה על משהו (שהוא לא אמן): לא יודעת, צר עולמי כעולם האמנים
.

../images/Emo15.gif

שיר השבוע (של אביתר): משיב הרוח - שיר השבוע (כללי): מנות קטנות-יהושע , ONCE AGAIN-גבע אלון - אלבום השבוע: החדש דנדש של עמיר לב - ספר השבוע: מקבץ מתכונות מתמטיקה שאלון 02 2009 - ציטוט השבוע:יש אבל אני לא זוכרת - סרט \ סדרת השבוע:תמרות עשן - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע:כרם מהרל , קניתי מצלמה סוף סוף - משהו שהרס את השבוע: הפלאפון המעצבן הזה בא לי להוריד אותו באסלה - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אולי גבע במעבדה - תמונה מגניבה שבא לכם להראות: - המלצה על אמן (שהוא לא אביתר):יהושע לימוני - המלצה על משהו (שהוא לא אמן):גרניום לימוני , סתם ,מצה עם אבוקדו

Walk Two Moons

New member
../images/Emo7.gif

ספר השבוע שלך מזכיר לי מה אני צריך לעשות ולא עושה. שונא מתמטיקה.

לה לה לה לה חד גדיא ../images/Emo79.gif

- שיר השבוע (של אביתר): חלון, שיר טיול, אותיות פורחות באוויר, כל יום. - שיר השבוע (כללי): חד גדיא?
- אלבום השבוע: צוללת/אפרת בן צור. דיסקגרפי/מאור כהן. - ספר השבוע: ספר הכליונות/דב קמחי. - ציטוט השבוע: "אנחנו חיים את חיינו כמו מים הזורמים במורד גבעה, ממשיכים פחות או יותר באותו כיוון, עד שנתקלים במשהו שמכריח אותנו למצוא נתיב חדש." [זכרונותיה של גיישה/ארתור גולדן] זה באמת מהנה לחזור פתאום לספר שלא פתחת המון זמן, ולהיתקל במשפט כל כך אמיתי. - סרט \ סדרת השבוע: נער החידות ממומביי. בתור הודית שלמה - היה כיף. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמתאים לכם עכשיו \ לשבוע שלכם): "גם הים נסוג, ויש לו אולי רגשי אשמה, כמו לי." - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: ארבעה ימים מקסימים עם המשפחה המורחבת באשקלון, כשהבית שהתארחתי בו נמצא ממש קרוב לים (זה הבית הקיצוני ביותר באשקלון, מאחוריו יש שמורה ואת הים)
. לקבל את הסינגל של אביתר. לדבר עם מישהו שמזמן לא דיברתי איתו. לנוח. לצחוק עד שכואבת הבטן. - משהו שהרס את השבוע: פתאום להתחרט. לא הרס אבל העיב - להתגעגע מאוד. - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חופש, לראות את אחי, חג שני וטיולים בארץ ישראל היפה והקדושה. - תמונה מגניבה שבא לכם להראות: צ. ספיר בן עמי [don't ask me]. אמיר צורף
. - המלצה על אמן (שהוא לא אביתר): חוה אלברשטיין, הג'ירפות. - המלצה על משהו (שהוא לא אמן): לנוח, לצחוק, להתפלל, לישון, לשמוח. להנות.

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif

- שיר השבוע (של אביתר): בראשית - שיר השבוע (כללי): השטן ואשת האיכר- היי שלום - אלבום השבוע: pearl jam- ten - ספר השבוע: הארי פוטר וחדר הסודות
, שוב. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמתאים לכם עכשיו \ לשבוע שלכם): "אני חומק לי בצידי שבילים" - משהו שעשה לכם את השבוע: חופש, מסוגים שונים
, שיגור טיל
- משהו שהרס את השבוע: לבוא לצבא בערב החג
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: שלא ייגמר
- המלצה על אמן (שהוא לא אביתר): אתי אנקרי! - המלצה על משהו (שהוא לא אמן): הארי פוטר, למי שעוד לא קרא.

Walk Two Moons

New member
אף אחד לא ידע מה זה ועל מה זה

- שיר השבוע (של אביתר): אותיות פורחות באוויר, יש לנו את כל הזמן. - שיר השבוע (כללי): ירונה כספי - מילים מיותרות, בולע ממתקים, פרידה מן הנוף \ עינב ג'קסון כהן - שיר הרס \ עמית ארז - clever and strong, Cinnamon scattered along your shoulders \ מאיר בנאי - את שומעת, אליה, איילת חן, בזכרי על משכבי, עננו \ רונה קינן - חמסין \ חווה אלברשטיין - האמנם \ אופירה גלוסקא - שיר בארבעה בתים \ יזהר כהן - כמו ציפור מטורפת. - אלבום השבוע: מאיר בנאי - האוסף, האקוסטי ו"שמע קולי", ירונה כספי - "תני לשתיקה לבעור", עמית ארז - "amit erez", "שרות לאה גולדברג" והמיטב של נחום היימן - ספר השבוע: הרוקי מה-שמו - קפקא על החוף - ציטוט השבוע:
אנוכי, מדריך למופת בקייטנה, וגננת לעת הצורך: "...ואיך קוראים לך?" ילד בן 5: "קוראים לו ערפל."
אותו ילד מקודם: "כשאתה רואה אותנו משחקים ככה, זה לא גורם לך לרצות לחזור להיות ילד?"
- סרט \ סדרת השבוע: אבודים. אחחחח איזה פרק! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמתאים לכם עכשיו \ לשבוע שלכם): "אף אחד לא יגנוב ממני מילים מיותרות שמובילות לעוד מילים מיותרות, אף אחד לא יגנוב ממני מילים בעל כורחי שמעולם לא רציתי להוציא." (ירונה כספי). לפחות אני משתדל. - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: ימים מנוצלים, להרוויח כסף, לדבר בכנות. שירים שבאים בדיוק בזמן. - משהו שהרס את השבוע: ריקנות, עצבים, ואותם ימים מנוצלים מהסעיף הקודם. - משהו שאתם מחכים לו השבוע: בעיקר להשלים עבודות וחובות לימודיות שדחיתי מאז תחילת החופש
- תמונה מגניבה שבא לכם להראות: - המלצה על אמן (שהוא לא אביתר): ירונה כספי, נחום היימן - המלצה על משהו (שהוא לא אמן): מצה עם שוקולד.

רעוּת

New member
ילדים זה עם כלכך חמוד ../images/Emo99.gif

כאילו, כל עוד הם הולכים הביתה בסוף היום.

למעלה