אז איך היה בפסח

../images/Emo155.gifאז איך היה בפסח ../images/Emo35.gif

רוצים את הספר "איך להצליח בחיים"? מאת בני ישראלי? ספרו לנו על הדבר הכי טוב שקרה לכם בחג, 3 הסיפורים הכי מקוריים/מרגשים יזכו את כותביהם בספר. משך הפעילות: יום שני עד יום שישי בחצות בהצלחה לכולם!

הפסח המפתיע והמרגש שלי ../images/Emo9.gif../images/Emo157.gif../images/Emo162.gif

בתור סטודנטית קשת יום שאין לו זמן לנשום החלטתי לפנות זמן לבלות עם חברי מכבר השנים. חברי החליט לבלות איתי זמן איכות מכיוון שאת זה כבר אין לנו כמה חודשים כ"כ והפציר שניסע לטיול בצפון. כמובן שבראש כבד ולבטים הסכמתי, כיוון שהיה עלי להגיש עבודה וחשבתי לטייל באזור. החבר התגורר עד לפני כמה שנים בקיבוץ בצפון - משפחתו עדיין מתגוררת שם. והוא טען כי הוא לוקח אותי לבקרם מכיוון שלא התראינו כבר חודשיים. כאשר נכנסו לדירת הוריו המשפחה פינקה אותנו בארוחה חלומית וכפרית ולאחר מכן הסתובבנו לנו בנופי הקיבוץ. כשחזרנו לארוחת הערב אחיו הקטן של החבר התחיל לשאול אותי כל מיני שאלות מביכות והמשפחה איתו - הרגשתי בחקירה והחבר כמובן גיחך בצד. לא הבנתי מה קורה בדיוק והרגשתי שמשהו לא כשורה. האח הקטן שהוא בן 6 וחצי שאל לפתע "מתי תתחתנו כבר?!" עניתי במבוכה רבה "אני לא יודעת..." וניסיתי להתחמק. פתאום החבר פרץ לשיחה וענה לאחיו "באמת כדאי שנתחתן כבר, לא?!" - הייתי בשוק. החבר כרה ברך אל מול כל משפחתו והציע לי נישואין (כמובן שהכל היה מתוכנן עד לפרט האחרון מצידו ומצד המשפחה) עניתי "ברור!" והרגשתי במתיחה משפחתית. את חג הפסח השנה, אני לא אשכח לעולם
יש לי ארוס מדהים.

רינת103

New member
הדבר הכי טוב שקרה לי

הוא יום ההולדת שלי שחל בפסח,בבוקר התעוררתי וכל הבית היה מלא בבלונים שלושת הבנות שלי ובעלי תלו,הם תלו ברכות וקנו לי מתנות קטנות.בעלי קנה לי שרשרת מכסף עם שלושה ילדות עבור כל ילדה שיש לנו.וזה הדבר הכי טוב בישבילי כי אני חוגגת גם את יום הולדתי וגם את החג החשוב לנו.

3pm4us

New member
הדבר הכי טוב שקרה לי ...

שהגעתי למסקנה לפני כמה חודשים שלהיות עצמאי ולא תלוי בעבודה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לבן אדם אם מישהו רוצה שזה יקרה לו גם אני יכול לתת עצה במייל את הדברים הטובים ואת החלום שהתגשם

nilichi

New member
בילוי זול עם הילדים

נסענו ברכת שזו הייתה חוויה מדהימה לבנות שלי ,כעשרים דקות מאשקלון לרחובות, משם לקחנו אוטובוס לקניון (עוד חוויה חדשה כי אנחנו מושבניקים) טיילנו בקניון וחזרנו הבייתה באותה הדרך.(רכבת ואוטובוס הם כלי תחבורה שלא משלמים בהם על ילדים קטנים) היה מעולה, זול , כייפי וחוויתי!

הפסח שלי! ../images/Emo13.gif

הכל התחיל ב11/4 - יום הולדת
תלו בבצפר על כל הקירות שלטי מזל-טוב לי
ושמו גם על הרצפה D: הביאו לי מלאמלא מתנות
בערב עשו לי גם מסיבת הפתעה :). היה חביב ביותר.
באתי לבית של חברה [שגרה ליד פיצריה] וביקשו ממני לרדת להביא פיצה. ישר ידעתי
. בקיצור היו פיצות וסרט (צופן דה וינצ'י) וקריוקי D=. כמה ימים אח"כ חברים משבדיה הגיעו לארץ אחרי המון זמן שלא ראיתי אותם (כאילו קיבלתי חברים מתנה ליום הולדת
) והתארחו אצלנו. היה ממש נחמד :). נסענו לטייל כמעט בכל הארץ :) היינו בקיסריה, תל אביב, רמת השרון, קיבוץ שער העמקים (בטח אף אחד פה לא מכיר
), כפר סבא ועוד בהמון מקומות..! היה פסח שווה ביותר! נהנתי כל כך! רק חבל שהיה קצר מידי

למעלה