פתיל הודעות ומודעות

Envinyatar

New member
פרק חדש בסיפור "שלהבת הגבירה" ../images/Emo47.gif

פרק 13 של הסיפור הפוסט-טולקיני "שלהבת הגבירה" הושלם ועלה לאתר "שלהבת הגבירה". אשמח לקבל את הערותיכם. נ.ב: הלדין, אני מתנצל שעוד לא עניתי על הערותיך הקודמות. פשוט היה לי שבוע מטורף בעבודה וכמעט לא הזדמן לי לשבת על האינטרנט לזמן מספיק.

Envinyatar

New member
פרק 14 של סיפור שלהבת הגבירה הושלם

פרק 14 של הסיפור הפוסט-טולקיני "שלהבת הגבירה" הושלם ועלה לאתר האינטרנט של הסיפור. אשמח לקבל את תגובותיכם.

berliyoz

New member
2

שאלה לי: מהם עשרה ספרי מדע בידיוני שחובה על חובב מד"ב לקרוא?

plusman

New member
חדש...

אני חדש בפורם אז שלום רציתי לשאול (אם זה הפורום הנכון) מישהו קרא.קורא את הסדרה מחזור כישור הזמן של רוברט ג´ורדן כמה פרקים יש ומה דעתו על המשחק?

ארו

New member
מו"ד 3 בעברית - האתר עלה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

האתר הרשמי של תרגום מו"ד 3 לעברית עלה הכתובת : www.silverstars.co.il הנכם מוזמנים להכנס ולקרוא (שימו לב - תקופת הרצה, דיווח על באגים במייל לעורך). ג´ון

התבשיל המושלם ../images/Emo78.gif ../images/Emo21.gif ../images/Emo94.gif ../images/Emo48.gif

איילת לטוביץ´- עיתונאית, בשלנית, עורכת ספרי בישול והמנהלת הראשונה של פורום המתכונים של תפוז, עושה "קאמבק" ועונה לשאלות הגולשים בנושא בישול ומתכונים. החגיגה הזו תתקיים היום בשעה 21:00 בפורום מתכונים. מומלץ לאניני טעם!

Crichton

New member
מישהו מכיר

אתר (באנגלית) שבו אפשר לשלוח סיפורים, ולקרוא סיפורים של אחרים? תודה.

CAT4

New member
בעיה קטנה

אני רוצה לקנות ספרים מהסידה בשם "המוסד" של אייזיק אסימוב אבל בשום מקום באינטרנט לא מופיע הסדר אבקש את עזרתכם בענין

ירון ידען בפורום שינוי ../images/Emo43.gif

ירון ידען הוא מייסד ויו"ר "דעת אמת", תנועה חברתית שמטרתה להפריד את הדת מהמדינה. "דעת אמת" מוציאה לאור טקסטים ביקורתיים המראים ומוכיחים שהתורה, כתבי הקודש וההלכה הינם יצירה אנושית. ירון הוא גם מייסד ויו"ר ארגון "הקונים החופשיים" שמטרתה להיאבק במתן הכשרויות למוצרי המזוןוכפתיח נאבקים בבד"ץ אגודת ישראל, וחבר מזכירות מפלגת "שינוי" לקידום רעיון הפרדת הדת מהמדינה. ירון יענה לשאלות הגולשים מחר, מוצ"ש, בשעה 21:00 בפורום שינוי- אתם מוזמנים לגשת ולהשאיר שאלותיכם כבר עכשיו!

ange noir

New member
דרוש לקטור

סימתי סיפור ואני רוצה ביקורת וניטפיקינג לפני שאני מפרסם אותו בפורום. אז אם מישהו מכם פנוי ומעוניין (רצוי מישהו שקרא כבר כמה דברים שכתבתי) ניתן להשיג אותי דרך פה, מערכת ההודעות של תפוז או דוא"ל המופיע בכרטיס האישי שלי.

שאלה?

מה היתה הסיסמה של הבורג במסע בין כוכבים אני לא זוכר מה היה אחרי זה: WE ARE THE BORG LOWER SHILDS...

הלדין

New member
קראתי.

מדוע יש לי חשד שאנריון מצא את נארוון ולא נארוון מצאה את אנריון? הבעיה בטענה שלו לגבי חליפת המכתבים היא שלאנארד לא היה שם אותם בחיים במקומות שאפשר למצוא אותם. מה שבלתי אפשרי כמעט שאנריון ידע שרוכבי הקרונות בעצם מהווים כלי בידיה של ישות חזקה יותר מכיוון שנארוון שמרה את המידע כסודה. לא הבנתי מה עלה בגורלם של האורחים מהמזרח- רוכבי הקרונות היו אחד מעממי המזרח וכמוהם הבלכות שהם למעשה אותו עם אבל בתקופות שונות. אם הבנתי טוב גם רהון הוזמנה למשתה והעובדה שנציגה לא הוזכר קודם לכן רק מציינת למעשה את חשיבותו במערך העניינים הכולל. ממזרח לרהון שוכנים מקורות האלפים ויש שם אוכלוסיה נכבדה שלהם עדיין. אלה שהפליגו מערבה היו מהאלדר, אפילו שרי היערות היו מהאלדר מכיוון שהם היו מעדתו של לאנווה שנותרו מאחור מרצונם. האברי האמיתיים שכנו ממזרח לאריאדור ולא באריאדור עצמה. יש להניח שמסעו של ארגורן מזרחה נועד לבדוק אם האברי מוכנים לתרום נושאי נשק והתשובה הייתה כנראה לא. סביר להניח שבמאה הדורות שחלפו מאז ביאת ארגורן ועוד קודם לכן נוצרו קשרים בין רהון לאברדור(אומת הסרבנים) שחלקם היו קשרי שלום ומסחר. ייתכן אבל ייתכן שנציג מאברדור הגיע אף הוא למשתה. הייתי מציע את השם אנל על שם אחד מראשוני האלפים אם הצעתי נכונה. בנוגע לפרק, התלונה של היונאים מוצדקת: מאיפה נוטלת מועצת הלורדים רשות להמליך מלך? אני מניח שאם אלאדו מת ערירי, הרי השלטון בגונדור יימסר שוב לעוצרים.(אם יש מלך, העוצרים ממלאים פונקציה של ראש ממשלה ובטח יש שימוש לאנשים כאלה)

Boojie

New member
אנא שאל את שאלתך בפורום מד"ב הכללי.

פורום זה מיועד רק לפרסום סיפורי מד"ב ופנטזיה מקוריים. הלינק לפורום מד"ב הכללי נמצא בראש הפורום.

Boojie

New member
אנא שאל את שאלתך בפורום מד"ב הכללי.

הלינק לפורום מופיע בראש פורום זה. הפורום הזה מיועד רק לפרסום סיפורי מד"ב ופנטזיה מקוריים ולתגובות עליהם.

Boojie

New member
אנא הפנה את שאלתך לפורום מד"ב הכללי

הלינק מופיע בראש הפורום. פורום זה מיועד רק לפרסום סיפורי מד"ב ופנטזיה מקוריים.

Boojie

New member
אנא הפנה שאלותיך לפורום מד"ב הכללי.

הלינק נמצא בראש הפורום. הפורום הזה מיועד לפרסום סיפורי מד"ב מקוריים בלבד.

ange noir

New member
מה הדוא"ל?

הכתובת שלך לא מופיעה בכרטיס, שלח לי דואל או הודעה דרך המערכת.

למעלה