את מנהלת נו נו ../images/Emo3.gif

אני חיי פה על כדורים, נוגס ציפורניים ואת .... מחייכת להנאתך נו נו נו לך גלי גלי לי . זה ישאר רק בינינו אף אחד לא קורא פה

המנהלת chicken../images/Emo3.gif

כולם גילו ורק ההנהלה שותקת ? בשם ועד העובדים חחחחחחחחחחח אני שואלת איפה הדוגמא האישית ?

אתה לא ברור ... 120 מה ... ../images/Emo3.gif

120 מסרים ? 120 נשים/גברים ? 120 סטוצים ? 120 ימי חסד ? 120 טלפונים ? 120 דקות של תשוקה ? 120 דקות להתחנן לעוד הזדמנות ? 120 ימים סביב כדור הארץ ? 120 רגל מתחת לאדמה ? 120 ימי מילואים ? 120 אורגזמות ? או אולי התכוונת חלילה ל .... 120 שנים בריאות ומאושרות ????

s e l e n e

New member
וכדי שלא ניתקע ב- 120 ../images/Emo13.gif

אני חוזרת לאי הבודד...חול לבן, ים כחול, שקט מוחלט ו...מקרר מלא שתיה קרה וגלידה. אה, והאחד והיחיד, כמובן

יקירי החביב ,עושים ועוד איך...

הכוונה הייתה למילים מתוך השיר שלמה המלך ושלמי הסנדלר. ובנוסף,מאז שפורסם השיר המפורסם לפני שנים רבות,אמרה זו הפכה לאמרת שפר ,כמו לדוגמא :מה שבע?מה כמה? של הגשש. על כן אני לא חשוד במעשים לא כשרים עם "אחותי"

enigomontoya

New member
עכשיו כשאתה מציג את כך

מי אני שאתערב ? ואגב, ההצגה הזאת מציגה שוב בימים אלו

למדליק המשואה,תגיד ,אתה תמים?

התכוונתי ל120 שנים בריאות ומאושרות מאוד מאוד מאוד! תחסיר שבתות 120 שנים תכפיל ב52 שבועות לשנה =6240 ימים=17 שנים תוריד חגים 120 שנים תכפיל ב15 ימי חג לשנה תקבל1800 ימים=49 שנים 120 שנים תוריד מס הכנסה 30 אחוז תקבל סך הכל,36 שנים 120 שנים תחסיר את החיים עם החוקית שהם לא חיים=30שנים תחבר את כל מה שצריך להחסיר=132 ואתה חי באשלייה שאנו פה ל 120 שנים? אתה חייב 12 שנים עוד לפני שנולדת אתה ממש תמים

תוריד חצי תקופה התנהגות טובה

לא יודע איך היגעתי עד לפה ..... אני נהנה להביט בראי למרות השניפ שאני חייב לך חחחחחחחחחחחחחח חמים וטעים אולי תמים כי חשבון של השנים לא מסתכם ל- 120 כל עוד החיים הם טובים ועל רמה כל שנה היא חשובה

אני איתך

מדליק נשאה שים לב תוריד שליש על התנהגות טובה,כלומר שליש מ30 שוו 10שנים כלומר אנו עדיין במינוס שנתיים... אך אני מץחבר אליך, לחיות את חיי הרגע,ומה שיותר להיות תמיד זה שגומר.. לא לעשות חשבון, ולא לחשוב שאתה גאון...

למעלה