10 מכות אסיה - חג שמח

kiCkiC

New member
../images/Emo155.gif 10 מכות אסיה - חג שמח ../images/Emo155.gif

1. התאבדויות הגל הקוריאני הביא איתו גם את גל ההתאבדויות של מפורסמים (ובעיקר מפורסמות), בקוריאה, יפן ואפילו בטיוואן... למה
אולי עם ההתאבדות האחרונה יחשף קצת הצד האפל יותר של תעשיית הבידור. 2. הדילוג הבלתי נסבל מדוגמנ(ית)/זמר(ת)/שחקנ(ית) סתם לקחת אנשים כי הם יפים ולקטלג אותם כ"שחקנים" או "זמרים" לפעמים עובד - גם אם אין בהם טיפת כישרון. מקסימום הם תמיד יכולים בראיונות להגיד שהם "משתפרים"... וככה גם המעריצים שלהם אומרים
3. אדפטציות ממנגה לא שזה לא טוב, פשוט לפעמים זה מוגזם
(AKA הפקות יפניות בהן הדמויות עפות מצד לצד). 4. תוצרת מקומית בלבד לא נתקלתי בזה במעט דרמות היפניות שראיתי אבל בקוריאניות כל רכב נוצר בהיונדיי וכל הטלפונים של LG וסאמסונג (Anycall) ואם תנסו להשתמש במשהו אחר אתם עלולים לראות אותם מטושטש או עם חתיכת אלומיניום שמסתירה את הסמל... 5. סרטן הסרטן חוגג שם בכל פינה, והטיפול המקובל הוא אינפוזיה ומפזר אדים. לא פלא שכולם מתים בסוף... לא באמת
ראיתם פעם דרמה עם סרטן שבוא החולה הבריא
6. טרגדיות כי אי אפשר תמיד לשלוח את הצופים לשלום עם חיוך על הפה, חייב לפעמים למעוך להם את הלב, לסחוט להם דמעות עד השניה האחרונה ולהשאיר טעם רע בפה. 7. סיום מהיר משקיעים חודשים בדרמה את מיטב המשאבים, אבל אז נזכרים יומיים לפני הסוף שהגיע הסוף
ואז מריצים כל סיטואציה אפשרית, ולרוב לא אפשרית רק כדי לסיים בזמן
לרוב, זה הורס את הדרמה ומשאיר את הצופים תוהים מה לעזאזל קרה. 8. Boys over Flowers כי זה מצריך להיות מכה בפני עצמה... מנגה יפנית שעורבת אדפטציה טיוואנית אח"כ יפנית אח"כ קוריאנית ועכשיו מדברים על פיליפינית וכו'... ובכל מקום זה שובר שיאים מחדש
אני כבר רואה את ה F4 הישראלים: ירון לונדון, דודו טופז, ארז טל וחיים יבין. רבעיה מנצחת
9. שירים עם ריקודים למה למה למה כל שיר פופ חייב לבוא עם ריקוד נלווה מדוייק והוראות בימוי בלתי אפשריות
למה
ועל כל ריקוד יש אינסוף אנשים טובים ביוטוב שרוצים בתלמד את הריקוד וחלקם גם משקיעים באנימציות מושקעות עם הסברים מדוייקים שחס וחלילה לא תפספס אף ניענוע אגן ולא תשכח באיזה קטע מצטרף המג'יק סטיק לריקוד. 10. כל אחד מכם מוזמן להוסיף את המכה ה10 שלו... תהנו ותישפכו את אשר על ליבכם. חג שמח לכולם
ותודה רבה למכת הפורום שעזרה לי

giligil11

New member
מכת הפורום שמחה לעזור תמיד ../images/Emo8.gif

ירון לונדון, דודו טופז, ארז טל וחיים יבין
המכה העשירית שלי היא שלישיות רבעיות וחמישיות זמר שכל אחד מיוחד בפני עצמו, אז למה כולם ביחד? יש מקום לכולם! לכל שיר מפורסם יש מאה וריאציות של מאה זמרים שונים או דואטים עם מליון אחרים.

jul sho

New member
המכה העשירית שנחתה דווקה עלי

התמונה מדברת בעד הכל .... אני חותמת על המכה השביעית שזה כל כך נכון ומדוייק ..שאין עוד מה להוסיף חג שמח לכם ולכל בני המשפחה ותודה על הפורום שבו אני נהנת להיות אחת מכם . להתראות יום שישי עם הפרקים של המלך סאן ביי ג'ולי

dayana3

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרסת אותי עם ה-F4 הישראליים
אפשר ללהק את יהורם גאון במקום ארז טל, אבל בקטנה
המכה העשירית שלי היא אמהות זקנות שמכות את הילדים שלהן כאילו אין מחר (וכשאני אומרת ילדים אני מתכוונת לבחורים בני 30)..

MalkiNuna

New member
לחיי מפזר האדים - טוב לכל מחלה!

תמיד משעשעת! המכה העשירית: מעמד האישה. תמיד הנשים מבשלות, מנקות, מטפלות בילדים וננזפות על ידי החם והחמות שלהן על עוולות בני זוגן. דיברתי עם חבר קוריאני לגבי מעמד האישה והוא אמר לי כי כיום הזוגות הצעירים חושבים כמוני וכי הזמנים משתנים. למרות שראיתי בערוץ שמשודר מסין כתבה על נשים דרום קוריאניות שאינן מצליחות להינשא, לאחר שהן פיתחו קריירות מצליחות. ואג'ומות שרואיינו אמרו כי אינן מעוניינות בכלה בעלת עצמאות כלכלית וקרירה אלא בעקרת בית בעבור בניהן. לחיי הנשים הקוריאניות שיצאו לחרות ושישתפרו התנאים גם בעבורנו הנשים הישראליות. וואו תקעתי חפירה!

MalkiNuna

New member
עוד משהו קטן

אני הייתי מחליפה ושמה את אבשלום קור במקום דודו טופז

kiCkiC

New member
אבשלום קור ../images/Emo99.gif

לא שמתי אותו בF4 כי הוא שמור כולו בשבילי..

ASSIAGIRL

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

את הורגת אותי עם זה....
בטח זה מזה יחמיא לו אם הוא יידע שיש לו מעריצה צעירה כמוך
...

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gifחג שמח ../images/Emo13.gif

8. Boys over Flowers כי זה מצריך להיות מכה בפני עצמה...
מכה עשירית? שחקנים יפנים שלא יודעים לשחק

ASSIAGIRL

New member
חג שמח../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אממ.. מכה עשירית
האסיאתיים בכבודם ובעצמם
מה שהם גורמים לנו- פשוט אי שפיות
הוכחות
רק תדפדפו בפורום
.... יאללה, תעשו חיים היום ותשתו הרבה כדי שהמצות
ייתעכלו
ומורן- אהבתי את הרעיון
, במיוחד עם הBOF.. גדול

elinoy92

New member
../images/Emo162.gif../images/Emo155.gif../images/Emo162.gif../images/Emo155.gifאנשיםם חג שמחחח!!

קודם כל אני רוצה ברך את כולכם בחג שמח וכשר! תהנו היום בערב..תשתו הרבה יין
תמצאו את האפיקומן
אביב הגיע פסח בא-עכשיו עונת הפריחה
-אני מאחלת לכולכם לפרוח,להיות מאושרים והכי חשוב להנות מכל הדרמות האסייאתיות
זהו זה חחח ורציתי גם לנצל ת'מעמד ולומר תודה לכולם -(אני אהיה קצת פאקצה אבל אין מה לעשות:) פורום
סדרות אסייאתיות
שליטה!

elinoy92

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo3.gif ../images/Emo3.gif חחחחח את תמיד קורעת אותי מצחוק!

אני כ"כ אוהבת לקרוא תמיד את כל הסיכומים שלך,האיחולים וכל דבר! האמת שצריך יותר מ10 מכות... אבל כמו שאסיה גירל-חמדה,אמרה בהחלט ההתמכרות לכל האסייאתים האלה זאת המכה הכי גדולה!

elinoy92

New member
וברוח החג אפשר גם

לעשות אחד מי יודע בסגנון אסייאתי... ארבע זה ללא ספק F4
ושלושה עשר הם הסופר ג'וניור

חג שמח לכולם../images/Emo162.gif

בלי יותר מידי קניידעלך וגפילטע פיש שיעמדו לכם (ולי) בגרון ויתקעו כמו בטון ישן עם יותר מידי טיט.
אני שונאת בירה לבנה אבל אני לגמרי מוכנה לשתות אותה עם זה יקרב אותי בכמה סנטימטרים ליצור היפה הזה... (אני חושבת שאני צריכה בדיקה פסיכולוגית מקיפה ועמוקה כי אני מוצאת אותו מאוד מאוד שקסי בזמן שהוא מורח את הליפסטיק על השפתיים
שלו במיומנות שלא תבייש מאפרת מיקצועית של מאק).

giligil11

New member
חג שמח ופורח לכולם ../images/Emo140.gif

המון בריאות אושר וסדרות, סרטים, מוזיקה ושגעונות אוהבת את כולםםםם! אם דברנו על מין הו מתאפר, זה מאד יתאים לתלבושת הזו

GnomeBubble

New member
מכה 10ית = (מלא את המיותר)גליש

אינגריש, צ'ינגליש, קונגליש, סינגליש או מה שזה לא יהיה. נסיונות מוזרים ומשעשעים לחקות אנגלית, אבל יש גבול. הכי מצחיק זה הסדרות היפניות שמביאים בהן שבדי שמדבר אנגלית שכתב לו התסריטאי שלא יודע אנגלית... מאוד משכנע.
הייתי מוסיף גם מלחין גרמני שמדבר יפנית מושלמת במבטא אמריקאי, אבל בהתחשב בעובדה שבסדרה הזאת אנשים עפים דרך קירות, זה כנראה פרט די שולי. חוץ מזה, גם לי נראה הרעיון של F4 ישראלי, אבל לא נראה לי שירון לונדון יסכים להתלהק בלי קירשנבאום.

אחחח נודמה קאנטבילה ../images/Emo99.gif

למרות כמויות האבסורד הבלתי ניתנות לתפיסה אנושית שיש בדרמה הזאת אני חייבת לציין שהיא אחת מהיפניות שהכי נהנתי לראות עד היום. ברגע שעזבתי את השכל וההגיון הבריא בכניסה לעולם של נודמה הכל נעשה הרבה יותר קל, משעשע ומקסים בדרמה הזאת...שלא לדבר על המוזיקה הקלאסית הנפלאה שיש בה ועל טאמאקי הירושי ואונו ג'ורי שעשו עבודה נפלאה בדרמה. ומילך הולשטיין הוא מלך...פשוט מלך
.

למעלה