פסח..

בּאהבה

New member
../images/Emo155.gif../images/Emo155.gif../images/Emo155.gif../images/Emo155.gif../images/Emo155.gif../images/Emo155.gifפסח..

למעוניינים בלבד... הכשרת השולחן: מנקים ומכסים במפה! הכשרת השיש: שופכים מים רותחים ומכסים בפלסטיק\אלומיניום! הכשרת התנור: מנקים טוב ומחממים בחום הכי גבוה ל-כשעה! הכשרת הכיריים: לא זוכר אם לנקות או לשפוך מים רותחים, ולכסות באלומיניום! זהו פחות או יותר... לא זוכר לגבי המיקרו... שיברר מי שרוצה... לא ביג דיל!!! נכון??? נ.ב: מיכרו לגוי את כל החמץ שבבית... בכיף אחי... בסבבה...

Brusi

New member
אינך גוי.

או שכן? אם אתה יהודי, מדוע תרצה לקרוא לעצמך גוי?

s u p e r mind

New member
כמו "הגויים", האתאיסטים אינם נרתעים

מלעבור על חוקי ההלכה - חמץ בפסח יתקבל אצלנו בברכה.

Brusi

New member
אני אוכל סנדוויץ' עם גבינה ושינקין

גם בפסח וגם ביום כיפור, אבל אני עדיין לא מחשיב את עצמי גוי. באהבה אמר כי הוא מחפש גוי - והיה מתנדב... מכאן הבנתי שהוא מכריז על עצמו כגוי. לא?

Brusi

New member
אני אוכל סנדוויץ' עם גבינה ושינקין

גם בפסח וגם ביום כיפור, אבל אני עדיין לא מחשיב את עצמי גוי. באהבה אמר כי הוא מחפש גוי - והיה מתנדב... מכאן הבנתי שהוא מכריז על עצמו כגוי. לא?

s u p e r mind

New member
הוא הציע להרחיב את הצעתו של באהבה

ולמכור חמץ גם ליהודים אתאיסטים (כמובן שהומור {אם כי חלקי} הורג רק לעתים נדירות אנשים...).

Piren

New member
hmm

i know the bible says you cant eat leaven products ... but where does it say i must make sure there shouldnt be any present? can you quote it from the bible?

Brusi

New member
בתענוגות

וטוב שהוספת כיפה לסועדים, אחרת הם היו נראים כמו נאצים!

s u p e r mind

New member
כי נשים אינן עוטות כיפה...

תתקין פוטושופ, הpaint זאת תוכנה מאוד ישנה.

בּאהבה

New member
../images/Emo8.gifהסתדרנו גם לפני האלומיניום\ממשלה

ונסתדר גם אחרי...

בּאהבה

New member
../images/Emo8.gifהסתדרנו גם לפני האלומיניום\ממשלה

ונסתדר גם אחרי...

למעלה