אל דסאו - פרק 32

chiquitito15

New member
../images/Emo154.gif אל דסאו - פרק 32 ../images/Emo154.gif

סוף סוף פרק חדש
שתהיה לכולנו צפייה מהנה

LIAH1

New member
יוווווו הגיעו אייקונים של פורים../images/Emo35.gif

נחמדדדדד
וצפייה נעימה לכם

liber0

New member
צפייה מהנה../images/Emo24.gif../images/Emo203.gif../images/Emo190.gif

עוד לא השלמתי משבוע שעבר
ו.......מה זה
כבר יש אייקונים של פורים

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

חמודים... ויאללה - השלמיישן נעימה...
לא כדאי לצבור הרבה - מניסיון

liber0

New member
חחח../images/Emo45.gif../images/Emo203.gif../images/Emo190.gif

וכן...מחר אני עושה מרתון של הכללל
אחרת אני לא אפטר מזה לעולם|

LIAH1

New member
וואיי וואיי ../images/Emo178.gif

הצטבר לך מוצ'יסימו
השלמיישן נעימה לך

nini18

New member
wow wow wowwwww ../images/Emo99.gif

איזה פרק מדהיםםםםם איזה זוג מדהיםםם אין הכל ביניהם היה מושלם היום , אני כל כך שמחה סוף סוף הם ביחד, השאלה שלי מתי חל השינוי בכרמן
איך אהבתי בהתחלה איך שהיא הסתכלה עליו , אח"כ איך היא הריחה את הכרית שלו , אני כל הפרק צופה עם חיוך מאוזן לאוזן , איך הוא אמר לה שהוא לא הפגע בה , ושהוא במצב רגיש שהו לא היה עד עכשיו, איך החיבור ביניהם היה עדין ולא כמו שהיה לה עם חבייר שנראה רק כתשוקה, מה שכם סצנת האהבה ביניהם חשבתי שתהייה יותר לוהטת, אחרי הסצנה של מרסדס וחבייר, אבל כנראה לנטי יש גבולות, ומקסימו אחח מקסימו אני פשוט מאוהבת פה , היום הוא היה ממש חתיך , במיוחד בפגישה עם גמבואה , אין הוא מדהים
בקשר לשאר הדמויות לא אכפת לי חחחח כולי הייתי שקועה בכרמן ומקסימו וחיכיתי רק לסצנות שלהם
.. נו טוב נגיד כמה מילים על האחרים .. אנטוניה - אני לא מבינה מה היא רוצה הרי פלאוטה בכלל לא שם עליה , מה כל הזמן היא אומרת לו שהיא מאבדת אותו, הוא בכלל לא שלה, היא פשוט ילדה מפונקת מעצבנת ועלוקה, היא חושבת שרק היא קיימת בעולם
פאוסטינה - לא אוהבת את ההתנהגות שלה , נראה לי שהיא הולכת לגרום בלאגן אחד גדול בין האחים, סימון היום גם היה ממש ממש חתיך הבחור יפיוף במיוחד העינים
דלמירו - דוחה כרגיל , לא נראה לי בכלל שאכפת לו מהרגשות של מרסדס , לא נראה לי שבכלל אכפת לו ממנה, נראה לי שהדבר היחד שאכפת לו הוא מהדימוי החברתי , אידיוט
היה קטע שהוא אמר שהמחותן שלא הוא לא יוצלח אני אשמח לראות שהוא יגלה שהלא יוצלח הוא בעצם זה שדופק אותו
אילריו - במילה אחת טיפש ובשניים טיפש ואידיוט וכל מילה נוספת מיותרת במקרה שלו. ושוב פרק פיצוץ ממש נהנתי מכל שניה עכשיו נראה איך ימשיכו הענינים להתגלגל מקסימו ה

nini18

New member
*יפגע *הוא המשך ../images/Emo26.gif

שכחתי גם מהמכתב המדהים שהיא רשמה לו אחרי שהיא מצאה את הפרסה, ואת החיבוק ביניהם, אני לא נרגעת מהפרק

huxy

New member
oh my god!!! איזה פרק!!!!!!!!

אני עדיין מחוייכת וממש כמוך החיוך לא נמחק לי מהפנים כל הפרק!!!
לינדוס!!!
הכל הכל אהבתי, את החוסר בטחון שלה בהתחלה ששאלה אם התעצבן לגבי גמבואה כי מקלקל לו עם אנטוניה והוא מגיב בצורה המושלמת ביותר ואומר כי הוא יראה אותה פחות- איזה גבר! כרמן מריחה את המיטה שלו מוצאת את הפרסה, המכתב וכמובן שבאוהל תהית מתי זה התחיל אצלה ואני חושבת שהיא קלטה מתי שהוא קלט- שהם נתקעו במחסן...ושניהם פחדו מזה. מקסימו כי מבחינתו אהבה זה משהו להתרחק ממנו כי מכניס לצרות, יש לו הכול מאורגן בראש ואהבה באמצע זה שינוי כל התוכניות. וכרמן כי מאד נפגעה מכל הגברים בחיים שלה וכשמגיע מישהו טוב היא לא רצתה לראות את זה, מרוב שהיא ניסתה כל החיים לרצות ולקבל אישור מהגבר שהתעלל בה (האבא וחבייר בדמותו) היא נשארה מקובעת ולא נתנה לעצמה לראות את מקסימו, אני גם חושבת שהיא פחדה שמה שהוא מקרין זה לא אמיתי עד הסוף אלא עוד אחד שרוצה אותה בגלל הגוף שלה ורוצה לנצל אותה...אז היא התחמקה ממנו, לכן לדעתי שברגע שהיא מצאה את הפרסה היא התחילה להבין שזה כן אמיתי מהצד שלו והחששות ירדו לה ואז גם ביקשה ממנו את האישור במכתב. וכ"כ מתאים שהסצינה אהבה ראשונה תהיה עם מקסימו! ובאוהל, המקום המיוחד שלה, המקום שמאפיין את החופש של כרמן גם אני התפלאתי הסצינה היתה מתונה, אולי כדי להראות אהבה ולא סצינה שנודפת ממנה רק תשוקה, אני די בטוחה שמחר נקבל המשך ומבאס אותי שאני לא אהיה בבית בשביל לראות לייב! לגבי השאר- אילריו כזה אהבל! אמרתי או לא אמרתי על הריח? מצא אחלה מקום להחביא גופה! מילא אם היה שם אותה בפריזר או משהו
דלמירו מבחיל! בסצינה שהוא פתאום הופיע לכרמן בבית של מקסימו והתחיל לדבר על אם היה איתה...עברה לי צמרמורת בדיוק כמו שעברה לכרמן! פאוסטינה משחקת באש! מה הקטע שלה לגבי האחים? זה מחמם אותה? לא אהבתי בכלל! עד לפני כמה פרקים תפסתי ממנה וזה ירד ירד! ד"א ההבעות פנים של פדרו מבהילות! אנטוניה רה-מפונקת! הכל אצלה טוטלי ובהקצנה, לאקסטרים של האקסטרים...היא מתעלקת יותר מידי על פלאוטה כאילו הוא חייבלה משהו, כאילו יש בניהם קשר עמוק שהיא יכולה לבוא בטענות על הההה ודה חשבתי להכניס את הוידוי של חבייר לגבי למה הוא מחפד מאהבה וקשה לו להאמין לאנשים לכל התיאוריה עליו...אבל אחרי מה שקיבלנו הפרק הוא כ"כ אבל כ"כ לא מעניין אותי חחחחחחח
זה היה יפה כ"כ! החיוך של כרמן כובש!!!! לא הרבה פעמים ראינו אותה מחייכת מכל הלב! ומקסימו- בונבונסו!

huxy

New member
ד"א שמת לב למחשב?

שכרמן רשמה את האימייל לחברה שלה אז את השורה הראשונה שהיא רשמה שמענו אותה גם אומרת אבל היא גם הדפיסה את המילה !!!MAXIMO בדיוק שדלמירו הגיע

nini18

New member
אויי חבייר איך שכחתי

האמת שכמו שרשמת אחרי מקסימו כרמן הוא בכלל לא מעניין אותי חחח. ד"א אני חושבת שאם הסצנה אהבה האשונה, היתה עם מקסימו, זה סימן שמקסימו הוא הגלן, כי לא זכור לי נובלה שבה הדמות הראשית היתה עם מישהו אחר ובמישהו אחר הכוונה מהדמויות המשחקות, כי ממזמן הבתולין הוא כבר לא אישיו בנובלות, שלא היה הגלן הראשי. זאת אומרת אם לא הסברתי טוב שהיא שכבה עם מישהו אחר בפעם הראשונה (לא שלה אלא בנובלה) ואז סיימה את הנובלה עם מישהו אחר .... אני טועה

huxy

New member
....../images/Emo58.gifסנטרל וקורחה

רשמתי גם ספוילר קורחה למידה ומישדהו רוצה להישאר נקי מספוילרים כי הסדרה בטוח תחזור! התרחיש שרשמת אכן קרה- הפעם הראשונה שראינו את תומס שוכב עם מישהי זה היה עם הברווזה הפוסטמה (שחור בעיניים!!!!!!) ובסוף תומס היה עם לאורה. וקרה גם בקורחה שקלרה לא רק שכבה עם אחר אלא איבדה את הבתולין שלה עם הברוקלי והיתה בסוף עם קורחה- לא אשכח את ההלם שהייתי בו!

huxy

New member
../images/Emo208.gif

אל תגידו לי שאף אחת לא ראה את הפרק הכי יפה שהיה עד כה בסדרה??????

nini18

New member
לא נראה לי שלא ראו פשוט לא

מגיבים לצערי
ויש כאלה שרואים בדיליי

למעלה